کریکت آفریقای جنوبی آغاز برنامه به آدرس نژادپرستی اتهامات

کریکت آفریقای جنوبی (CSA) اعلام کرده است قصد دارد برای رسیدگی به اتهام نژاد پرستی در بازی پس از Proteas سریع

توسط NEWSMINERAL در 4 مرداد 1399

کریکت آفریقای جنوبی (CSA) اعلام کرده است قصد دارد برای رسیدگی به اتهام نژاد پرستی در بازی پس از Proteas سریع کاسه Lungi Ngidi نشان داد و حمایت خود را به جهانی Black Lives Matter (پل) جنبش است.

در پی Ngidi حمایت BLM, 30 سابق بازیکنان از جمله Makhaya Ntini آمد با اتهامات نژادپرستی در طول بازی خود را روز.

پنبه حلاجی بزرگ Hashim Amla که بازنشسته شد در سال گذشته نیز حمایت Ngidi برای گرفتن موضع است که او انجام داد.

"ملی اعتراض توسط طرفداران کریکت بیشتر آفریقای عمومی و گسترده ذینفعان گروه نمی تواند نادیده گرفته می شود," CSA گفت: در بیانیه ای در روز جمعه با اشاره به پروژه به نام "کریکت برای عدالت اجتماعی و ملت ساختمان' (SJN).

CSA را یک "تحول بازرس" که تابع اصلی شامل مدیریت مستقل شکایات سیستم و همچنین نظارت بر ترمیم و متحد کردن فرآیند از بازیکنان کریکت طرفداران و ملت شروع با ناراضی سابق بازیکنان.

"ما متاسفیم که ما بازیکنان کریکت تا به حال برای تحمل و قدرت عاطفی سختی که آنها; اسیر توسط همسالان خود خطوط نژادی تحت جدید ما دموکراسی است که همواره ما را در آغوش آشتی و فراگیر" گفت: CSA رئیس هیئت مدیره کریس Nenzani.

"SJN اولین از نوع خود پروژه به معنای خلاص شدن از شر کریکت آپارتاید تبعیض نژادی. این بسیار مهم است پروژه ای است که همه ذینفعان باید مطمئن شوید که موفق برای آینده پایداری کریکت."

Nenzani آمد به شدت محکوم کسانی که مخالف مبارزه با تحول در آفریقای جنوبی کریکت که تحت آپارتاید دوران قوانین محدود ملی به جوخه های سفید بازیکنان تنها تا سال 1990.

"اقبال کریکت بازیکنان آن سهامداران و طرفداران قرار نیست برگزار می شود به باج متمرد چند که قطعا هیچ جایی در درون صفوف ما."

"ما مصمم به جلو و از همه متوقف می شود به اطمینان حاصل شود که شفا می گیرد برای کسانی که ستم کردند که عاملان در معرض تحریم و منزوی" Nenzani گفت.

CSA اقدام مدیر عامل دکتر ژاک Faul: "ما متعهد که هرگز دوباره باید ما توان یافت که مایل و تحکیم تلاش های ما برای اطمینان فراگیر کریکت محیط عاری از هر گونه تبعیض و نژاد پرستی و یا هر بیماری دیگری که نفی دستاوردهای دموکراسی است که ما مبارزه خیلی سخت است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن