نپال سریع-آهنگ های نقشه لایحه به ارمغان می آورد آن را به بالا خانه در میان خواستار

نوشته شده توسط Yubaraj Ghimire | کاتماندو | منتشر شده در تاریخ: 15 ژوئن 2020 4:07:40 am نپال سریع ر

توسط NEWSMINERAL در 25 خرداد 1399
نوشته شده توسط Yubaraj Ghimire | کاتماندو | منتشر شده در تاریخ: 15 ژوئن 2020 4:07:40 am
Nepal House clears new map Bill, Oli calls for talks, India frosty in response نپال سریع ردیابی یکشنبه عبور از قانون اساسی, متمم لایحه به تصویب این کشور نقشه جدید که شامل Kalapani, Lipulekh و Limpiyadhura که شکل در نقشه. (عکس)

نپال سریع ردیابی یکشنبه عبور از قانون اساسی, متمم لایحه به تصویب این کشور نقشه جدید که شامل Kalapani, Lipulekh و Limpiyadhura که شکل در نقشه.

این لایحه تصویب به اتفاق آرا روز شنبه توسط مجلس نمایندگان مطرح شد در Rastriya سبها فوقانی خانه که در آن چند تن از اعضاء در حالی که اصرار دولت به "اصلاح" از "تجاوز" سرزمین زودهنگام گفت و گو با هند است.

حرکت لایحه قانون وزیر شیوا مایا Tumbahamphe گفت آن است که "نادر و لحظه تاریخی" برای نپال پس از مجلس است "محکم" پشت دولت در تلاش خود را به اصلاح خاک در حال حاضر تحت هندی "اختیار".

تصویب لایحه به نظر می رسد به تشریفات توجه به این که 50 از 59 عضو مجلس هستند و از حاکم نپال و حزب کمونیست. اعضای برش در سراسر خطوط حزب در حال حاضر حمایت از این لایحه.

تحت این روش برای بحث و رای گیری در این لایحه 72 ساعت مورد نیاز است برای بلوغ آن پس از مقدمه. اما با توجه به پیگیری سریع این لایحه حدس و گمان وجود دارد که ممکن است فرستاده یکشنبه به رئیس جمهور Bidhya دوی Bhandari برای موافقت.

پس از تصویب آن توسط مجلس نمایندگان روز شنبه نخست وزیر KP Sharma Oli که بسیار مهم از هند بیش از مرز موضوع به خبرنگاران گفت: "این اولین دوره است که در حال حاضر بیش از. و در حال حاضر گفت و گو با هند خواهد بود که بعد از دوره. من خوشحال هستم در این مورد بی سابقه ای در وحدت است."

دهلی فوری واکنش سرد با توجه به این که دو کشور شد و خیره در یک بحران سیاسی بود. Anurag Srivastava سخنگوی وزارت امور خارجی گفت: "این مصنوعی بزرگ شدن ادعاهایی است نه بر اساس واقعیت های تاریخی و یا شواهدی است و نه قابل دفاع. آن را نیز ناقض ما درک کنونی برای برگزاری مذاکرات در برجسته مسائل مرزی."

نپال وزارت امور خارجه به نظر می رسد انتظار برای این لایحه برای تبدیل شدن به قانون قبل از پاسخ به بیانیه.

مخالفت کنگره نپال و برخی از رهبران ارشد از جمله نخست وزیر سابق Madhav کومار نپال گفت: به نفع اولیه گفت و گو با هند است.

Dr Minendra ریزال وزیر پیشین و رهبر حزب کنگره نپال گفت این است که هیچ وقت به سرزنش گذشته حاکمان برای سرزمین از دست دادن و یا پشته ستایش در هر یک رهبر – اشاره به نخست وزیر Oli – و راست حرکت خواهد بود برای برگزاری موثر "گفت و گو" با هند با کل ملت حمایت از دولت است.

در ضمن Oli مشکلات همچنان به کوه. یک جلسه 9-عضو مرکزی دبیرخانه نپال و حزب کمونیست بود به نام صبح یکشنبه.

در این جلسه شده بود به نام به آهن نسبت به صورت مجلس تصویب نپال جمع و جور توافق با هزاره چالش شرکت – آژانس کمک مالی در نظر گرفته شده است به حرکت رشد اقتصادی و کاهش فقر در کشور است.

در حالی که Oli ساخته شده است که تصویب این موافقتنامه اعطای اعتبار موضوع اعضای ارشد از جمله نخست وزیران Jhalanath Khanal, Pushpa کمال Dahal 'Prachanda' و م. Kumar نپال هشدار داده اند این دولت است که باید آن را نمی شود پاک و بدون تغییرات.

در ضمن هیچ اجازه دهید تا در تظاهرات در خیابان. جوانان و دانش آموزان برگزار شد در این تجمع که Bouddha منطقه در حومه کاتماندو را متهم به دولت چشم پوشی به اتهام فساد در خرید تجهیزات پزشکی به عنوان بخشی از Covid-19 pandemic اقدامات است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.



tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب