حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای مجازی

فهرست: مولودی مال کالی ناب خانگی لند پیشرو مال آبیدر استوک فروشگاه اثاثیه خانگی حیاتی پشتوانه واردات مس

توسط NEWSMINERAL در 22 آبان 1401
معرفی 4+1 <span class=changed>مغازه</span> <span class=changed>جدید</span> <span class=changed>اثاثیه</span> خانگی

فهرست:

  1. مولودی مال
  2. کالی ناب
  3. خانگی لند
  4. پیشرو مال
  5. آبیدر استوک

فروشگاه اثاثیه خانگی حیاتی پشتوانه واردات مستقیم، مولودی متاع Moloudimall

فروشگاه اینترنتی اثاثیه خانگی گروه مولودی متاع مهم بیش از سه دهه عمل فن ای در حوزه لوازم خانگی، یعنی از سال 1370 درگیر به کار و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، گروه مولودی مال در راستا فروش اسباب و اثاث خانگی حیاتی اعتنا به استانداردها و نیاز مشتریان مهم بالاترین کیفیت و مناسبت ترین قیمت، عمل خود را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی شروع کرده است.

هم حال مولودی مال مفتخر هست که دارای دقت به راضی بودن مشتریان و همکاران جزوء خوش نام ترین های بازار لوازم خانگی ایران باشد. در گفتگویی که اهمیت مادح مولودی مدیر ارشد همین گروه داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان همین گروه ملازم آوردیم:

امید می باشد که مشتریان همیشگی و دیرین نیز کلیدی حضور در باشگاه مشتریان وب سایت مولودی مال، ما را مفتخر نمایند و به طور همزمان از هدایا و تخفیفات ویژه وب سایت اینترنتی اثاثیه خانگی مولودی کالا به جهت مشتریان کهن استفاده نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال راضی بودن خرید کننده عزیز از خرید کردن خود، می‌باشد.

مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

برای مراجعه به وبسایت مولودی کالا میتوانید از آدرس ذیل به کار گیری نمایید:

آدرس سایت رسمی تیم مولودی مال: مولودی مال

لوگو مولودی مال
لوگو مولودی مال

فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

فروشگاه کالی ناب در سال های قبلی به عنوان یکی از از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، همین کمپانی عمل خود در راستا اسباب خانگی را از سال ۲۰۱۸ اصلی واردات محصولات حیاتی کیفیت دیجیتال شروع کرد. محصولاتی عمدتا اساسی مارک های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست این کمپانی از همان نخست بر این اورجینال بوده میباشد که لیاقت خریدار کالی ناب خرید کردن یک کالا اساسی کیفیت و راضی بودن بخش است و خیر هر کلایی مهم هر قیمیتی.

اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از ارزش رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی هست وقتی که هدف شما هم ارائه محصولات حیاتی کیفیت و نیز قیمت مطلوب و رقابتی می باشد فعالیت بسیار پیچیده و مشکلی را پیش بر روی خود کالی ناب خواهید گذاشت. ولی این مجموعه امیدوار است که به امداد پروردگار و کارایی همکاران همچنان که تا به امروز در تحقق همین اصلی چیره بوده‌اند در آتی نیز جهت جلب رضایت مندی اکثر مشتریانشان کارایی ببیشتری صورت بدهند.

کالی ناب بی حریف در ارزش محصولات شیائومی در بازار

در ضمن فروشگاه کالی ناب رو در حوزه محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی دارای قیمت رقابتی و دوچندان خوب به نسبت بازار بها محصولات شیائومی در حیث گرفت.

برای مراجعه به مغازه کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر بر روی پیوند تحت کلیک نمایید:

آدرس وب تارنما دکان اینترنتی کالی ناب: کالی ناب

لوگو کالی ناب
لوگو فروشگاه کالی ناب

فروشگاه محصولات خانه و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

یک وب سایت آیتم پسند برای بانوان و نوعروسان اختلال پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به تیتر یک بازرگانی مطمئن و به صورت حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته است و از نخست سرمایه خود را بر تهیه و تنظیم محصولات اساسی میزان مرغوب بودن بنا گذاشته است.

بهار سال ۱۴۰۰ کرکره مغازه اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا مهم خدماتی مختلف و گلچین نمودن از بهترین برندهای بازار به جای کلیه چیز فروشی و فروش نامطمئن، حیاتی نگاهی اصلی و هدف راضی بودن مشتریان خود را از در بین تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خود تعیین کند؛ مطمئن‌تر، اهمیت کیفیت‌تر و حساس بها های منصفانه را به مشتریان جانِ خویش ارائه دهد. 

فروشگاه اینترنتی اسباب و اثاث خانگی اورجینال

در رابطه کلیدی وب سایت خانگی لند اهمیت مدیر فروش محترم همین مجموعه کار کشته و حساس کیفیت سخن کردیم و از کیفیت محصولات و تنوع مضاعف زیاد همین وب سایت به نسبت بقیه سایتها فروش اینترنتی محصولات لوازم خانگی سوال پرسیدیم، اما جواب آقای هیمن عبداله پوری مضاعف جالب و کافی بود:

در سال چهارم کار خواستیم کاری بزرگ‌تر نماییم و قدمی نو برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و مهم مجموعه‌ای از بهترین مرکز ها مستقیم صادرات محصولات لوازم خانگی و لوازم جانبی بر سر میز گفتمان نشستیم و اهمیت متخصصین این زمینه در جهت همکاری برای پشتیبانی و راهنمایی خرید مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه این مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

آقای هیمن عبداله‌پوری مدیر فروش مجموعه خانگی لند

مشاهده و تحلیل محصولات وبسایت خانگی لند توصیه میشه، مخصوصا برای بانوان و دوستانی که برای تهیه و تنظیم جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

خانگی لند لوگو
لوگو فروشگاه اینترنتی خانگی لند

آدرس سایت خانگی لند یکی از بهترین مراجع تهیه و خرید جهیزیه عروس از بانه: خانگی لند

پیشرومال یک وبسایت جامع از اثاثیه خانگی و محصولات تکنولوژی روز عالم pishromall

سایت فروشگاه اینترنتی پیشرو مال ، از ذیل تیم سایتهایی می باشد که تمرکز کلیدی آنان بر محصولات یگانه و تکنولوژیک است، همین فروشگاه در سال 1400 اهمیت فروش محصولات تارنما آمازون در ایران و با ارزش کمتر از این تارنما بر سر زبانها افتاد.

پیشرومال به رخ جدی، فعالیت خویش را در زمینه محصولات 'خانگی گجت و جانبی اهمیت میزان مرغوب بودن و گارانتی دار در سال 1401 شروع کرد. هدف همین مجموعه فروش محصولات کلیدی کیفیت و حساس بها های مطلوب و سرویس ها مختلفی از دیگر وبسایت ها می باشد. تیم پیشرومال سعی بر ارسال محصولات در سریع ترین زمانه و بالاترین سرویس ها را دارد.

مشاوره خرید کردن و پشتیبانی مشتریان در کمترین دوران ممکن را دارد. ارزش محصولات موجود در پیشرومال همت شده همواره به روز باشد و میتوانید با خیال راحت تصویب سفارش نمائید.

در واقع مسئله خاصی که پیشرو محصول را در قسمتی این مقاله ما گنجانده حضور گسترده محصولات وبسایت غالب آمازون در محصولات همین سایت اینترنتی می باشد.

حتما سری به همین وبسایت بزنید، احتمال دارد شما نیز نظیر ما محصولاتی رو اونجا پیدا کنید که در بقیه سایتها یا سرچ های اینترنتی ایرانی نتونید ببینید:

سایت پیشرومال: پیشرومال

فروشگاه پیشرومال
لوگو دکان پیشرومال

یک سایت بینظیر به جهت خرید لپ تاپ استوک، برند اسم آشنای آبیدر استوک Abidarstok

اما برسیم به معرفی پنج‌مین آیتم از لیست معرفی 1+4 دکان برتر، فروشگاهی غیر اثاثیه خانگی اما واجب به جهت علاقمندان به لپ تاپ و خرید لپ تاپ، مغازه اینترنتی آبیدر استوک به عنوان تارنما فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ مشغول به کار شده است.

خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این قابلیت را برای مشتریان آماده می‌آورد که بها ها را مقایسه کنند و بتوانند مدل‌های متنوعی را بررسی کنند. نکته جالب در آیتم لپ تاپ استوک ارزش آن است. بودجه آیتم نیاز به جهت خرید لپ تاپ استوک تقریبا یک سوم میزان دارایی آیتم نیاز برای خرید یک لپتاپ تازه دارای مشخصاتی شبیه است.

اما آنچه دکان لپ تاپ آبیدر استوک را از بقیه رقبا مختلفی می کند، علاوه بر قیمت منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره عالی قبل از خرید لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید هر لپ تاپی حیاتی این گروه در ارتباط باشید و محصولات همین مغازه رو یه نگاه بندازید.

آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید بدون نگرانی

مسئله اصلی در خرید لپ تاپ های استوک کیفیت و اطمینان از کارکرد و سلامت بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار عالی برای راحتی خیال مشتریان، قطعا قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای تمام دستگاه را برای مشتریان ارسال میکنند.

همچنین مهلت استعمال مشخصی را برای کاربران در نظر گرفته اند که در صورتی که در زمان به کار گیری مشکلی متوجه دستگاه شد بدون هزینه دستگاه را برگشت داده و یا این که هزینه را به حساب خریدار واریز می کنند و یا این که دستگاهی سوای خلل احتمالی برای ایشان ارسال میکنند.

یکی دیگر از خدماتی که توسط آبیدر استوک ارائه می‌شود، قابلیت تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. اساسی توجه به حجم بالای سفارشات، تلاش کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کاهش از ۴ روز کاری)

برای خرید کردن و یا این که بازدید مدل های محشر لپ تاپ استوک صد رد صد به آبیدر استوک سر بزنید:

خرید و بها لپ تاپ استوک : آبیدر استوک

در غایت در یک جدول میتونیم همین چهار مغازه رو کلیدی نیز مقایسه کنیم:

در جدول پایین همت کردیم بهترین ویژگی های هر دکان اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
مولودی مال بالا بله بله بله عالی
کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
جدول مقایسه خدمات 1+4 دکان معرفی شده

در صورتی که شما نیز فروشگاه خوبی میشناسید صد رد صد معرفی کنید.

نکات دارای در خرید کردن اینترنتی

امکان خرید کردن و فروش امن از شیوه اینترنت، عاملی حیاتی برای موفقیت کسب‌وکارهای اینترنتی است. بسیاری از مشتریان نسبت به این گونه معاملات شک دارند چون نگران‌اند که اطلاعات شخصیشان بوسیله هکرها یا کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. اهمیت امداد دانش روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

این فناوری‌ها به‌سرعت در حالا پیشرفت‌ میباشند و هر روز برای امنیت و راحتی عمده خرید کردن و فروش اینترنتی یک راهکار تازه ابداع می‌شود. حساس وجودِ این، هنوز هم بخش اعظمی از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در به کار گیری از internet شک وتردید دارا هستند و نگران مسائل امنیتی هستند.

نکته با که در خرید اینترنتی باید به آن توجه نمایید این هست که خرید خویش را از یک وب سایت دارای و خوش سوابق انجام دهید. مسلما نظرات کاربران در رابطه مهم ارآیه کالا و راضی بودن مشتریان را در لحاظ بگیرید.

به همین نکته اعتنا کنید که به جهت پیدا نمودن تارنما های دارای در نتایج جستجو ممکن می باشد تقلبی شکل دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس سعی کنید وب سایت هایی که میشناسید را گزینش نمایید نه لزوما وبسایت هایی که در نتایج ابتدایی google بالا آمده اند. در نام سایت مراقب اشتباه املایی یا دامنه ی آن (به تیتر مثال .net به جای .com .net) باشید و قطعا از صحت و درستی نشانی وب سایت اطمینان حاصل کنید.

حتما از سایتهای اهمیت ssl اعتبار خرید کنید

هرگز مهم به کارگیری از کارت اعتباری خود از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را نصب نکرده هست ، هیچ خرید کردن آنلاین و یا پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. اما این آیتم را چگونه متوجه شویم؟ سایتی که اصلی SSL رمزگذاری شده است نشانی اینترنتی آن حساس HTTPS شروع می شود نیکی تنها دارای HTTP.

علاوه بر همین نمادی از یک قفل کوچک نیز در نشانی بار آن ظاهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار آدرس یا این که نوار موقعیت پایین قرار داراست که منزلت قرارگیری آن ، بستگی به جور مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS حالا حتی در تارنما هایی که خرید کردن اینترنتی را ارائه نمی دهند نیز فعال میباشد ونشانه ای از امن بودن آن وبسایت دارد. این استاندارد تا جایی اهمیت میباشد که وب سایت گوگل Chrome هر ورقه ی بدون رمزگذاری SSL را به تیتر “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

از رمز دوم پویا استعمال کنید

رمز پویا کارت بانکی یکی از اصلی‌ترین مورد ها امنیتی برای جلوگیری از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های گوناگون برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. همین روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی حساس روش‌های متفاوت برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در مملکت دوچندان گسترده شده و اکثری از اشخاصی که دیتاها کمی از روش‌های سارقان امروزی دارا هستند دچار ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

در موقعیت رمز ثابت شما برای خرید کردن اینترنتی یا این که انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم دائمی دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری نظیر شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به روش فیشینگ سارقان به شکلی کاربران را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک ورقه جعلی پرداخت می‌کشانند.

مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا همان رمز پویا راهکاری برای وصال به امنیت در سرویس ها اینترنتی است. در در مقابل رمز ثابت، رمز پویا قرار دارااست و به معنای کلمه رمزی است که می‌تواند تنها برای یک توشه در تراکنش آیتم استفاده قرار گیرد. بر شالوده آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ ادله شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در مرزوبوم است. به همین خاطر استفاده از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز اثبات در امر عمل قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود اصلی جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی همگی بانک‌ها می‌توان مقدار قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کاهش داد.

با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کمتر می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای به کار گیری از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر بار خرید اینترنتی یا این که پرداخت‌های تهیدست رمز دوم کارت، از رمز پویا که خزانه در اختیارشان قرار می‌دهد، به کار گیری کنند.

اهمیت داشتن درگاه پرداخت

یکی از بهترین کار هایی که در سال های آخر در داخل مرز و بوم شروع شده، تصویب و سوق‌دهی فروشگاه های اینترنتی است. نماد اعتماد الکترونیکی که به وسیله وزارت صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران به دکان های آنلاین داده می شود بهترین شیوه به جهت تشخیص و شناسایی یک وب وب سایت دارای از وب وب سایت های نا امن و کلاهبردار است.

تمامی فروشگاه های آنلاین می توانند دارای ثبت نام اینترنتی در سامانه نماد اعتماد الکترونیکی به آدرس www.enamad.ir التماس ثبت اطلاعات و اختصاص نماد اعتماد را داشته باشند. همینطور همه دکان های مورد تایید می بایست نشانه اعتماد الکترونیکی را (که به رخ یک e آبی رنگ به ملازم یک یا تعدادی نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

نکته چهارم: به عبارتی طور که می دانید جعل نمودن یک آیکون گرافیکی عمل چندان دشواری نیست. در سرانجام درصورتیکه می‌خواهید از امنیت یک وب وب سایت به طور کامل مطمئن شوید کافی هست به برگه کسب و کارهای حیاتی نماد اعتماد الکترونیکی در این وب تارنما مراجعه نمایید و کلیدی یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن وب سایت مورد لحاظ اطمینان پیدا کنید.

درگاه بانکی را بررسی کنید

فروشگاه های آنلاین برای خرید کردن های الکترونیکی از درگاه های متصل به بانک های طرف قرارداد به کارگیری می کنند. پس در همین در آغاز بایستی اعتنا داشته باشید که هیچ گاه به فروشگاهی که به جهت انتقال مبلغ خرید کردن از شماره کارت شخصی به کار گیری می نماید اعتماد نکنید. درگاه های بانکی اهمیت به کار گیری از پروتکل های امن SSL ارتباط شما را با خزانه مورد نظر برقرار می کنند. به همین ترتیب در صورتی که به نوار آدرس وب وبسایت بانکی که از نحوه دکان به آن متصل شده اید اعتنا کنید، در شروع آن می بایست عبارت https را مشاهده کنید. چنانچه ورقه بانک گزینه لحاظ دارای کلمه http می باشد هیچ زمان دیتاها حساب بانکی خود را در آن وارد کنید.

نکته سوم: در هنگام وارد نمودن دیتاها کارتتان در صفحه خزانه گزینه نظر، حتی چنانچه کلیه شرایط دیگر هم مثبت بودند تا جای ممکن از کاغذ سوییچ های مجازی (Virtual Keyboard) به کارگیری نمایید تا ضریب امنیتی فعالیت شما بالاتر باشد. همینطور تا حد قابلیت از به اندازه نت ها و رایانه های موجود در مرکزها عمومی مثل مدرسه های و دانشگاه به جهت انجام خرید کردن اینترنتی استفاده نکنید.

از مرورگر به روز به کارگیری کنید

بسیاری از افراد از مرورگرهای دیرین و غیراستاندارد مانند internet اکسپلورر نسخه ۶ یا این که مرورگرهای دیرین دیگر استفاده می‌کنند.

توجه فرمائید که درصورتیکه به تندرست دیتاها خویش اساسی می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به صدق روی مرورگر خویش ببینید، از نهایی نسخه مرورگر مورد علاقه‌تان استفاده کنید. زیرا در اصل مرورگرها خود کلیدی مشکلات و حفره‌های امنیتی میباشند که کلیدی کشف آنان نسخه‌ای تازه جهت پوشش این حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از پایانی نسخه مرورگرتان برای خرید الکترونیکی استعمال کنید.

 

روش فعالسازی رمز پویا برای خرید کردن اینترنتی


پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی صرفا و فقط توسط بانک صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر بانک می‌توانند به جهت اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خویش به شعب آن بانک مراجعه کنند. همچنین اخذ رمز پویا از طرز اس ام اس و یا این که راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های فراهم شده برای ارائه آن به مشتریان بوسیله بانک‌ها است. بانک مرکزی نیز اهمیت هدف بررسی و راهبری همین پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از ابتدای دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

در عمده بانک‌ها باجه‌ای به مراد ارائه خدمات الکترونیک در نظر گرفته شده و مشتریان هر خزانه به جهت دریافت راهنمایی و سرویس ها دارای ارتباط کلیدی رمز پویا می‌توانند به همین باجه‌ها مراجعه کرده و سرویس ها دریافت کنند. همینطور در صورت پیدایش مشکل، مشتریان می‌توانند این دارای را از طرز روابط‌عمومی مدیر شعب هر خزانه پیگیری کنند. یا کلیدی مرکز پشتیبانی تلفنی بانک تماس بگیرند.

نکات پایانی

معمولا فروشگاه‌های آنلاین، سرویس ها پرداخت اینترنتی را از طریق یکی از بانک‌های میهن اخذ می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین زمانی می‌خواهید تراز پرداخت وجه را از نحوه کارت انجام دهید وارد درگاه پرداخت خزانه مربوطه خواهید شد.

بسیاری از سارقان اینترنتی مهم طراحی و ساخت درگاه‌هایی شبیه به درگاه‌های اساسی بانکی و آدرس‌های شبیه آن را در اختیار اعضا قرار داده و به محض وارد نمودن اطلاعات بانکی، مبادرت به سرقت اطلاعات حساب‌های بانکی و در غایت سرقت وجوه از حساب بانکی عضو می‌کنند، لذا بایستی نسبت به فعال کردن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خویش مبادرت کنند.

مجرمان سایبری با ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و یقین نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، اثاثیه خانگی و بسته‌های هدیه مبادرت به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا عضو را وارد کاغذ جعلی و مشابه سازی شده خزانه کرده یا در برخی از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش مانند دیوارو شیپور اقدام به گرفتن چکیده از پول کالا به عنوان پیش پرداخت یا این که به عبارتی بیعانه کرده و سپس قطع رابطه می‌کنند.

در انتها باز نیز می بایست به این نکته اشاره کنیم که یک فروشگاه معتبر را نمی اقتدار صرفا حساس دقت به رتبه آن در وب تارنما هایی مانند الکسا یا تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن شناخت و ممکن می باشد یک کاغذ فروشگاهی بی آلایش در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب وبسایت پر زرق و برق اینترنتی اصلی هزاران بازدید کننده و مرتبه جهانی بالا داشته باشد. اهمیت رعایت همین نکته ها بی آلایش می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

در دهه اخیر، مهم دقت به شتاب بالای خرید، شتاب بالای ارسال، هزینه کمتر و صرفه جویی از اتلاف وقت افراد به خرید اینترنتی تمایل بسیار متعددی نشان داده‌اند اما نکته‌ای که همواره از آغاز به دست آوردن و کارهای اینترنتی مطرح بود و افراد نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

به یاد داشته باشید که با اعتنا به دغدغه‌های افراد در دنیای کنونی، خرید اینترنتی در هر جایی از دنیا فرار ناپذیر است. از همین رو ملاحضات و نکات بالا از مهمترین مواردی هست که می‌تواند به جهت اعتماد به یک دکان اینترنتی به شما یاری نماید و دور اندیشی شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آینده بالا برنده شود تا در نهایت خرید کردن اینترنتی بدون دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

امیدواریم این نوشته توانسته باشد به جهت شما در خرید کردن اینترنتی خوب تر یاری کننده و راهنما باشد.

با تشکر