دولت بریتانیا می دهد چراغ سبز برای لیگ برتر به بازگشت در ماه ژوئن

لیگ برتر را به از سرگیری برنامه های فصل آینده ماه بود که با توجه به افزایش روز پنج شنبه زمانی که بریتانیا فرهن

توسط NEWSMINERAL در 26 اردیبهشت 1399

لیگ برتر را به از سرگیری برنامه های فصل آینده ماه بود که با توجه به افزایش روز پنج شنبه زمانی که بریتانیا فرهنگ و ورزش, منشی, Oliver Dowden گفت: دولت "باز کردن درب" برای فوتبال به بازگشت در ماه ژوئن.

Dowden گفت: او برگزار شد "مثبت نشست" با مقامات فوتبال — که شامل لیگ برتر فوتبال انگلیسی لیگ و فدراسیون فوتبال به "پیشرفت برنامه" فوتبال را از سر گرفت.

حرفه ای بازی متوقف شده است از اواسط ماه مارس با توجه به COVID-19 همه گیر است که به کشته شدن بیش از 33,100 مردم در بریتانیا است.

با مستند محدودیت در انگلستان کاسته شود از این هفته دولت گفت: نخبگان ورزش می تواند بازگشت در ماه آینده.

"همه ما توافق کردیم که ما فقط پیش بروید اگر آن را امن برای انجام این کار و بهداشت و رفاه از بازیکنان و مربیان و کارکنان همراه اول" Dowden در بیانیه ای گفت.

"دولت در حال باز کردن درب برای رقابتی فوتبال برای بازگشت با خیال راحت در ماه ژوئن. این باید شامل گسترش دسترسی برای علاقه مندان به مشاهده پوشش زنده و تضمین منابع مالی از این بازی پشتیبانی از سرگیری گسترده تر فوتبال خانواده است."

در حالی که دولت با توجه به متهور Dowden گفت: آن شد تا به مقامات فوتبال برای نهایی کردن جزئیات که چگونه آنها را در ادامه با دولت ارائه راهنمایی.

"وجود دارد که در ترکیب حسن نیت برای رسیدن به این هدف برای طرفداران خود را به جامعه فوتبال و ملت به عنوان یک کل" Dowden اضافه شده است.

"دولت و تیم پزشکی و کارشناسان ادامه خواهد داد به ارائه راهنمایی و پشتیبانی به بازی پیش از هر گونه تصمیم گیری نهایی است که قرار این طرح به عمل است."

اما, انگلستان, معاون افسر ارشد پزشکی جاناتان ون-تام گفت: "روش اندازه گیری شده" لازم بود و تصمیم گیری در بازگشت به رقابتی عمل شما بستگی دارد که چگونه بازیکنان و کادر مربیگری کرایه پس از جلسات آموزش گروهی.

"وجود خواهد داشت دقت اندازه گیری step-wise روش برای دیدن آنچه که می توان با خیال راحت" او گفت:. "اولین کسانی است که برای بازگشت به امن آموزش و هنوز هم رعایت اجتماعی فاصله. برنامه هایی که در محل قرار داده و در کاملا از عمق به انجام این کار و که خواهد شد یک گام چیز دانا. ما باید به ببینید که چگونه است که می رود قبل از ما حتی فکر می کنم در مورد حرکت به بازگشت رقابتی و مسابقات فوتبال. ما باید آهسته و ما باید اندازه گیری شود."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن