شرکت های داروسازی فایل طرح دعوی در دادگاه فدرال که مدتها در انتظار انسولین بیل اثر طول می کشد در مینه سوتا

چهار شنبه, ژوئن 27 شد و سه سال در سالگرد مرگ 26 ساله الک اسمیت یک Minnesotan مبتلا به دیابت که جیره بندی خود ر

توسط NEWSMINERAL در 12 تیر 1399

چهار شنبه, ژوئن 27 شد و سه سال در سالگرد مرگ 26 ساله الک اسمیت یک Minnesotan مبتلا به دیابت که جیره بندی خود را گران دارو و مرگ او به عنوان یک نتیجه. چهار روز بعد در شنبه, جولای 1, دوبله توسط رژیم صهیونیستی. تیم Walz به عنوان الک اسمیت روز اسمیت اسم انسولین استطاعت قانون به اثر رفت و پس از بیش از یک سال از گرم مذاکرات بین دولت و قانونگذاران.

در روز شنبه کنفرانس خبری Walz گفت: "برای سال ها و سال ها" عمومی شنیده داستان از Minnesotans قیمت از حیاتی خود انسولین است.

"وحشتناک, داستان, Alec اسمیت و بسیاری دیگر از سهمیه بندی انسولین و یا رفتن به ديابت شوک چرا که آنها نمی تواند آن را دریافت کند. آن روزها در حال حاضر در اینجا به پایان در مینه سوتا" Walz گفت.

اما در آستانه این قانون در نظر گرفتن اثر تحقیقات دارویی و تولید کنندگان آمریکا (Iea) طرح دعوی در دادگاه در برابر دولت با این استدلال که این قانون همچنین شناخته شده به عنوان خانه فایل 3100, نقض قانون اساسی ایالات متحده را پنجم و چهاردهم اصلاحات.

جیمز Stansel, Iea اجرایی معاون رئیس جمهور و مشاور عمومی گفت: در روز سه شنبه از انتشار اخبار است که HF 3100 "مشرف حس مشترک راه حل برای کمک به بیماران خود را ندارند انسولین" و است که تولید کنندگان در حال حاضر خود را به انسولین قیمت کوپن و برنامه ریزی در محل است.

Minnesotans با تکیه بر انسولین شهادت به مجلس چند بار در طول سال گذشته گفت که با وجود کوپن های موجود و قیمت برنامه ها و بیمه درمانی آنها هنوز هم نمی تواند استطاعت انسولین خود را که در زمان آنها صدها دلار هزینه برای مدت محدود عرضه است. برای بیماران دیابتی وابسته به انسولین, انسولین است نه اختیاری دارو -- بدون آن آنها می توانند عوارض دائمی و یا می میرند-و قادر به پرداخت هزینه های خود را تامین یک اورژانس است.

به تازگی به عنوان چهارشنبه 21 ساله دانشگاه کونکوردیا دانشجو الکسیس استنلی که دیابت گفت: جولای عرضه انسولین خود را هزینه $659.

Iea طرح دعوی در دادگاه می آید در میان بیماری همه گیر کوروناویروس به دلیل که بیش از 817,000 Minnesotans زمینه برای مزایای بیکاری. کسانی که مبتلا به دیابت هستند در معرض خطر عوارض یا مرگ از رمان ویروس.

در سه سال پس از فرزند خود درگذشت اسمیت پدر و مادر نیکول اسمیت-هولت و جیمز Holt, لابی برای پسر اسم لایحه قبل از آنها را تماشا و گریه از سنا گالری به عنوان نمایندگان مجلس با تصویب آن در ماه آوریل است.

اسمیت-Holt گفت: در یک شنبه در کنفرانس خبری به نام Iea طرح دعوی در دادگاه را "غم انگیز" اما گفت: "ما اجازه نمی دهد این را به تغییر راه ما برای موفقیت است." او گفت: Alec قانون تصویب شد به امید جلوگیری از "تراژدی بی معنی" مانند مرگ پسرش از این اتفاق دوباره در مینه سوتا است.

"اما تراژدی واقعی در اینجا این است که ما در میان همه گیری یک بیماری همه گیر است که منجر به بیکاری توده و بسته شدن مرز کانادا که بسیاری از Minnesotans عبور برای خرید انسولین در کسری از آنچه در آن هزینه در ایالات متحده" اسمیت-holt گفت. "بدون امنیت شبکه که الک قانون فراهم می کند و ما قصد داریم به ادامه مطلب مراجعه کنید Minnesotans مرگ و چهره جدی سلامت طولانی مدت عواقب چرا که آنها لازم نیست که دسترسی اضطراری به انسولین است."

HF 3100 تاسیس دو برنامه های دولت, یکی بلند و یکی کوتاه مدت: تولید کنندگان تحت قانون باید برای گسترش دسترسی به خود را در دراز مدت به انسولین کمک برنامه ها و همچنین ارائه اضطراری انسولین لوازم برای ایجاد و کم درآمد Minnesotans و همچنین به عنوان کسانی که با بالا معافیت بیمه, زمانی که آنها در مواجهه با شرایط اضطراری کمبود و نمی تواند پای این لایحه است.

Iea استدلال می کند در آن طرح دعوی در دادگاه است که این قانون را نقض پنجم و چهاردهم اصلاحات' Takings بند ممنوع است که دولت از مصرف کنندگان' مالکیت خصوصی برای استفاده عمومی بدون پرداخت غرامت.

"در این مثال ایالت مینه سوتا است مجبور به انسولین تولید کنندگان محصول خود را به دولت ساکنان به صورت رایگان و بدون هر گونه پرداخت غرامت از مینه سوتا در بازگشت" Iea گفت: در روز شنبه انتشار اخبار.

مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون گفت: در یک شنبه بیانیه ای که او بود "خشم" با مرگ اسمیت و دیگران با دیابت و توسط Iea طرح دعوی در دادگاه. با طرح دعوی در دادگاه الیسون گفت: "بزرگ داروسازی گفتن است Minnesotans که خود را زشت و ناپسند سود قبل از زندگی خود را."

او گفت دفتر در نظر دارد برای دفاع از الک قانون در دادگاه "با هر منبع ما (...) به نمایندگی از همه Minnesotans که بر این باورند که هیچ کس نباید بمیرد چون آنها نمی تواند استطاعت انسولین خود را. من دفاع از آن به نمایندگی از همه Minnesotans که معتقدند زندگی مردم مهم تر از مواد مخدر شرکت سود."

Iea همچنین استدلال می کند که آن را تولید کنندگان است که تعیین آنچه بیماران پرداخت در داروخانه خود برای مقابله با دارو خود را: که به شرکت های بیمه سود داروخانه مدیران و دولت برای تصمیم گیری آنها گفت.

در ماه فوریه یک سخنگوی Eli Lilly — یکی از سه تولید کننده انسولین — گفت: از طریق ایمیل که لیست قیمت یک ویال از الی لیلی شایع ترین استفاده از انسولین است $275.

ثبت شده در ایالات متحده دادگاه منطقه از مینه سوتا به طرح دعوی در دادگاه نام اعضای مینه سوتا مدیره داروسازی MNsure هیئت مدیره به عنوان متهمان. آنها به دنبال یک دستور دائم در برابر اجرای این قانون و دادگاه به اعلام آن را خلاف قانون اساسی است.

ایالت مینه سوتا میشل بنسون, R-ژامبون دریاچه که صندلی سنا بهداشت و خدمات انسانی کمیته گفت: در یک شنبه بیانیه ای که او نا امید شده بود برای دیدن Iea طرح دعوی در دادگاه. آنها تا به حال نام نسخه از این لایحه خلاف قانون اساسی در جلسه قانونی اما بنسون گفت: نمایندگان مجلس مشغول به کار برای کاهش این نگرانی است.

"Iea از دست رفته است را با اتلاف وقت و پول در این طرح دعوی در دادگاه" بنسون گفت. "Minnesotans به مراتب بهتر خواهد بود اگر صنعت داروسازی خواهد تمرکز بر انصاف در قیمت گذاری. شما نباید به یک دولت قدرتمند و یا یک گروه خاص برای دسترسی به قیمت عادلانه."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب