یونس یک بار برگزار می شود یک چاقو به گلو من وقتی که من به او پیشنهاد مشاوره: گل

هیات کریکت پاکستان و تیم ملی انگلستان تور حاضر به اظهار نظر در سابق حلاجی مربی اعطای گل خیره کننده ادعا می کن

توسط NEWSMINERAL در 13 تیر 1399

هیات کریکت پاکستان و تیم ملی انگلستان تور حاضر به اظهار نظر در سابق حلاجی مربی اعطای گل خیره کننده ادعا می کنند که سابق کاپیتان یونس خان یک بار برگزار می شود یک چاقو به گلو و در دریافت برخی از ناخواسته مشاوره.

گل ساخته شده و پر شور اتهام در طول یک کریکت پادکست که در آن او در مورد او نزدیک به پنج سال از روی لئامت دادن با تیم ملی بین 2014 و 2019. یونس در حال حاضر پنبه حلاجی شده مربی پاکستان.

پاسخ رسمی بود و نه آینده از PCB اما یک منبع مطلع در هیئت مدیره گفت: PTI که این حادثه که در بریزبن در طول یک سال 2016 تور استرالیا نبود مورد تهدید جدی که تحت عنوان گل اما فقط دوستانه گفتگوی بورسی روی میز صبحانه.

"اما این تصور در حال گسترش اعطای گل به طور کامل درست نیست. یونس ظاهرا تا به حال به شوخی برداشت کره چاقو و دست تکان دادند و آن را در اطراف گفتن اعطای فقط به او اجازه دهید که صبحانه خود را پایان نمی دهد مشاوره در میز صبحانه" این منبع گفت.

یونس بعید است که برای پاسخ به اعطای روایت از آنچه اتفاق افتاده است, این منبع اضافه شده است.

یادآوری حادثه گل همچنین گفت که سر مربی میکی آرتور مجبور به دخالت و آرام یونس که در آن زمان.

در تماس با رسانه ها مدیر تیم ملی پاکستان در Worcestershire گفت: وجود خواهد داشت بدون نظر در این موضوع در حال حاضر.

PCB منبع گفت که انده برای دیدن سابق مربیان و کارکنان پشتیبانی که مشغول به کار با پاکستان, تیم, افشای اطلاعات محرمانه در هنگامی که قرارداد خود را پایان.

"و آنها نیز تمایل به اضافه کردن نمک و فلفل به حوادث به گرفتن سرفصل داشتند."

یونس توافق برای تبدیل شدن به پنبه حلاجی شده مربی تیم پاکستان برای انگلستان تور فقط در ماه گذشته.

کاپیتان سابق پاکستان است, پیشرو در اجرای آزمون گیرنده و تنها یکی از این کشور برای عبور 10,000 اجرا می شود در پنج بعد فرمت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن