عمومی دعوت به علامت گذاری 5 ساله در آخرین جلسه شیمی درمانی با درایو های رژه

کایا Mulek, 5 را دریافت خواهد کرد او دور نهایی شیمی درمانی جمعه و خانواده او در حال برنامه ریزی برای علامت گذ

توسط NEWSMINERAL در 19 اردیبهشت 1399

کایا Mulek, 5 را دریافت خواهد کرد او دور نهایی شیمی درمانی جمعه و خانواده او در حال برنامه ریزی برای علامت گذاری به عنوان نقطه عطف با یک درایو توسط رژه.

از 5-6 بعد از ظهر جمعه کایا پدر و مادر جیمی و Leighellen Mulek هستند دعوت مردم به درایو های Blackmer پارک 8406 بورلی خیابان, در, Duluth, مورگان پارک محله. Honking اختیاری است.

"(جمعه) نشانگر این است که این دختر, این دختر شگفت انگیز که تا به حال از طریق چیزی بسیار وحشتناک است که هیچ کس نباید مجبور به رفتن را از طریق, است که او آن را انجام داده" Leighellen گفت: در انتشار اخبار از Essentia. "او انجام می شود با این فصل. این سخت است برای قرار دادن به کلمات چه معنی خواهد شد. بسیاری از احساسات وجود دارد."

در فوریه 2018, کایا, سپس 3 تشخیص داده شد با ب-سلول های لوسمی لنفوبلاستيک حاد. او شده است در بهبودی پس از حدود یک ماه پس از او تشخیص داده شد اما او شیمی درمانی را به پایان خواهد رسید جمعه.

کایا تشخیص داده شد و درمان در Essentia سلامت-St. mary's بیمارستان کودکان در دولوت و اطفال انکولوژیست دکتر بود Jacquelyn Wiermaa.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب