یک ماه پس از جلسه به این نتیجه رسیدند Minn. مقننه است و هنوز به توافق برای اتصال لایحه

ST. پل -- مینه سوتا مقننه را در سال 2020 به طور منظم جلسه آمد و رفت در ماه مه با قانون گذاران قادر به توافق ب

توسط NEWSMINERAL در 28 خرداد 1399

ST. پل -- مینه سوتا مقننه را در سال 2020 به طور منظم جلسه آمد و رفت در ماه مه با قانون گذاران قادر به توافق بر سر یک سنتی مطابق با لایحه قبل از زمان فرار از. در حال حاضر در یک جلسه ویژه تیک تاک ساعت است و دوباره به توافق نهایی سرمایه گذاری مقدار دلار و مذاکرات به نظر می رسد متوقف شده دوباره.

در ادامه قول داد به موکول کردن این ماه جلسه ویژه خود تحمیل مهلت چهار شنبه, ژوئن 19. از شنبه که جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا و دموکراتیک تحت کنترل داشته و در عین حال برای رسیدن به یک توافق در یک مقدار دلار برای اتصال لایحه ای که توسط دولت وام پول به صندوق سرمایه پروژه های زیربنایی.

جمهوری خواهان استدلال می کنند که در میان کشور های اقتصادی صدمه دیده است به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس دولت نیاز به نگه داشتن بدهی های آن کم است. دموکرات ها ادعا می کنند که با نرخ بهره پایین دولت جمع شدن زیرساخت ها نیاز به رشد و تاریخی تعداد Minnesotans بیکار قوی مطابق با لایحه محرک اقتصادی دولت نیاز دارد.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz در یک شنبه در کنفرانس خبری تحت فشار مجلس به بسته بندی آن و رسیدن به یک توافق است. این Walz دولت خود را مطابق با پیشنهاد حلقه در $2.6 میلیارد دلار -- یک شماره او مصرانه از قوه مقننه به توافق برسند اما او گفت که او خواهد بود مایل به عقب نشینی از, اگر خواهان پیدا کردن آن غیر قابل مذاکره است.

اندرو واگنر سخنگوی مجلس جمهوری خواه حزبی توییتی که روز سه شنبه "هستند صفر ایران رای برای یک لایحه که با شروع می شود 2." جمهوری خواهان پیشنهاد کرده اند 1.3 میلیارد دلار در پیوند و Walz گفت: وجود یک "میانه" بین $2.6 و 1.3 میلیارد دلار.

در روز سه شنبه در کنفرانس خبری شان میل زدن شهردار Red Wing گفت: کوچک ایالت مینه سوتا جوامع وضعیتی وخیم از coronavirus اقتصادی خرید اینترنتی می تواند به نفع از پیوند سرمایه گذاری است. در کوتاه مدت گفت: زیادی مطابق با لایحه آوردن شغل بازگشت. در دراز مدت به زیرساخت های بهتر کمک خواهد کرد که بیشتر مینه سوتا شهرستانها رشد او گفت:.

"این COVID-19 همه گیر است آمار جامعه ما سخت" میل زدن گفت. "پیوند بیل یکی از بهترین ابزارهای دولت برای تحریک اقتصاد. ... ما باید در مجلس به تصویب زیادی مطابق با بیل و ما به آن نیاز دارید در حال حاضر است."

Walz التماس مجلس در روز سه شنبه به موکول کردن تا کامل مطابق با لایحه خط پایان رسید, آیا روز جمعه یا بعد از آن.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن