شکارچی دزدکی بازداشت در مگالایا پس از, عکس, قتل باردار, خرس می رود ویروسی

توسط: PTI | شیللنگ | به روز شده در: 6 مه سال 2020 3:47:59 pm بسیاری از این حوادث از شکار غیر قانونی

توسط NEWSMINERAL در 17 اردیبهشت 1399
توسط: PTI | شیللنگ | به روز شده در: 6 مه سال 2020 3:47:59 pm
MP: 6 poachers arrested for electrocuting bear, 10-week-old cub ... بسیاری از این حوادث از شکار غیر قانونی اتفاق می افتد در داخل روستاها از دولت در طول مستند دوره اما گزارش شده بودند ارشد حیات وحش افسر گفت. ( عکس )

یک مرد دستگیر شد و پس از عکس نشان دادن برخی از شکارچیان کشته و پوست باردار Asiatic black bear در مگالایا شرق خاصی تپه منطقه رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی در انتخابات گفت: در روز چهارشنبه.

باردار خرس دیده می شد دروغ گفتن با زبان او را به عنوان چهار نفر زن و پوست حیوانات در عکس های ویروسی منجر به خشم در رسانه های اجتماعی. حادثه اتفاق افتاده در مارس 4 در Mawpyrthuh روستا در Pynursla sub-division یک منطقه از راه دور. این Asiatic black bear, همچنین شناخته شده به عنوان هیمالیا خرس سیاه یا خرس سیاه تبتی است که گونه های آسیب پذیر.

جنگل وزیر Lahkmen Rymbui گفت: یکی از شکارچیان دستگیر شده بودند با کمک پلیس و تحقیقات بیشتر جریان بود. Rymbui است که در خانه وزیر گفت: مجرم خواهد بود رزرو در زیر بخش مربوط وحشی زندگی (حفاظت) قانون سال 1972 است.

وزیر فرستاده می شود یک تیم از حیات وحش ماموران به منطقه به پرس و جو در مورد این حادثه پس از آن بازداشت شده بود روز سه شنبه شب یک مقام رسمی گفت.

بسیاری از این حوادث از شکار غیر قانونی اتفاق می افتد در داخل روستاها از دولت در طول مستند دوره اما گزارش شده بودند ارشد حیات وحش افسر گفت.

او گفت: بخش دریافت اطلاعات در مورد تعدادی از آب بدن در حالت مسموم کشتن ماهی.

افسر گفت: این گزارش در مورد Umngot رودخانه Umngi رودخانه و جزئی دیگر رودخانه ها در سراسر کشور شد و در آینده اما در انتظار بررسی است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن