کارلسن, Lagno نگاهی به افتخارات

مگنوس کارلسن روسی با یک دور به فراغت در حالی که Kateryna Lagno به حال بازی 152 حرکت در بازی نهایی به عنوان آن

توسط NEWSMINERAL در 30 اردیبهشت 1399

مگنوس کارلسن روسی با یک دور به فراغت در حالی که Kateryna Lagno به حال بازی 152 حرکت در بازی نهایی به عنوان آنها ظهور قهرمانان در Steinitz یادبود آنلاین حمله رعد اسا مسابقات است.

مسابقات سازمان یافته بود توسط فیده در ارتباط با chess24.com, به عنوان یک ادای احترام به مقام اول قهرمان شطرنج جهان ویلهلم اشتاینیتز از اتریش که 184th تولد سالگرد کاهش یافت و در مارس 17. مردان و زنان, حوادث, ویژه, 10 بازیکن در هر.

نهایی جدول رده بندی: مردان: 1. مگنوس کارلسن (نه) 12; 2. Daniil Dubov (Rus) 10; 3. پیتر Svidler (Rus) 9.5; 4-6. Shakhriyar Mamedyarov (Aze), جفری منتظر (ما) & Quang Liem (Chn) 9; 7-8. Bu Xiangzhi (Chn) و آنتون Korobov (Ukr) 8.5; 9. دیوید آنتون Guijarro (Esp) 7.5; 10. الکساندر Grischuk (Rus) 7.

زنان: 1. Kateryna Lagno (Ukr) & Lei Tingjie (Chn) 12; 3. Zhansaya Abdumalik (Kaz) 11.5; 4. Alexandra Kosteniuk (Rus) 10.5; 5. قهوهای مایل به زرد Zhongyi (Chn) 10; 6-7. Sarasadat Khademalsharieh (IRI) & Antoaneta Stefanova (Bul) 9; 8. ماری Sebag (Fra) 8.5; 9. الیزابت Paehtz (Ger) 4.5; 10. Deysi کری (Per) 3.

نامه از سردبیر


خواننده عزیز

ما شده اند نگه داشتن شما تا تاریخ را با اطلاعات در مورد تحولات در هند و جهان است که باید تحمل در سلامتی و تندرستی ما زندگی و معیشت در طول این زمان دشوار است. برای فعال کردن انتشار گسترده ای از اخبار است که در منافع عمومی ما افزایش تعداد مقالات است که می تواند به عنوان خوانده شده رایگان و تمدید دوره آزمایشی رایگان. ما باید یک درخواست برای کسانی که استطاعت به اشتراک: لطفا انجام دهید. همانطور که ما در مبارزه با دروغ و اطلاعات غلط و نگه داشتن apace با اتفاقات ما نیاز به ارتکاب بیشتر منابع به جمع آوری اخبار عملیات. ما وعده به ارائه کیفیت روزنامه نگاری است که باقی می ماند به دور از منافع سیاسی و تبلیغاتی.

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب