دو و میدانی | Warholm مجموعه جدید 300m موانع WR

دو جهان 400 متر با مانع قهرمان Karsten Warholm نروژ شکست رکورد جهانی برای غیر مومن 300m موانع در پشت درهای بست

توسط NEWSMINERAL در 24 خرداد 1399

دو جهان 400 متر با مانع قهرمان Karsten Warholm نروژ شکست رکورد جهانی برای غیر مومن 300m موانع در پشت درهای بسته در اینجا در روز پنج شنبه.

برگزارکنندگان تصمیم به نوآوری به عنوان مسیر و زمینه بازگشت آن برای اولین بار بین المللی و چند رشته رویداد لقب 'غیر ممکن بازی'.

Warholm سنجش زمان 33.78 s در به ندرت-اجرای رویداد pulverising رکورد قبلی از 34.48 s مجموعه توسط انگلیسها کریس Rawlinson در سال 2002. Warholm را شاهکار بود از همه بیشتر قابل توجه به او زد مسابقه انفرادی. تنظیم کردن در مورد علاقه خود را خط هفت 24 ساله رفت و از طریق عادی خود را قبل از مسابقه روال قبل از انفجار خاموش نگه داشتن ریتم خود را در اوایل قبل از تولید یک تاول فشار برای خط.

"من شده است در ساختمان بسیاری از Legos, آره, و همچنین من آموزش تقریبا فقط به عنوان قرار دادن در آموزش و تلاش برای تبدیل شدن به حتی بهتر است" گفت: Warholm از وقت خود را به دور از ورزش است.

"البته من از دست رفته جمعیت و همه چیز اما آن را بسیار جذاب می شود. بهتر است برای انجام آن به تنهایی نسبت به آن را انجام دهد نه در همه."

قوی پنجگانه

وجود دارد بیشتر خانه موفقیت به عنوان یک نروژی تیم به رهبری توسط سه Ingebrigtsen برادران پیروزی در یک 2000m مسابقه بیش از یک قوی کنیا پنجگانه رهبری تیموتی Cheruiyot و الیاس Manangoi جهان 1500m قهرمانان آسیا در سال 2019 و 2017 به ترتیب.

این بزرگداشت در حال اجرا به طور همزمان از طریق لینک ویدئو از نایروبی که در آن آنها تا به حال به رقابت نه تنها با این شهر 1,795 متر ارتفاع, اما همچنین باد و باران.

این Ingebrigtsens, Filip, Henrik و یاکوب نگهداری اولیه منجر بزرگداشت دومی دو برادر گرفتن در حال اجرا از 1km خوانده شده را علامت.

پیروزی رفت و به Jakob فقط 19 در اروپا رکورد 4من 50.01 sec که شکست قبلی بهترین 4:51.39 مجموعه در سال 1985 توسط بریتانیا استیو خودرا برای امتحان اماده اما همچنان در راه درهم Hicham Guerrouj جهان بهترین 4:44.79 مجموعه در سال 1999.

یک نیزه رقابت را دیدم جهان و دارنده رکورد آرماند Duplantis سوئد برابر قهرمان المپیک 2012 Renaud Lavillenie.

فرانسوی در حال حاضر شروع به پریدن کرد از خود باغ پشت کردن بسیار کوتاه باند — و تلاش او پخش شد در خط با همتای سوئدی است.

اما Duplantis از سود مناسب و پیگیری شرایط را به نفع خود پاکسازی 5.86 متر در تلاش سوم. Lavillenie شکست خورده در سه تلاش در همان فاصله.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن