کاخ سفید, کنگره سوارکار اسب دوانی شدن در بلندی مرحله نهایی مسابقات بیش از coronavirus کمک

در جلسه ای در کاخ سفید با قانونگذاران جمهوری خواه و مقامات دولت گفت: آنها در حال پیشرفت به سمت $1 تریلیون قانو

توسط NEWSMINERAL در 30 تیر 1399

در جلسه ای در کاخ سفید با قانونگذاران جمهوری خواه و مقامات دولت گفت: آنها در حال پیشرفت به سمت $1 تریلیون قانونی بسته با تمرکز بر کسب و کار و مدارس و بهداشت و درمان.

"اگر شما به دنبال یک تم در اینجا آن امرار معاش برای حفاظت از کسانی که در حال تلاش برای مقابله با این بیماری همه گیر -- مردم در حال حاضر در تلاش برای نگه داشتن بچه ها در مدرسه و شغل و بهداشت و درمان" رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: خبرنگاران در دفتر بیضی.

جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا و دموکراتیک به رهبری مجلس نمایندگان باید کمتر از دو هفته به چکش های جدید بسته امداد قبل از افزایش مزایای بیکاری اجرا برای دهها میلیون نفر از کارگران آمریکایی ساخته شده بیکاری توسط COVID-19 بیماری همه گیر.

مک کانل می رود که به پرده قانون در روزهای آینده و تهمت به خبرنگاران گفت: وجود دارد "بسیاری از پیشرفت" به سوی یک لایحه است. "ما در حال همکاری و مذاکره با دموکرات ها و تلاش برای به دست آوردن یک برنامه است که کمک می کند تا کسب و کار کوچک کمک می کند تا به مردم کمک می کند تا این کشور" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

اما مک کانل هنوز برای شرکت در دو حزبی مذاکرات مجلس سنا دموکرات مشاور گفت.

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر هشدار داد که حزب او آماده شد تا مانع هر گونه تلاش جمهوریخواهان برای آوردن حزبی قانون به کف اتاق. مشابه حزبی standoffs قبل از آخرین coronavirus صورتحساب.

"ما ایستاده هم دوباره اگر ما باید" شومر گفت: در نامه ای به او دموکراتیک همکاران. "دو حزبی, محلی روند خواهد شد در نتیجه بسیار بهتر لایحه برای مردم آمریکا."

کنگره تا کنون با تصویب قانون ارتکاب 3 تریلیون دلار به بحران است. در بیش از 12 هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن امضا آخرین پاسخ به قانون تعداد متحده coronavirus موارد بیش از سه برابر شده و به بیش از 3.7 میلیون نفر است.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin که منجر قبلی coronavirus لایحه مذاکرات با کنگره روز دوشنبه گفت که او در نظر گرفته شده به "تمرکز در شروع با یکی دیگر تریلیون دلار است. ما فکر می کنیم که باید یک تاثیر بزرگ."

اما دموکرات ها باید متعهد به مبارزه برای قانون شبیه به 3 تریلیون لایحه که مجلس مصوب در اواسط ماه مه فراهم می کند که صدها میلیاردها دلار کمک به دولت های ایالتی و محلی گسترش یافته بیمه بیکاری و فراهم می کند جدید پرداخت های مستقیم به افراد و خانواده ها.

چشم انداز برای قانون جدید بود upstaged بیش از آخر هفته توسط کاخ سفید در تلاش برای از بین بردن میلیارد دلار از پول در نظر گرفته شده برای تست و ردیابی در تلاش برای به دست آوردن کنترل این ویروس را گسترش. کلمه حرکت را برانگیخته خشم در میان دموکرات ها و جمهوری خواهان به طور یکسان.

"است که می رود فراتر از جهل. آن را فراتر از رنگ پریده است. امیدوارم این یک اشتباه بود و آنها را به عقب نشینی از آن به دلیل آن است که بسیار اشتباه" مجلس نانسی پلوسی گفت: MSNBC.

(گزارش شده توسط Doina Chiacu, کتنگا جانسون دیوید مورگان و استیو هلند; ویرایش توسط Scott مالون و جاناتان Oatis)



tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب