زن کشته شده توسط راننده تاکسی بیش از 30000 تومان به او بدهکار: پلیس

توسط: اکسپرس سرویس خبری | Kolkata | منتشرشده: ژوئیه 5 سال 2020 5:27:48 am پلیس شروع به تحقیق پس از ز

توسط NEWSMINERAL در 15 تیر 1399
توسط: اکسپرس سرویس خبری | Kolkata | منتشرشده: ژوئیه 5 سال 2020 5:27:48 am
bengal crime news, bengal women killed, bengal women killed by cab driver, bengal women killed over 30000, indian express news پلیس شروع به تحقیق پس از زن و شوهر در زمینه از دست رفته-فرد شکایت در Tollygunge ایستگاه پلیس در شب. (بازنمودی)

یک زن میانسال به قتل رسید در روز جمعه بعد از ظهر توسط یک راننده تاکسی چه کسی به او قرض داده 30000 تومان, پلیس گفت:. بدن از 45 سال لاکشمی دس بازیافت شد از یک کانال کردن اونا بای پس در اینجا در اواخر شب.

داس یکی از Charu بازار استفاده می شود به کار به عنوان یک داخلی کمک در Mudiali در Tollygunge ایستگاه پلیس در منطقه است. پلیس بازداشت شده اند که متهم بود که همسایه خود را. خودرو خود را به ثبت نام با یک سوار-نقطه خدمات.

"ما را دستگیر کرده اند Matali شانکار داس که اعلام کرده است که او به قتل رسیده است زنان است. دس در زمان یک وام از 30000 تومان از زنی که او می دانست که برای مدت زمان طولانی. اما زمانی که او خواستار بازگشت پول او به خشم آمدند و او را کشته است. یک پرونده قتل آغاز شده است گفت:" یک مقام ارشد پلیس کلکته رسمی.

به گفته پلیس Matali شانکار داس را برداشت قربانی در کابین خود را پس از کار از Mudiali. او نشسته در پشت و یک بحث در گرفت بیش از بازپرداخت وام. متهم سوار به جنوب خیابان به بحث ادامه داد. سپس در یک جا از خشم Matali شانکار دس شکاف لاکشمی گلو گفت: پلیس است.

Matali شانکار و سپس در اطراف شهر رفت تلاش برای پیدا کردن یک محل برای تخلیه بدن. او از شر آن در یک کانال کردن اونا دور زدن و سوار به بهونیپور که در آن او در پارک تاکسی و به خانه رفت.

پلیس شروع به تحقیق پس از زن و شوهر در زمینه از دست رفته-فرد شکایت در Tollygunge ایستگاه پلیس در شب.

در طی تحقیقات پلیس آموخته است که Matali شانکار شد absconding پس از لاکشمی دس ناپدید شد.

"تلفن همراه خود را نیز خاموش شود. ما بعد دنبال او و او را دستگیر کردند از Tollygunge گفت:" یک افسر پلیس است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب