Coronavirus هند به روز رسانی ژوئن 14: اماکن مذهبی برای باز کردن در بوپال; West Bengal تلفات افزایش می یابد به 463

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: 14 ژوئن 2020 12:25:43 pm پزشکان نمونه های مشکوک

توسط NEWSMINERAL در 25 خرداد 1399
توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: 14 ژوئن 2020 12:25:43 pm
coronavirus, coronavirus news, india coronavirus, coronavirus news, coronavirus india, coronavirus cases in india, india coronavirus cases, coronavirus latest news, coronavirus update, india coronavirus update, covid 19, covid 19 india, india covid 19, covid 19 tracker, india covid 19 tracker, corona cases, corona india, latest coronavirus news, coronavirus india news پزشکان نمونه های مشکوک به COVID-19 بیماران برای آزمایشگاه تست در یک دولت راجیو گاندی سوپر بیمارستان در حال انجام در سراسر کشور مستند به جلوگیری از گسترش coronavirus در دهلی نو روز شنبه, ژوئن 10 سال 2020 است. (Express Photo By Amit Mehra)

هند Coronavirus آخرین به روز رسانی: با حدود 12000 جدید موارد COVID عفونت در هند در روز یکشنبه افزایش یافت و به بیش از 3.2 لاخ. مرگ و میر نیز عبور 9000-خوانده شده را علامت. در حالی که بیش از 1.62 لاخ مردم را بهبود وجود دارد نزدیک به 1.5 لاخ فعال موارد در کشور است. ماهاراشترا به تنهایی بیش از 1 لاخ موارد است. هند چهارمین کشور بدترین ضربه توسط coronavirus پس از ایالات متحده, برزیل و روسیه است.

در ضمن این مرکز در روز شنبه منتشر شد, راهنمای پزشکان برای استفاده تحقیقاتی داروهای ضد ویروسی remdesivir در درمان هند Covid-19 بیماران, اما هنوز هم وجود دارد کمی وضوح در چگونه بیماران می توانند دسترسی به مواد مخدر است. سلامت فعالان صنعت و منابع محرمانه "نه تنها" ویال از این دارو آورده شده است به هند پس از تصویب آن به صورت اضطراری استفاده از مواد مخدر کنترل کلی از هند (DCGI) در تاریخ 1 ژوئن.

در میان سربازان ارتش از عفونت در سرمایه های ملی, صفحه اصلی, وزیر آمیت شاه و وزیر بهداشت دکتر Harsh Vardhan ملاقات دهلی وزیر, Arvind Kejriwal, به نقد و بررسی دهلی پاسخ به کوروناویروس. در این جلسه می آید دو روز پس از دادگاه عالی کشیده تا دولت دهلی نو بیش از "وحشتناک وحشتناک و احساساتی" وضعیت در این شهر است. دهلی نو نزدیک به 39,000 موارد است.

در اینجا تحولات coronavirus در هند:

coronavirus, coronavirus news, india coronavirus, coronavirus news, coronavirus india, coronavirus cases in india, india coronavirus cases, coronavirus latest news, coronavirus update, india coronavirus update, covid 19, covid 19 india, india covid 19, covid 19 tracker, india covid 19 tracker, corona cases, corona india, latest coronavirus news, coronavirus india news کنار جاده کارواش فروشگاه دیده می شود تمیز کردن یک آمبولانس با صابون ساده و آب در نزدیکی Wadala مونوریل ایستگاه. (اکسپرس عکس گانش Shirsekar)

101-در سال coronavirus بیمار می میرد در ایندور

یک زن 101 ساله بود که در میان قدیمی ترین COVID-19 نفر در این کشور کشته شده در یک بیمارستان خصوصی در Madhya Pradesh را ایندور, شهرستان, بیمارستان, مقامات گفتند. قربانی بود که درد و رنج از مشکلات تنفسی شد و بستری در واحد مراقبت های ویژه از سری اوروبیندو موسسه علوم پزشکی در روز پنج شنبه بیمارستان قفسه سینه سر گروه دکتر راوی Dosi گفت.

"وضعیت او جدی بود پس ما او را از اکسیژن پشتیبانی می کند. ما تلاش سخت اما نمی تواند او را نجات دهد. مرگ او در روز شنبه" دکتر Dosi گفت. جدا از ذات الریه که یک عارضه ناشی از کوروناویروس او نیز مبتلا به اختلال کلیوی و بیماری های قلبی, او گفت:.

coronavirus, coronavirus news, india coronavirus, coronavirus news, coronavirus india, coronavirus cases in india, india coronavirus cases, coronavirus latest news, coronavirus update, india coronavirus update, covid 19, covid 19 india, india covid 19, covid 19 tracker, india covid 19 tracker, corona cases, corona india, latest coronavirus news, coronavirus india news یک سازمان غیر دولتی توزیع وعده های غذایی در یک حلبی آباد در بمبئی در طول کرونا ویروس همه گیر به شدت زیر قفل پایین. (اکسپرس عکس Pradip Das)

آمیت شاه با برگزاری جلسه با دهلی ال جی سانتی متر

در میان نگرانی از رشد سریع رمان coronavirus موارد, اتحادیه, خانه وزیر آمیت شاه در روز یکشنبه برگزار می شود جلسه ای با معاون فرماندار آنیل Baijal ارشد وزیر Arvind Kejriwal و دیگران به بحث در مورد وضعیت در دهلی نو. در این جلسه می آید در پی افزایش تعداد coronavirus موارد در دهلی نو که در آن شمارش رسیده است که نزدیک به 39,000 موارد و مرگ و میر افزایش یافت و به بیش از 1200.

به غیر از شاه Baijal و Kejriwal, کسانی که در جلسه حضور داشتند عبارتند از: معاون وزیر Manish Sisodia اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan اعضای دولت و مدیریت بحران اقتدار و افسران ارشد از خانه و بهداشت وزارتخانه است.

coronavirus, coronavirus news, india coronavirus, coronavirus news, coronavirus india, coronavirus cases in india, india coronavirus cases, coronavirus latest news, coronavirus update, india coronavirus update, covid 19, covid 19 india, india covid 19, covid 19 tracker, india covid 19 tracker, corona cases, corona india, latest coronavirus news, coronavirus india news کارکنان پزشکی در PPE کیت کمک می کند تا بیمار (non-Covid) در خارج از بخش اورژانس در سانت Parmanand بیمارستان در دهلی نو. (اکسپرس عکس Praveen Khanna)

هند منجر ابتکار در سازمان ملل متحد برای مقابله با اطلاعات غلط در COVID-19

هند همراه با 12 کشور دیگر به رهبری یک ابتکار عمل با هدف گسترش این واقعیت مبتنی بر محتوا برای مقابله با اطلاعات غلط در coronavirus با بیش از 130 سازمان ملل در حمایت از فراخوان جهانی برای مبارزه با "infodemic" مربوط به COVID-19 بیماری همه گیر.

در ابتکار عمل توسط استرالیا, شیلی, فرانسه, گرجستان, هند, اندونزی, لتونی لبنان, موریس, مکزیک, نروژ, سنگال و آفریقای جنوبی در مجموع 132 عضو تایید منطقهای بیانیه "infodemic" یا دستکاری اطلاعات است.

coronavirus, coronavirus news, india coronavirus, coronavirus news, coronavirus india, coronavirus cases in india, india coronavirus cases, coronavirus latest news, coronavirus update, india coronavirus update, covid 19, covid 19 india, india covid 19, covid 19 tracker, india covid 19 tracker, corona cases, corona india, latest coronavirus news, coronavirus india news گواتی: کارگران آماده قرنطینه مرکز COVID-19 بيمار در داخل Khanapara دامپزشکی دانشگاه در حال انجام COVID-19 سراسر کشور مستند در Guwahati شنبه 11 ژوئن 2020. (PTI عکس)

اماکن مذهبی مجاز به بازگشایی در بوپال از دوشنبه

این بوپال دولت اجازه داده است اماکن مذهبی خارج COVID-19 مهار مناطق در این منطقه برای بازگشایی از دوشنبه پس از یک فاصله حدود دو و نیم ماه. در دستور صادر شده در شنبه دولت های منطقه گفت: مقامات در اماکن مذهبی نیاز به اطمینان حاصل شود که اجتماعی فاصله دستورالعمل ها را به دنبال دارد و در جای خود قرار داده و همه اقدامات ایمنی.

جانبازان اجازه داده نخواهد شد به بت ها و یا کتاب های مذهبی و وجود خواهد داشت هیچ توزیع 'پراساد' (مذهبی ارائه مواد غذایی) به منظور گفت. مردم نیاز به انجام 'مىكنيد ؟ (وضو قبل از نماز) در خانه های خود را قبل از بازدید از مساجد آن را گفت. مذهبی و آواز و کر تلاوت Gurbani و هر نوع تجمع و یا مذهبی تابع اجازه داده نمی شود به آن گفت.

coronavirus, coronavirus news, india coronavirus, coronavirus news, coronavirus india, coronavirus cases in india, india coronavirus cases, coronavirus latest news, coronavirus update, india coronavirus update, covid 19, covid 19 india, india covid 19, covid 19 tracker, india covid 19 tracker, corona cases, corona india, latest coronavirus news, coronavirus india news زنان با پوشیدن ماسک پیاده روی در یک منطقه بازار در کهیما پایتخت از شمال شرقی هند state of Nagaland, چهار شنبه, ژوئن 10 سال 2020 است. (AP Photo/Yirmiyan آرتور)

دهلی خانه های سالمندان با داشتن 10 تا 49 تخت اعلام کرد به عنوان COVID امکانات

کوچک و متوسط چند گرايش خانه های سالمندان در این شهرستان با داشتن 10 تا 49 تخت اعلام شده به عنوان "COVID خانه های پرستاری" توسط دولت دهلی نو برای افزایش ظرفیت تخت برای coronavirus بیماران با توجه به دستور رسمی. تنها مستقل و منحصر به فرد چشم مراکز گوش و حلق و مراکز دیالیز مراکز زنان و زایمان در خانه ها و مراکز IVF در حال حاضر معاف منظور صادر شده در روز شنبه گفت:.

"به منظور اجتناب از معاشرت با COVID و غیر COVID بیماران در کوچک و متوسط چند گرايش خانه های سالمندان (10 bedded به 49 bedded) و همچنین به افزایش ظرفیت تخت برای COVID-19 بيمار تمام خانه های پرستاری در NCT دهلی داشتن تخت قدرت 10 تخت یا بیشتر تا 49 تخت اعلام کرد به عنوان COVID خانه های پرستاری ،

coronavirus, coronavirus news, india coronavirus, coronavirus news, coronavirus india, coronavirus cases in india, india coronavirus cases, coronavirus latest news, coronavirus update, india coronavirus update, covid 19, covid 19 india, india covid 19, covid 19 tracker, india covid 19 tracker, corona cases, corona india, latest coronavirus news, coronavirus india news یک پیر مرد منتظر به باز کردن خود را در فروشگاه های مواد غذایی میان مستند محدودیت در کلکته. (اکسپرس عکس شاشی Ghosh)

12 مردن در غرب بنگال تلفات به 463

دوازده نفر در غرب بنگال تسلیم به COVID-19 روز شنبه در نظر گرفتن مرگ و میر به 463 یک بولتن دولت در بخش بهداشت و درمان گفت. همه از 12 میلادی به دلیل بیماریهای همراه که در آن COVID-19 بود اتفاقی آن اضافه شده است.

پنج نفر از North 24 Parganas, چهار از کلکته دو نفر از South 24 Parganas و یکی از هوره فوت در 24 ساعت گذشته در این بولتن گفت. از جمعه در مجموع 454 تازه موارد COVID-19 گزارش شده از مناطق مختلف دولتی هل دادن تعداد موارد تایید شده در اینجا به 10,698 آن را اعلام کرد.

coronavirus, coronavirus news, india coronavirus, coronavirus news, coronavirus india, coronavirus cases in india, india coronavirus cases, coronavirus latest news, coronavirus update, india coronavirus update, covid 19, covid 19 india, india covid 19, covid 19 tracker, india covid 19 tracker, corona cases, corona india, latest coronavirus news, coronavirus india news کلکته مقامات پلیس عملیات هواپیماهای بدون سرنشین در Rajabazar یکی از کانون های مناطق به اثری مستند متخلفان در روز پنج شنبه. (اکسپرس عکس/Partha پل)

چرا مگالایا درمان هر شهروند به عنوان یک ناقل بدون علامت از ویروس ؟

در ژوئن 2, Meghalaya در بخش بهداشت و درمان صادر شده جدید بهداشت, پروتکل, گفت که دولت را "به طور پیش فرض" در نظر بگیرید که هر یک ناقل بدون علامت از رمان coronavirus. منظور استدلال که این بهترین راه برای جلوگیری از تهدید جامعه انتقال با هزاران نفر از مهاجران بازگشت به کشور از مناطق مختلف.

"دولت باید به یک رویکرد پیشگیرانه از آماده سازی خود را توسط اقدام به عنوان اگر جامعه انتقال است که در حال حاضر اتفاق می افتد" اظهار داشت ، پشت این اعلام کرد که چهار جانبه طرح است که نشان می دهد نه فقط تست هر کسی که وارد دولت و پس از آن آنها را جدا اما یک مدل روانی که تاکید بر تغییر رفتاری و آموزش ماژول.

"همه گیر منجر به دو نوع ترس: ترس از دست دادن زندگی و ترس از دست دادن معیشت گفت:" مگالایا کمیسیون بهداشت و درمان و دبیر Sampath کومار "همین دلیل است که ما می خواستیم برای ساخت یک سیستم که از طریق آن شما می توانید از خودتان محافظت کنید و انجام امرار معاش خود را در همان زمان — به دلیل اجازه دهید آن صورت شما به سادگی باید به زندگی با Covid."

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب