Walz 30 روز برای درخواست تجدید نظر فدرال " محرومیت از فاجعه بیانیه در پی شورش پس از فلوید قتل

ST. پل -- مینهسوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz 30 روز برای درخواست تجدید نظر پس از دولت فدرال درخواست او را

توسط NEWSMINERAL در 22 تیر 1399

ST. پل -- مینهسوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz 30 روز برای درخواست تجدید نظر پس از دولت فدرال درخواست او را رد کردند به صورت یک فاجعه اعلامیه به دلیل آسیب های ناشی از پس از پلیس با قتل جورج فلوید در مینیاپولیس است.
با توجه به چند رسانه ای, گزارش ها, دفتر فرماندار اطلاع داده شد در روز جمعه 9 ژوئیه که فاجعه اعلام شده بود را تکذیب کرد و یک سخنگوی آژانس گفت: آسیب چیزی بود که دولت های محلی و ایالتی می تواند اداره کند.
در بیانیه ای به رادیو دولتی مینسوتا در شنبه, جولای 10, FEMA سخنگو گفت:
"پس از یک بررسی کامل از مینه سوتا درخواست برای یک فاجعه بزرگ اعلامیه از گسترده آتش آسیب به عنوان یک نتیجه از ناآرامی های مدنی در اواخر ماه مه و اوایل ماه ژوئن مشخص شد که تاثیر به زیرساخت های عمومی است که در داخل قابلیت های محلی و دولت برای بهبود یافتن از. فرماندار 30 روز برای درخواست تجدید نظر در این تصمیم."
با توجه به گزارش رسانه Walz سخنگو تدی Tschann در بیانیه ای گفت که فرماندار بود "نا امید" در تصمیم گیری است و دولت بود exlporing گزینه های خود را.
سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین شده است به اتهام قتل درجه دوم و قتل نفس در قتل فلوید. این سه نفر دیگر از افسران سابق در حال حاضر توماس لین Tou Thao و J الکساندر Kueng شده اند به اتهام کمک و معاونت در جرم قتل. پس از فلوید مرگ چندین تظاهرات و شورش رخ داده در شهرهای دوقلو از جمله سوزاندن سوم حوزه ایستگاه پلیس در مینیاپولیس. مینیاپولیس ناآرامی موجب چندین تظاهرات در سراسر کشور و در سراسر جهان است.
Walz با ارسال نامه ای به رئیس جمهور تهمت در جولای 2 اشاره کرد که وجود دارد بیش از 15 میلیون دلار خسارت و هزینه های پاکسازی که می تواند واجد شرایط برای بازپرداخت از دولت فدرال است. در همه زمان تخمین می زند از همه آسیب بیش از 500 میلیون دلار, با توجه به گزارش های رسانه ها.
در ساخت این درخواست برای کمک Walz اشاره کرده بود که مالی چالش شده بود حتی سخت تر با تاثیر بر بودجه دولت از coronavirus بیماری همه گیر. پیش بینی 1.5 میلیارد دلار مازاد بودجه در ماه فوریه بود که به زودی محو بینی 2.4 میلیارد دلار درآمد کمبود او نوشت: در صورت درخواست به رئیس جمهور تهمت طریق FEMA.
دولت فدرال را انکار درخواست از Walz یک دموکرات یک روز پس از حزب جمهوریخواه ایالات متحده هرزه تام Emmer از مینه سوتا با ارسال نامه ای به ناروا و دیگر مقامات فدرال و بالا بردن سوال در مورد درخواست.
در حالی که حاکی از مخالفت مینه سوتا دریافت فدرال پول Emmer خواسته است که در پی Walz درخواست — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت "انجام کامل و همزمان نظر من دولت در پاسخ به خشونت است."
Emmer نوشت که اگر پول فدرال کمک می کند تا پرداخت هزینه برای پاکسازی و بازسازی دولت "موظف است به هر آمریکایی — قبل از انتشار بودجه به طور کامل درک رویدادهای اجازه داده است که برای این سطح از تخریب رخ می دهد و اطمینان حاصل شود آن را هرگز دوباره اتفاق می افتد."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب