ایالات متحده باعث می شود معامله 100 میلیون دوز از coronavirus واکسن مرگ و میر انتظار می رود

این توافقنامه خواستار دولت ایالات متحده به پرداخت فرانسوی دارو ساز شرکت سانوفی و دارویی غول گلاکسو تا $2.1 میل

توسط NEWSMINERAL در 11 مرداد 1399

این توافقنامه خواستار دولت ایالات متحده به پرداخت فرانسوی دارو ساز شرکت سانوفی و دارویی غول گلاکسو تا $2.1 میلیارد دلار برای تامین آن با به اندازه کافی واکسن برای 50 میلیون نفر با این گزینه برای خرید یکی دیگر از 500 میلیون دوز.

خرید آبشار در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به اصطلاح عملیات پیچ و تاب سرعت در نظر گرفته شده به عجله COVID-19 واکسن به بازار تا پایان سال 2020 است. "امروز سرمایه گذاری با پشتیبانی از آخرین واکسن نامزد adjuvanted محصول توسعه یافته توسط شرکت سانوفی و GSK تمام راه را از طریق آزمایش های بالینی و تولید بالقوه را به صدها میلیون نفر از امن و موثر دوز به مردم آمریکا" الکس آذر از وزارت بهداشت و خدمات انسانی گفت: در اعلام کرد.

Coronavirus که برای اولین بار به نظر می رسد در چین آلوده 4.5 میلیون نفر در آمریکا و کشته شدن بیش از 152,000 آمریکایی ها با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری در روز جمعه هوا بین 168,000 و 182,000 مجموع مرگ و میر در ماه اوت 22, پیش بینی مرگ و میر را افزایش سریع ترین در آلاباما, کنتاکی, New Jersey, پورتوریکو, تنسی و واشنگتن است.

CDC نیز منتشر شد یک مطالعه که گفت: COVID-19 گسترش یافته بود به حدود نیمی از کارکنان و اعضای کمپ در خواب-دور اردوگاه در گرجستان بیش از یک هفته و نیم پیش.

این تحقیقات نشان داد "که کودکان در تمام سنین مستعد ابتلا به SARS-CoV-2 عفونت و بر خلاف گزارش های اولیه ممکن است نقش مهمی در انتقال است."

تغییر به میانه

عفونت های جدید رز نزدیک به 2000 نفر در ایالت ایلینوی روز جمعه با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان بالاترین تنها روز افزایش از ماه مه. همسایه ایندیانا در غرب شاهد افزایش 901 موارد جدید.

بالای کاخ سفید همه گیر مشاور دکتر دبورا Birx گفت: این ویروس به نظر می رسد تغییر دور از Sunbelt ایالت از جمله آریزونا و کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس و در حال حرکت به میانه.

Birx هماهنگ کننده کاخ سفید coronavirus نیروی کار گفت: در اوهایو و کنتاکی, تنسی, میسوری کانزاس و نبراسکا به خصوص در معرض خطر است.

چهار ایالت آمریکا گزارش ثبت افزایش مرگ و میر در روز جمعه از جمله فلوریدا است که در هفته های اخیر شده است یک نقطه داغ از COVID-19 موارد است.

فلوریدا نیز گزارش داد 9,007 موارد جدید آوردن مجموع آن عفونت به بیش از 470,000 دوم بالاترین در کشور پشت کالیفرنیا. فلوریدا است که در میان حداقل 18 متحده که شاهد موارد بیش از دو برابر در ماه جولای که تقریبا از 25 ، 000 نفر در ایالات متحده درگذشت COVID-19.

"من قطعا احساس نمی امن است. من احساس می کنم جنگ نامرئی دشمن" گفت: Zinnia سانتیاگو 50 و دستیار اجرایی که زندگی در کورال اسپرینگز فلوریدا.

دولت در حال حاضر در وضعیتی وخیم از این بیماری همه گیر و در نتیجه آسیب های اقتصادی مجبور شد به کلوز تست سایت در روز جمعه به عنوان طوفان Isaias با نزدیک شدن تحمل بادهای تند و باران های سنگین و ساکنان مواجه نگردند ملزومات است.

یکی مرگ یک دقیقه

Coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده در حال افزایش در سریع ترین میزان از اوایل ماه ژوئن است. تقریبا یک آمریکایی درگذشت, در مورد هر دقیقه از COVID-19 روز چهارشنبه.

در پایتخت کشور بالا بیماری های عفونی متخصص دکتر Anthony Fauci, در طول شهادت قبل از مجلس نمایندگان ایالات متحده فرعی, پشت سرگذاشته تلاش های جمهوری خواهان و دموکرات ها به قرعه کشی او را به بحث سیاسی شدید در بیش از دست زدن به این بیماری همه گیر.

یک مشاوره سفر رفت به اثر در شیکاگو روز جمعه نیاز مسافران از همسایه ویسکانسین به قرنطینه برای 14 روز. ویسکانسین پیوست 21 کشورهای دیگر که دیده می شود افزایش موارد جدید.

این COVID-19 شیوع "است و نه کنترل خوب" در ویسکانسین گفت: Allison Arwady کمیسر شیکاگو وزارت بهداشت.

(گزارش Brendan o'brien در شیکاگو ماریا Caspani در نیویورک دیوید مورگان در واشنگتن و دینا بیسلی و دن Whitcomb در لس آنجلس; نوشتن توسط Alistair بل و دن Whitcomb; ویرایش توسط شفق الیس, Daniel والیس و لایحه Tarrant)tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب