بایرون Buxton rejoins دوقلوها; تقریبا آماده به حافظه را به صف

Buxton ماند بازگشت به کار کردن با این گروه را در خیابان و گرفتن برخی از اضافی در خفاش ها بیش از دو روز گذشته د

توسط NEWSMINERAL در 4 مرداد 1399

Buxton ماند بازگشت به کار کردن با این گروه را در خیابان و گرفتن برخی از اضافی در خفاش ها بیش از دو روز گذشته در حالی که هم تیمی های خود در سفر به شیکاگو. او ساخته شده راه خود را به پایین در جمعه مدیر Rocco Baldelli گفت و شد بر روی نیمکت در طول بازکن.

"او احتمالا در حال اجرا در خوبی بالاتر از میانگین کلیپ برای لیگ, بازیکن" Baldelli گفت. "آیا من می توانم به شما بگویم آن را 100 درصد و یا بسیار نزدیک به آن است ؟ نه واقعا. اما من فکر کردم او در شکل بزرگ است. او اخذ شده است مستمر ABs در سنت پل. ... به طور کلی آن تشویق شده است. او تا به حال هیچ موانع در همه. این همه در جریان بوده است در جهت مثبت است."

یک بار پاک Baldelli به احتمال زیاد حافظه Buxton به خود آشنا نقطه در پایان دوقلوها' سفارش. جیک غار آغاز شده و در روز جمعه در محل خود در مرکز بخشی از یک صف که دیدم قدرت خود را بلافاصله در شب جمعه.

یک هفته قبل از روز افتتاحیه Baldelli پرسیده شد که چگونه او ممکن است خط sluggers جاش دونالدسون و نلسون کروز. او می تواند راحت او گفت: اگر آنها ضربه پشت به پشت. او همچنین می توان راحت گفت: "اگر آنها از هم جدا شده توسط نقطه.

در طول تابستان اردوگاه شد اغلب ضربه پشت به پشت با دونالدسون دوم و کروز سوم اما Baldelli تصمیم به جدا کردن دو righties در روز افتتاحیه صف سلتنج در سوئیچ hitter وظیفه Jorge Polanco بین این دو است. Baldelli جایگزین دست خود را در صف مقابل righty لوکاس Giolito پیشرو با حداکثر کپلر در سنتی خود را نقطه.

پس از دونالدسون, Polanco و کروز چپ fielder ادی روساریو چاک دار در پنجم. روساریو ضربه چهارم در همه, اما در پنج بازی او در فصل گذشته. میچ Garver غار میگوئل سانو و لوئیس Arraez گرد کردن صف.

"ما در مورد بحث تعادل ما صحبت در مورد تصمیم گیری. هیچ یک از تصمیم گیری است که ما تا پایان با رفتن هستند به دلیل یک دلیل خاص" Baldelli گفت. "ما نمی ناب در یک چیز است. بار وجود دارد که من فکر می کنم نگاه متعادل ترکیب باعث می شود بسیاری از حس. گاهی اوقات آن بستگی به بچه ها واقعی بازیکنان را به شما قرار دادن در خارج وجود دارد و مجموعه مهارت های خود را."

گسترش برگشتی

اوایل در اردوگاه دونالدسون mused که وجود دارد ممکن است به اندازه کافی زمان در 60 بازی فصل برای یک تیم به غلبه بر شروع کند یا رکود. همه از بهترین تیم های او پیش بینی نمی شود در پلی آف.

لیگ اصلی بیس بال ساخته شده حرکت می کند به اصلاح است که در این هفته exapanding برگشتی به 16 تیم در این سال است. دو تیم برتر از هر بخش پیشرفت خواهد کرد و هر لیگ را تولید دو کارت وحشی تیم است.

دور اول تشکیل شده است از یک سری بازی ها و هر تیم بازی خواهد کرد در آن به عنوان یک کارت وحشی بازی قبل از بخش سری.

"من قطعا فکر می کنم تمدید پلی آف می رویم مفید برای بسیاری از تیم ها است. آنچه که من دوست دارم بیشتر در مورد این است که این نوع از طول می کشد یک بازی کارت های وحشی سناریو را" دونالدسون گفت. "...بیشتر بازی های که شما می توانید در بازی حذفی سناریو امیدوارم تیم بهتر و یا هر کس داغترین که در آن زمان در حال رفتن را به نفع خود."

به طور خلاصه

MLB اعلام کرد فقط شش مثبت جدید COVID-19 آزمون از 10,939 نمونه های جمع آوری شده در آخرین دور از نظارت بر تست. چهار نفر از کسانی که مثبت شد, بازیکنان و دو نفر اعضای هیات. ... Frontier Field خانه روچستر قرمز بال دوقلوها' سه گانه-A وابسته به خدمت به عنوان Toronto Blue Jays' alternate سایت در این فصل است. آبی جیز خواهد شد بازی بازی های خانگی خود را در Buffalo, n. y., در این سال پس از رد مجوز توسط دولت کانادا برای بازی در تورنتو است. ... دوقلوها عینک "RC" پچ خود کشباف به افتخار جزئی اتحادیه رایان کاستلو که درگذشت این offseason.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب