Sekhar باقی می ماند, خوش بینانه, با وجود بزاق بان

روزهای آینده ملزم به چالش کشیدن برای pacemen در سراسر جهان با ICC ممنوعیت استفاده از بزاق بر روی توپ با توجه ب

توسط NEWSMINERAL در 15 تیر 1399

روزهای آینده ملزم به چالش کشیدن برای pacemen در سراسر جهان با ICC ممنوعیت استفاده از بزاق بر روی توپ با توجه به COVID-19 نگرانی.

سابق هند paceman اشاره کرد و مربی T. A. Sekhar معتقد است که هنوز هم ممکن است برای pacemen موثر باشد.

او گفت: به هندو "این pacemen خواهد شد که بستگی به صلیب درز. با فرود توپ در یک طرف شما می توانید این حوزه برای زبر کردن در یک طرف."

Sekhar افزود: "اگر براق طرف سطح توپ تمایل به ترمز کردن زمین نگران ضربه. و اگر توپ بازدید درز آن را تمایل به پاپ."

قدیمی 'برش'

بولینگ قدیمی از مد افتاده اما هنوز هم بسیار موثر برش می تواند یکی دیگر از روش های به حداقل رساندن از دست دادن بزاق بر روی توپ.

"دقت و کنترل را تعیین می کند چقدر موثر برش هستند. شما می توانید پا-برش دور از حق دست آوردن توپ با خارج از برش. اگر زمین توسعه ترک این برش می تواند کشنده باشد" گفت: Sekhar,

صحبت کردن در مورد تور استرالیا خواهد بود که بعد از آزمون چالش برای هند Sekhar گفت: kookaburra توپ خواهد شد که استفاده می شود برای سری حرکت نمی کند در اطراف مرسوم پس از 20 اور."

Sekhar توضیح داد: "پس از آن خواهد شد که معکوس نوسان و کلیدی خواهد بود."

ارائه جذاب و بینش Sekhar گفت: سرعت افسانه دنیس Lillee یک بار به او گفت: "ما با استفاده از عرق و بزاق در یک طرف توپ را به آن سنگین است. توپ استفاده می شود به نوسان راه دیگر. ما به تماس استفاده می شود که 'ایرلندی' — نه معکوس نوسان است."

با بزاق از تصویر در حال حاضر Sekhar گفت مدبر پرداخت از یک طرف توپ در فلیپ حتی بدون بزاق می تواند ایجاد کنتراست با یک طرف صاف شدن و دیگر سنگین تر است.

و Kookaburra توپ با آن منتشر درز شروع خواهد شد معکوس از حدود 30 اور.

یکی از بهترین

Sekhar گفت: "هند یکی از بهترین شارحان معکوس نوسان در Mohammed Shami. من انتظار دارم او هنوز هم به معکوس کردن توپ.

"پس از آن فراموش نکنید که استرالیا در زمینهای سخت و paceman که خم پشت او خواهد بود قادر به استخراج گزاف گویی. بنابراین گزاف گویی همیشه باقی می ماند یک تهدید با کسی مثل Jasprit Bumrah در اطراف."

حتی بدون بزاق Sekhar می بیند مقدار زیادی از اتاق را برای خوش بینی. "آنها باید یاد بگیرند که به کاسه با یک توپ خشک."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب