واشنگتن NFL تیم رسما حذف Redskins از نام تیم

واشنگتن -- صاحب دانیل اسنایدر گفت: در دوشنبه, جولای 13, که واشنگتن NFL تیم را یک نام جدید قبل از شروع سال 202

توسط NEWSMINERAL در 23 تیر 1399

واشنگتن -- صاحب دانیل اسنایدر گفت: در دوشنبه, جولای 13, که واشنگتن NFL تیم را یک نام جدید قبل از شروع سال 2020 فصل به طور منظم.

حق رای دادن در راه اندازی یک بررسی از نام تیم در جولای 3 بعد از چندین حامیان فرستاده اسنایدر نامه تهدید به حذف علامت و پایان موافقت نامه های مالی از جمله استادیوم حقوق نامگذاری مقابله با FedEx.

"امروز ما اعلام و ما را بازنشسته ردسکینز نام و آرم پس از اتمام این بررسی" تیم در بیانیه ای گفت. "دن اسنایدر و مربی (Ron) ریورا در حال همکاری نزدیک به منظور توسعه یک نام جدید و روش طراحی که به منظور ارتقاء جایگاه ما افتخار سنت غنی از حق رای دادن و الهام بخش حامیان ما طرفداران و جامعه برای 100 سال آینده."

فدرال اکسپرس امضا 27-سال $205 میلیون معامله در سال 1999 برای نامگذاری حقوق به فدرال اکسپرس زمینه در Landover, Md., که در آن باشگاه پخش بازی های خانگی خود را.

نایک حذف تمام Redskins کالا از گزینه خرید آنلاین. دیگر خرده فروشان آنلاین از جمله آمازون نیز متوقف فروش Redskins دنده.

اسنایدر در سال 2013 گفت: "هرگز" تغییر نام.

حق رای دادن شروع به استفاده از ردسکینز نام مستعار در سال 1933 هنگامی که آن را بر اساس در بوستون و قبلا به نام بریوز. تیم صاحب جورج پرستون مارشال نقل مکان کرد این باشگاه به واشنگتن در سال 1937.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب