موج coronavirus نتایج مطالعه افزایش امید برای واکسن

آیا هر یک از این تلاش ها منجر خواهد شد در یک محیط امن و موثر واکسن قادر به حفاظت از میلیاردها نفر از مردم و پا

توسط NEWSMINERAL در 30 تیر 1399

آیا هر یک از این تلاش ها منجر خواهد شد در یک محیط امن و موثر واکسن قادر به حفاظت از میلیاردها نفر از مردم و پایان دادن به همه گیر جهانی است که هنوز هم به دور از روشن. همه نیاز به بسیار بزرگتر مطالعات به اثبات آنها می تواند به جلوگیری از عفونت با ویروس.

این واکسن در حال توسعه توسط شرکت داروسازی AstraZeneca همراه با دانشگاه آکسفورد ناشی از پاسخ ایمنی در تمام شرکت کنندگان در مطالعه که دریافت دو دوز بدون هیچ نگران کننده عوارض جانبی.

یک coronavirus واکسن تحت توسعه توسط CanSino بیولوژیک Inc چین و نظامی واحد پژوهش نیز نشان داد که به نظر می رسد امن و ناشی از یک واکنش سیستم ایمنی بدن در بسیاری از 508 داوطلب سالم در سنین 18 تا 83 که یک دوز از واکسن محققان گزارش شده است.

برخی از 77 درصد از داوطلبان با تجربه تب, خستگی, سردرد و یا درد در محل تزریق در نظر گرفته نمی شود جدی است.

هر دو AstraZeneca و CanSino واکسن با استفاده از یک بی ضرر بودند به حمل مواد ژنتیکی از coronavirus به بدن است. مطالعات انجام شده بر روی هر دو واکسن منتشر شده در مجله لانست.

"به طور کلی نتایج هر دو آزمایش به طور گسترده مشابه و امیدوار کننده" Naor نوار زئيف و ویلیام خزه دو واکسن کارشناسان از Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health نوشت: در یک تفسیر در لانست.

اما CanSino نامزد دوباره نشان میدهد که افرادی که قبلا در معرض خاص بودند در آن واکسن حال کاهش پاسخ ایمنی است.

از قبل موجود ایمنی به این نوع از ویروس استفاده می شود برای ارائه واکسن "در نظر گرفته شده است به بزرگترین مانع برای نامزد ... COVID-19 واکسن برای غلبه بر" مطالعه نویسندگان نوشت.

آلمانی بیوتکنولوژی BioNTech و آمریکا داروسازی Pfizer Inc در ضمن منتشر شد جزئیات از یک مطالعه کوچک در آلمان از یک نوع متفاوت از واکسن است که با استفاده از ribonucleic acid (RNA) -- مسنجر شیمیایی است که شامل دستورالعمل برای ساخت پروتئین است.

هنگامی که به مردم واکسن دستور سلول را به پروتئین که شبیه به سطح خارجی coronavirus. بدن به رسمیت می شناسد و این به عنوان یک مهاجمان خارجی و مانت یک پاسخ ایمنی بدن در برابر ویروس.

در این مطالعه 60 نفر از افراد سالم که بود داوری نیست واکسن ناشی از ویروس-آنتی بادی خنثی در آن با توجه به دو دوز یک نتیجه که در خط قبلی مراحل اولیه ایالات متحده در دادگاه.

پشت سر هم از اطلاعیه ها به دنبال انتشار در هفته گذشته از نتایج حاصل از مدرن وارز آزمایش واکسن جدید مجله پزشکی انگلستان نشان مشابه امیدوار کننده نتایج اولیه. مدرن این واکسن همچنین با استفاده از حسگرهایی برای بهبود کیفیت پلت فرم.

هیچ یک از این پیشرو نشان داده است عوارض جانبی است که می تواند حاشیه تلاش های خود را اما هنوز هم وجود دارد قابل توجهی از موانع پیش رو است.

همه باید ثابت کند که آنها بی خطر و موثر در محاکمات مربوط به هزاران نفر از سالم و در معرض خطر افراد از جمله افراد مسن و کسانی که با شرایط از پیش موجود مانند دیابت -- که افزایش خطر ابتلا به موارد شدید COVID-19.

مرگ و میر مانت

بیش از 600 ، 000 نفر کشته شده اند از COVID-19 در سراسر جهان و برخی از کشورها از جمله ایالات متحده گزارش ثبت موارد جدید روزانه.

واکسن تهیه شده توسط پژوهشگران دانشگاه آکسفورد و دارای مجوز به AstraZeneca یکی از 150 در حال توسعه در سطح جهان بلکه در نظر گرفته شده است پیشرفته ترین.

در مرحله اول آزمایش واکسن ناشی از به اصطلاح خنثی سازی آنتی بادی-نوع که متوقف کردن ویروس از آلوده کردن سلول -- در 91 درصد از افراد یک ماه پس از آنها یک دوز و در 100 ٪ از افراد که یک نوبت دوم. این سطوح در تاریخ همتراز با آنتی بادی های تولید شده توسط افرادی که تا به حال جان سالم به در COVID-19 عفونت -- یک کلید معیار از پتانسیل موفقیت است.

محاکمه نتایج نشان داد که قوی تر پاسخ ایمنی در 10 نفر داده می شود یک دوز اضافی از واکسن پس از 28 روز انعکاس یک دادگاه در خوک ها.

آکسفورد محقق سارا گیلبرت گفت: دادگاه نمی تواند تعیین کند که آیا یک یا دو دوز مورد نیاز خواهد بود برای ارائه ایمنی.

واکسن شناخته شده به عنوان AZD1222 نیز ناشی از بدن به سلول های T -- فعال یک دوم بخشی از سیستم ایمنی بدن است که کارشناسان به طور فزاینده ای بر این باورند مهم خواهد بود برای ماندگاری پاسخ ایمنی است.

"امروز اطلاعات اعتماد به نفس ما را افزایش می دهد که این واکسن به کار خواهد کرد و اجازه می دهد تا ما را به ادامه برنامه های ما برای تولید این واکسن در مقیاس وسیع و دسترسی عادلانه در سراسر جهان" منه Pangalos, AstraZeneca تحقیقاتی ارشد در بیانیه ای گفت:.

AstraZeneca امضا توافق نامه با دولت ها در سراسر جهان به تامین واکسن باید آن را به دست آوردن تصویب قانونی. این شرکت گفته است که نمی خواهد به دنبال سود حاصل از واکسن در طول بیماری همه گیر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن