ایالات متحده coronavirus کانون شیفت به سمت غرب میانه ایالات

این COVID-19 شیوع در حال حرکت بود به اوهایو و کنتاکی, تنسی, میسوری کانزاس و نبراسکا "به دلیل تعطیلات و دلایل د

توسط NEWSMINERAL در 10 مرداد 1399

این COVID-19 شیوع در حال حرکت بود به اوهایو و کنتاکی, تنسی, میسوری کانزاس و نبراسکا "به دلیل تعطیلات و دلایل دیگر از سفر" دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید coronavirus نیروی کار گفت: فاکس نیوز در یک مصاحبه.

اوهایو در بخش بهداشت و درمان گفت: دولت تا به حال دیده بالاترین تک روز افزایش عفونت پس از همه گیر در ماه ژانویه آغاز شده است که فرماندار مایک DeWine یک جمهوریخواه آمریکا در یک کنفرانس خبری گفت که "قطعا خبر خوبی است."

در ویسکانسین فرماندار تونی Evers دستور ساکنان به سایش پوشش صورت در عمومی. ماسک توصیه می شود توسط بسیاری از کارشناسان بهداشت و درمان, اما برخی از محافظه کاران می گویند این حکم را نقض قانون اساسی ایالات متحده.

"در حالی که من می دانم که احساسات بالا وقتی که می آید به پوشیدن پوشش صورت در کار من به عنوان فرماندار به نفر اول قرار داده و برای انجام چه چیزی بهترین را برای مردم کشور ما به طوری که چیزی است که من می خواهم به انجام" Evers, یک دموکرات در بیانیه ای گفت.

فلوریدا گزارش یک رکورد در یک روز افزایش در COVID-19 مرگ و میر برای سومین روز متوالی در روز پنج شنبه و آریزونا نیز گزارش داد یک رکورد افزایش در مرگ و میر برای یک روز, با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن. اما گزارش موارد جدید به تازگی کند در هر دو کشور به همراه کالیفرنیا و تگزاس.

با توجه به موقت بهداشت و درمان نیروی انسانی پلت فرم NurseFly تقاضا برای پرستاران در آریزونا افزایش 75% در ماه جولای بیش از ماه ژوئن است.

"بیکاری بی خانمان"

"من سعی می کنم فقط به حفظ سطح سالم از اضطراب گفت:" راشل نورتون یک سفر مراقبت ويژه پرستار که ترک دنور در روز پنج شنبه برای یک ماه قرارداد در مسا ،

افزایش اتحاد ضعیف این کشور بهبود از بحران اقتصادی در آورده و توسط دولت محلی و مستند سفارشات که انداخته اند میلیون ها نفر از آمریکایی ها از کار مدارس بسته و توقیف سرگرمی و حرفه ای رویدادهای ورزشی.

ایالات متحده باقی می ماند این کشور بیشتر تحت تاثیر COVID-19 شیوع بیماری با مرگ و میر بیش از 150 ، 000.

سیگار خارج از بانک غذا در شیکاگو 63 ساله و ویلیام هانا گفت: "همه گیر "است خراب من. من در حال حاضر بیکار و بی خانمان و در انتظار کار من آمده است."

هانا مشغول به کار به عنوان یک آشپز در ایالات مرکز خانه شیکاگو بولز و Blackhawks قبل از NBA و NHL لغو بازی ها و هنرمندان متوقف حوادث. "من امیدوارم که. این همه من می توانید انجام دهید," او گفت:.

روز پنج شنبه وزارت بازرگانی داده ها را برای سه ماهه دوم نشان داد که عمیق ترین رکود در اقتصاد آمریکا پس از رکود بزرگ دهه 1930 ،

هرمان قابیل سابق جمهوری خواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری در روز پنج شنبه شد آخرین مشخصات بالا مرگ نسبت به COVID-19.

قابیل بود که مبتلا به این بیماری در اواخر ماه ژوئن پس از حضور در Tulsa, اوکلاهما, رالی برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, که در آن بسیاری از شرکت کنندگان شلوغ هم بدون پوشیدن ماسک. قابیل توییتی یک عکس از خود را در صورت بدون ماسک.

در ایالات متحده شیوع در ابتدا محور در منطقه شمال شرقی در اطراف نیویورک است که هنوز هم تا کنون بالاترین تعداد مرگ و میر از هر دولت در بیش از 32,000.

در روز پنج شنبه, Mark Levine, صندلی, نیویورک شهرستان شورای کمیته بهداشت گفت: موارد افزایش دوباره در ایالات شمال شرقی به طور خاص نیوجرسی کانتیکات و ماساچوست است.

"در حال حاضر برای اولین بار پس از بهار موارد در حال افزایش در هر سه" Levine نوشت: در یک سری از توییت. "نیویورک است که در حال حاضر یک جزیره در یک جزیره با علائم هشدار دهنده بلندی در همه طرف."

(گزارش شده توسط لیزا لمبرت در واشنگتن و ماریا Caspani در نیویورک; گزارش های اضافی توسط Brendan o'brien و کارن Pierog در شیکاگو اندرو هی در آلبوکرک سوزان Heavey و آندریا Shalal در واشنگتن, دی سی, گابریلا Borter در نیویورک دن Whitcomb در لس آنجلس; نوشتن توسط سونیا Hepinstall و دن Whitcomb; ویرایش توسط بیل Berkrot, Rosalba اوبراین و لسلی آدلر)tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن