ورزش بدون طرفداران در ورزشگاه ممکن است اما سحر و جادو خواهد بود و گم شده می گوید: Kohli

هند کاپیتان Virat Kohli معتقد است که کریکت در خالی استادیوم یک احتمال واقعی است در یک پست COVID-19 جهان و هر

توسط NEWSMINERAL در 19 اردیبهشت 1399

هند کاپیتان Virat Kohli معتقد است که کریکت در خالی استادیوم یک احتمال واقعی است در یک پست COVID-19 جهان و هر چند بعید است به تحمل کرده اند به شدت از بازیکنان او احساس می کند سحر و جادو قطعا به از دست رفته.

کریکت تخته در سراسر جهان در حال بررسی این گزینه از سرگیری ورزش در خالی استادیوم. حدس و گمان وجود دارد که طرفداران می تواند نگه داشته و دور از استادیوم ها در تلاش برای نجات T20 جام جهانی در استرالیا که در حال حاضر در معرض خطر با توجه به بهداشت جهانی بحران.

"این کاملا ممکن است وضعیت آن ممکن است اتفاق می افتد, من صادقانه نمی دانم که چگونه همه در حال رفتن به نگاهی است که از آنجا که همه ما استفاده می شود به بازی در مقابل بسیاری از پرشور طرفداران" Kohli گفت: در ورزش ستاره' نمایش 'کریکت متصل می شود'.

"من می دانم آن برگزار خواهد شد در یک بسیار خوب است اما شدت این احساس از جمعیت اتصال با بازیکنان و تنش از بازی که در آن هر کس می رود از طریق آن در ورزشگاه کسانی که احساسات بسیار دشوار است به از نو خلق کردن" او اضافه شده است.

Kohli گفت: بسیاری از لحظات را ایجاد می کند که به دلیل شور و شوق آورده طرفداران خواهد بود از دست رفته است.

"چیزهایی که هنوز هم در, اما من شک دارم که یک احساس خواهد شد که سحر و جادو اتفاق می افتد در داخل به دلیل فضایی که ایجاد شده بود."

"ما بازی های ورزشی, چگونه آن را قرار است برگزار شود, اما آن لحظات جادویی خواهد بود دشوار است," او گفت:.

اطفال مانند بن استوکس, Jason روی جس Buttler و پت کامینز حمایت این ایده را از بازی در پشت درهای بسته.

اما افسانه ای در استرالیا الان مرز است گفت: این امر سرپیچی اعتقاد به میزبان جام جهانی بدون تماشاگر.

یکی دیگر از استرالیا همه طفیلی Glenn Maxwell و برخی دیگر از اطفال نیز ابراز احساسات مشابه.tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de
آخرین مطالب