دو بازماندگان کشف شده پس از Eveleth سقوط هواپیما

از کشته و پس از سقوط در نزدیکی Eveleth-ویرجینیا فرودگاه شهری در یکشنبه, St. Louis County Undersheriff دیو فیل

توسط NEWSMINERAL در 16 تیر 1399

از کشته و پس از سقوط در نزدیکی Eveleth-ویرجینیا فرودگاه شهری در یکشنبه, St. Louis County Undersheriff دیو فیلیپس گفت.

"با توجه به وضعیت هواپیما آن چیزی کمتر از یک معجزه" فیلیپس گفت. بازماندگان یک مرد و یک زن بودند در بر داشت 400 فوت شمالی از محل سقوط. دو بودند هنوز مشخص رنج می برد تنها جراحات جزئی. فیلیپس گفت که دیگر مسافران در هواپیما بودند.

تماس احتمالی سقوط هواپیما آمد و در حدود 3 بعد از ظهر در حالی که آژانس هنوز در این سایت از یک آتش سوزی خانه ای در ویرجینیا. بسیاری از سازمان ها در پاسخ به جستجو. یک کلانتر معاون رفت تا در یک هواپیما برای پیدا کردن و تایید محل سقوط.

حدود 4 بعد از ظهر فیلیپس گفت: مقامات هواپیما خرابه حدود 2 کیلومتری از فرودگاه و شروع به قرار دادن یک آتش سوزی کوچک در نزدیکی همگرایی Bodas و کلاید جاده ها در Fayal Township. فیلیپس گفت که قبل از کشف بازماندگان این آسیب گسترده به هواپیما ساخته شده و آن را دشوار است به منظور تعیین تعداد مسافران و یا هویت خود است.

با توجه به فیلیپس بازماندگان قادر به آوردن هواپیما پایین بیشتر تحت کنترل است, اما آن را به حال آتش هنگامی که آنها فرود آمد. دو رو از هواپیما و اقدام به پیاده روی به Eveleth فرودگاه اما تا به حال به نوبه خود در اطراف به دلیل زمین ناهموار است. در طول پیاده روی خود را به عقب جستجو و نجات تیم کشف آنها.

این هواپیما در زمان خاموش از برج فرودگاه شهری فرودگاه بین ساعت 11 صبح و 12 p. m. به گفته مدیر فرودگاه جان بورگس. این هواپیما یک PA-32 پیپر ساراتوگا 6-مسافر تنها-موتور هواپیما. آن ثبت نشده است با برج فرودگاه اما بورگس گفت: این معمول است برای دیدن هواپیما از دیگر مناطق پرواز و اقامت برای تعطیلات آخر هفته.

"این یکی نشسته بود در اینجا از جولای 2," بورگس گفت. "من تو را دیدم آن را ترک و شنیده از پرواز ایستگاه بود که رهبری برای جایی در ویسکانسین."

این هواپیما تا به حال نه در زمینه یک طرح پرواز قبل از برخاست.

داستان به روز شده در 7:17 بعد از ظهر با اطلاعات اضافی از دیو فیلیپس در مورد بازماندگان است. آن را در اصل منتشر شد در 6:17 بعد از ظهرtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن