رای دهندگان صحبت می کنند ذهن خود را در bypolls: کمال نات در defecting کنگره MLAs

نوشته شده توسط Milind Ghatwai | بوپال | به روز شده: مارس 4, 2020 4:05:47 am Nath اعتراف کرد که او ق

توسط NEWSMINERAL در 14 اردیبهشت 1399
نوشته شده توسط Milind Ghatwai | بوپال | به روز شده: مارس 4, 2020 4:05:47 am
Madhya Pradesh bypolls, kamal nath, madhya Pradesh coronavirus news, MP bypolls to 24 seats, digvijaya singh, indian express, congress defecting MLAs madhya pradesh Nath اعتراف کرد که او قضاوت که از سابق سانتی متر Digvijaya سینگ در مورد پتانسیل گریز از قانون گذاران اشتباه بود. (فایل)

رئیس سابق وزیر کمال نات روز یکشنبه گفت که او تا به حال شده است اشتباه در اعتقاد داشتند که کنگره MLAs نمی خواهد تغییر وفاداری به BJP اما تأکید جداشدگان از دست خواهد داد در صورت قریب الوقوع انتخابات چرا که رای دهندگان می دانستند که آنها تا به حال شده است "خریداری".

"هنگامی که انتخابات برگزار می شود رای دهندگان خواهد ذهن خود صحبت می کنند. ما برنده خواهد شد 20-22 صندلی. خواهد شد (BJP) دولت گذشته ، گفت: Madhya Pradesh کنگره کمیته رئیس در یک کنفرانس مطبوعاتی صدایی اعتماد به نفس است که مخالفان را به رفت و برگشت مهم bypolls به 24 صندلی که تصمیم می گیرید سرنوشت Shivraj سینگ Chouhan دولت است.

کنگره جانباز بستری که خود قضاوت که از سابق سانتی متر Digvijaya سینگ در مورد پتانسیل گریز از قانون گذاران اشتباه بود اما گفت هیچ تفاوت بین این دو رهبران ارشد.

این عیب از 22 MLAs کاهش کنگره قدرت در 230-خانه به 92. بی جی پی در حال حاضر 107 اعضای. در همه وجود خواهد داشت bypolls برای 24 صندلی — از جمله برای دو صندلی سقوط کرد که خالی پس از مرگ دو MLAs. برخی از defecting MLAs ادعا کرده اند بی جی پی وعده داده است به میدان آنها را دوباره در bypolls.

رد اتهامات توسط چند defecting MLAs که Nath نمی دهد آنها را مخاطب CM سابق گفت: او تا به حال یک لیست از کار انجام شده توسط این قانونگذاران. "آنها نمی تواند هر چیز دیگری می گویند. خواهند پذیرفت که آنها رخ داد یک معامله کرد و برای allurement" او گفت:. "من تا به حال برای اجرای دولت است. من تا به حال نه به برون سپاری آن" او گفت:.

در پاسخ به یک سوال در عدم پیش بینی defections کهنه رهبر گفت که او تا به حال چندین دهه تجربه سیاسی بود اما هرگز درگیر در سیاست قرارداد ساخت یا یکی که رانده شد جاه طلبی های شخصی. او هم نام سابق کنگره رهبر Jyotiraditya Scindia — اکثریت 22 جداشدگان هستند Scindia وفاداران.

کنگره رهبر گفت: امروز رای دهندگان آگاه بودند. صحبت در مورد جداشدگان او بیشتر گفت: "فراموش نکنید برنده شدن آنها را در خور پاسخ در انتخابات."

او افزود که دولت او تا به حال گرفته شده از یک سری از مراحل در پیش بینی از coronavirus اپیدمی اما Chouhan-بی جی پی به رهبری دولت ثابت کرده نابرابر به کار است. او به یاد می آورد که زمانی که جلسه مجلس موکول شد از مارس 16-26 با توجه به همه گیر سخنران دریافت کرده بود فلاک برای تصمیم گیری.

بی جی پی به چالش کشیده بود سخنران تصمیم به برگزاری یک رای اعتماد در آن زمان است. بعد از آن دیوان عالی کشور موظف است که رای اعتماد برگزار شد در مارس 20, اما Nath استعفا داد و به جای.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن