دلوت جامعه آموزش و پرورش باعث می شود تغییرات برای تابستان ارائه

با توجه به COVID-19 pandemic, Duluth, جامعه, آموزش ساخت تنظیمات برای تابستان کلاس گزینه های. یکی از بزرگتری

توسط NEWSMINERAL در 19 خرداد 1399

با توجه به COVID-19 pandemic, Duluth, جامعه, آموزش ساخت تنظیمات برای تابستان کلاس گزینه های.

یکی از بزرگترین تغییرات ساکنان ممکن است متوجه است که تعدادی از کلاس های ارائه شده و همچنین عدم وجود یک فروشگاه در صندوق پستی خود را. هماهنگ کننده برنامه ارین بیتس گفت: آنها به طور معمول ارائه 55 کلاس در هر تابستان شمارش نمی کلاس شنا. در این تابستان تنها در حدود ده کلاس باید برنامه ریزی شده است.

"ما اساسا تا به حال به تلاش برای دوباره اختراع خودمان و انجام آن توسط چه بسیاری از جامعه ما آموزش و پرورش بخش های در حال انجام در سراسر کشور تلاش برای انجام به عنوان بسیاری از کلاس ها به عنوان ما می توانیم عملا آنلاین" Bates گفت.

بعضی از کلاس ها شده اند ضبط و در دسترس هستند در هر زمان به تماشای برای 5 دلار هزینه دولت. دیگران باید درس ضبط با برنامه ریزی ویدیو چت برای سوالات.

لسلی Dollen است آموزش او قانون اساسی کلاس از طریق زوم ویدئو کنفرانس به جای در فرد است. Dollen تا به حال به پایان زمستانی آموزش و پرورش جامعه, کلاس آنلاین, بنابراین او تا به حال برخی از عمل.

"آن را به عنوان بد به عنوان من فکر کردم این امر می تواند" Dollen گفت. "آن را متفاوت از آموزش در یک محیط سنتی."

Dollen کلاس "قانون اساسی مواردی است که باید به شکل کشور ما" قرار است به زودی چهارشنبه از 5:30-7 p. m. و اجرای شش هفته.

Bates گفت: ساختمان مدرسه تعطیل هستند اما آنها باید برنامه ریزی شده برخی از کلاس ها در ماه جولای در امیدوار است که قادر به برگزاری کلاس های حضوری با محدودیت در محل. او گفت: مردم می توانند برای ثبت نام در کلاس های حضوری اما نمی خواهد که به پرداخت هزینه ثبت نام تا هفته قبل از کلاس در مورد کلاس ها باید لغو شود.

"کلاس های که ما در یک فرد هستند که محدود به نه مردم و برگزار خواهد شد در سه دادگاه ورزشگاه" Bates گفت.

Bates گفت: بزرگترین چالش شده است تعویض به کلاس های آنلاین و رسیدن به کسانی که بسیار فن آوری زرنگ و دانا.

برای مشاهده در دسترس کلاس یا ثبت نام بازدید duluth.digitalsignup.com/Cataloglist.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن