چلسی را امضا آلمان به جلو تیمو ورنر

چلسی توافق کرده اند که یک معامله در اصل به ثبت نام در آلمان مهاجم تیمو ورنر از باشگاه های بوندسلیگا RB لایپز

توسط NEWSMINERAL در 16 خرداد 1399

چلسی توافق کرده اند که یک معامله در اصل به ثبت نام در آلمان مهاجم تیمو ورنر از باشگاه های بوندسلیگا RB لایپزیگ به Sky Sports گفت: در روز پنج شنبه.

این گزارش اضافه شده است که ورنر 55 میلیون یورو release clause که منقضی می شود در ژوئن 15 و لیگ برتر باشگاه چلسی پیشنهاد کرده بود 24 ساله یک قرارداد به ارزش 200,000 پوند در هر هفته.

ورنر دوم-بهترین گلزن در بوندسلیگا در این فصل با 25 گل چهار پشت بایرن مونیخ Robert Lewandowski. او ساخته شده است که 29 حضور برای آلمان به ثمر رساند 11 بار.

نامه از سردبیر


خواننده عزیز

ما شده اند نگه داشتن شما تا تاریخ را با اطلاعات در مورد تحولات در هند و جهان است که باید تحمل در سلامتی و تندرستی ما زندگی و معیشت در طول این زمان دشوار است. برای فعال کردن انتشار گسترده ای از اخبار است که در منافع عمومی ما افزایش تعداد مقالات است که می تواند به عنوان خوانده شده رایگان و تمدید دوره آزمایشی رایگان. ما باید یک درخواست برای کسانی که استطاعت به اشتراک: لطفا انجام دهید. همانطور که ما در مبارزه با دروغ و اطلاعات غلط و نگه داشتن apace با اتفاقات ما نیاز به ارتکاب بیشتر منابع به جمع آوری اخبار عملیات. ما وعده به ارائه کیفیت روزنامه نگاری است که باقی می ماند به دور از منافع سیاسی و تبلیغاتی.

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب