گارد ملی حرکت به مینیاپولیس به عنوان اعتراض به جورج فلوید مرگ ادامه

برای سومین روز تظاهرات برگزار شده در نزدیکی محل که در آن جورج فلوید برگزار شد توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس که

توسط NEWSMINERAL در 9 خرداد 1399

برای سومین روز تظاهرات برگزار شده در نزدیکی محل که در آن جورج فلوید برگزار شد توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس که به زانو در گردن او به او گفت که او نمی تواند نفس بکشد. هزاران نفر در راهپیمایی را از طریق خیابان و خواستار محاکمه چهار افسر پلیس در صحنه در طول این رویداد. پس از حدود چهار ساعت به معترضان مواجه شدند و با نارنجک و گاز اشک آور از پلیس پس از برخی از تظاهرکنندگان با پرتاب اشیاء در افسران حدود 9 p. m. دوشنبه.

ایالتی و فدرال محققان و دادستان گفت: کار موازی تحقیقات به مرگ ادامه دارد و از آنها خواسته برای کسب اطلاعات بیشتر از شاهدان برای کمک به پر کردن چارچوب آنچه اتفاق افتاده است. و از آنها خواست کسانی که خواستار پاسخ سریع به آرام باقی می ماند و آنها را در زمان.

مرتبط با: عکس,: معترضان مارس دوباره در مینیاپولیس

قبل از نیروی مرگبار اتهامات آورده شده است به سرعت بیش از حد و شکست خورده در دادگاه گفتند.

"ما در حال رفتن به بررسی آن را به عنوان به سرعت به عنوان به طور کامل و به طور کامل به عنوان عدالت خواسته است. گاهی اوقات که طول می کشد زمان کمی است. و ما از مردم به بیمار" Hennepin County وکیل Mike Freeman گفت.

رهبران جامعه محلی از جمله مقامات منتخب و رهبران مذهبی در ضمن صحبت کردن به انتقاد از اقدامات مینیاپولیس افسران پلیس که قبل فلوید مرگ است. در بیانیه ای آنلاین ملی برادرانه منظور از پلیس — بزرگترین پلیس اتحادیه در آمریکا — محکوم تاکتیک های مورد استفاده در Floyd.

فلوید منتقل شد به بیمارستان بعد از او دستگیر شد و به پایین دوخته روز دوشنبه. او بعد از درگذشت و یک ویدیو تصویر می کشد آخرین دقیقه موجب واکنش گسترده و یک تماس به بررسی آنچه اتفاق افتاده است بعد از پلیس در ابتدا نام آن را یک اختلال پزشکی است.

یک روز پس از ده ها تن از فروشگاه ها را غارت کردند در نزدیکی تظاهرات علیه پلیس مینیاپولیس و چندین آتش سوزی در مجموعه Powderhorn محله رژیم صهیونیستی است. تیم Walz در روز پنج شنبه فعال مینه سوتا گارد ملی برای کمک به مینیاپولیس پلیس و اجرای قانون دیگر در مهار تظاهرات. مینیاپولیس شهردار یعقوب فری به نام به حال در دولت برای استقرار مینه سوتا گارد ملی به این شهر شدند.

این حرکت را در گارد ملی رفت و در برابر هدایت معترضان و رهبران جامعه که به نام د-تشدید و حذف از پلیس. دولت و مقامات محلی همراه با برجسته رهبران مذهبی خواست تظاهرکنندگان به اعتراض مسالمت آمیز شنبه شب.

"جورج فلوید مرگ باید منجر به عدالت و سیستمیک تغییر نیست و بیشتر مرگ و نابودی است. به عنوان جورج فلوید خانواده گفت: 'Floyd نمی خواهم مردم را به صدمه دیده است. او زندگی اش را حفاظت از مردم" Walz گفت: در انتشار اخبار. "بیایید با هم برای بازسازی به یاد داشته باشید و به دنبال عدالت برای جورج فلوید."

مینیاپولیس NAACP در روز پنج شنبه توییتی که گارد ملی حضور داشت و نه نیاز و خواسته برای اجرای قانون به deescalate صحنه است.

مینیاپولیس رئیس پلیس Medaria Arradondo گفت: بخش خود را اجازه می دهد تظاهرات مسالمت آمیز را ادامه دهد اما اقدام خواهد بود در برابر کسانی که غارت و یا تنظیم آتش سوزی.

"حتی قبل از آقای فلوید مرگ ما تا به حال یک جامعه است که در تروما برای مدتی. و آنچه من می توانم اجازه می دهد که رئیس است برای دیگران به ترکیب است که تروما. بنابراین اگر افراد به عنوان رخ داده است شب گذشته در حال ارتکاب رفتار و اعمال است که در حال کیفری ... من نمی توانم اجازه می دهد که" Arradondo گفت. "من متعهد به ساخت مطمئن شوید که ما بازگرداندن صلح و امنیت در جامعه ما است."

فری گفت: مینیاپولیس فعال یک فرماندهی واحد ساختار است که اجازه آن را در دیگر حوزه های قضایی برای کمک به اجرای قانون نیاز از جمله 200 سربازان از دولت گشت. پلیس از پل و حومه نیروهای پلیس در شب چهارشنبه پیوست مینیاپولیس افسران در پاسخ به تظاهرات.

فعال سازی و یک زمان صلح اضطراری اعلام رایگان تا دولت گشت هلیکوپتر و بال ثابت هواپیما برای کمک به نظارت بر تظاهرات و دسترسی به دولت اضطراری مرکز عملیات که تا به حال فعال شده است با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

دولت و رهبران محلی در یکشنبه خواست تظاهر کنندگان به جمع آوری مسالمت آمیز برای جلوگیری از ضربه به یک جامعه و وضعیتی وخیم از فلوید مرگ و پس از تظاهرات در برابر مینیاپولیس اداره پلیس.

"ما احساس به عنوان اگر وجود دارد یک زانو بر همه ما جمعی گردن زانو است که می گوید: "سیاه زندگی مهم نیست'" مینیاپولیس, شورای, معاون رئیس جمهور, Andrea جنکینز میگوید. "من بخشی از این سیستم برای کمک به نگاهی که زانو را از گردن ما است و این کار من را انجام خواهد داد ... من می دانم که چیزی رو به تغییر است."

جنکینز به نام مقامات منتخب اعلام وضعیت اضطراری اعلام نژادپرستی به عنوان یک مسئله بهداشت عمومی و او خواست تظاهرکنندگان و دیگران به جمع آوری و اعتراض بدون خشونت است. جنکینز و دیگران گفت: جامعه و رهبران مذهبی خواهد بود از روز شنبه خواستار صلح و راه اندازی یک شفا سایت در حوزه.

"ما نیاز به صلح و آرامش در خیابان های ما و من التماس شما برای این که" جنکینز گفت.

پنج شنبه بعد از ظهر و شب غارت در سنت پل میدوی منطقه مجبور به خاموش کردن چندین ساختمان است.

جمعیت کثیری از معترضان با تجمع در مقابل ساختمان یک هدف ذخیره وجود دارد در خیابان دانشگاه گردان پارکینگ حداقل تا 5 بعد از ظهر برخی از پرتاب سنگ و بطری در افسران پلیس در حال حاضر که پس از آن پاسخ با استقرار شیمیایی محرک در تلاش برای متفرق کردن جمعیت.

چند شیشه-پنجره مغازه همراه بلوک های مجاور از خیابان دانشگاه بودند مشخصه خرد اواخر بعد از ظهر پنجشنبه نیز با سنت پل شهرستان پلیس گزارش غارت و نمیتوانیم. رانندگان در عبور از این منطقه فریاد زد: در این معترضان که راه می رفت و یا فرار و یا دیگری sped گذشته آنها را برای جلوگیری از دیوانگی. آتش نشانان در پاسخ به آتش سوزی در عرض چند شنبه بعد از ظهر.

خطوط از مردم شکل گرفته در خارج از برخی از محلی متعلق به کسب و کار شاید در تلاش برای جلوگیری از آنها را از آسیب دیده.

و سنت پل شهردار ملوین کارتر خواست تظاهر به آرامش و خواسته است که آنها در خانه بمانند و به ادامه تجلیل فلوید زندگی.

"من عصبانی هستم/ غمگین به عنوان کسی & هل دادن ماموران که منجر به کشته شدن جورج فلوید دستگیر ASAP," او نوشت. "از بین بردن مکان های ما تکیه می کنند برای مشاغل غذا و دارو نمی خواهد به ما کمک کند جلوگیری از اتفاق می افتد دوباره."

هدف در روز پنج شنبه اعلام کرد آن را تعطیل 24 فروشگاه در منطقه مترو به دلیل نگرانی در مورد اضافی غارت.

فری در روز پنج شنبه گفت که او امیدوار است که مینیاپولیس را به مناسبت افزایش یابد و ادامه عزاداری فلوید بدون خشونت است. اما معترضان گزارش شده به تاخت و تاز کرده اند 3rd پلیس حوزه ساختمان روز شنبه حدود 10 p. m. و افسران پلیس بودند تخلیه شدند. چندین آتش سوزی به نظر می رسد شده اند روشن در ساختمان است.

"ما باید بازگرداندن صلح به طوری که ما می توانید انجام این کار سخت با هم" فری گفت. "در این زمان هنگامی که یک بحران ساندویچ در برابر دیگر این می تواند یک نشانگر است. این می تواند نقطه در زمانی که چند سال از در حال حاضر ما می دانیم که ما رز به حق اشتباهات گذشته است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب