دوقلوها' اغل گاو یا حشم دچار تزلزل در 10-3 دست دادن به White Sox

همان می تواند نمی شود گفت برای دوقلوها' اغل گاو یا حشم در روز شنبه در شیکاگو است. جوراب سفید چه دوقلوها انجام

توسط NEWSMINERAL در 5 مرداد 1399

همان می تواند نمی شود گفت برای دوقلوها' اغل گاو یا حشم در روز شنبه در شیکاگو است. جوراب سفید چه دوقلوها انجام داده اند به طوری که بسیاری از تیم های دیگر در سالهای اخیر هجوم پنج خانه اجرا می شود در راه خود را به یک 10-3 تار و مار در بازی دوم این فصل است.

بازدید آمد و بلافاصله پس از دوقلوها استارت سفت Dobnak چپ و نگه داشته به آینده. در برابر White Sox تیم است که آمار و ارقام به قرار دادن بیشتر از یک چالش از آن یک فصل پیش از دوقلوها می دانم که آنها باید اجرا بهتر است.

"این قطعا نه White Sox صف 2019 که در آن شما می توانید در اینجا و چهره چهار یا پنج خوب hitters و سپس نوع کروز را از طریق بقیه از صف" مسکن زاک Bieber گفت. "آنها در حال رفتن به شما کار می کنند. آنها در حال رفتن به قرار دادن خوب نوسانات بر روی توپ. آنها در حال رفتن به محل کار به حساب میآید. ما فقط در حال رفتن به باید بهتر شود."

که شروع می شود با Bieber که به دنبال Dobnak به بازی و تا به حال مشکلات با محل سکونت خود را در از دست دادن. Bieber تسلیم فقط چهار خانه اجرا می شود در 37 نوبت به فصل پیش. اما روز شنبه این مشکل زمانی آغاز شد که Leury گارسیا, اولین خمیر او رو او را گرفت ، بعد از آن در زمین باز یافته ادوین Encarnacion و الوی Jimenez آمار back-to-back صفحه اصلی اجرا می شود او را به وایت ساکس پنج اجرا سرب در پنجم زمین باز یافته.

Bieber بود و فقط یک اعتصاب دور از خارج از زمین باز یافته قبل از دوم دو خانه اجرا می شود اما خوزه آبرو قادر به بازگشت از یک 0-2 تعداد و مبارزه با زمین به صورت یک واحد به سمت راست.

"من احساس خوب است. من احساس به طور کامل در کنترل کل زمان" Bieber گفت. "من فکر کردم من انداخت و توپ را به خوبی به طور کلی, اما محل فقط وجود ندارد و این چیزی است که قطعا باید ثابت شده است."

جوراب سفید بازسازی شده است در نهایت شروع به رسیدن به مرحله ای که این تیم در ابتدا به رقابت دوباره با اضافه کردن آنها را به کلیولند در لیست رقبای دوقلوها باید دفع این فصل به تکرار در لیگ آمریکا مرکزی. در دو بازی اول این فصل دوقلوها را دیده اند که بالقوه است.

در علاوه بر این به درخشش Bieber, the White Sox قرار داده تا پنج اجرا می شود Devin Smeltzer که تن به تن دو نوبت از اغل گاو یا حشم. Smeltzer داد تا دو خانه اجرا می شود از جمله سه اجرا بست.

"شما می خواهم به می گویند از آنجا که شما در حال صحبت کردن در مورد چند خانه اجرا می شود که اگر شما چند زمین بازگشت ... اما شما نمی," مدیر Rocco Baldelli گفت. "شما باید به کسانی که زمین. ما قادر به انجام آن امشب و نبود قادر به ماندن نزدیک به اندازه کافی به آن را به یک بازی است."

هر چند Dobnak خوبی انجام دادن تا یک اجرا در چهار نوبت تن به تن در نقطه شروع, دوقلو, خفاش ها نبودند قادر به انجام خسارت زیادی در برابر دالاس Keuchel سابق Cy جوان برنده بود که کامل از طریق سه نوبت و تا به حال تنها به یک ضربه از طریق پنج.

هر چند Keuchel به نظر می رسید به تایر در ششمین دور و مسکن استیو Cishek تسلیم سه اجرای هومر (دو اجرا شد و به متهم Keuchel) به Nelson Cruz, دوقلوها نیست قادر به قرار دادن با هم یک پایدار رالی در طول بازی به پنجه راه خود را در.

"او انداخت و توپ را به خوبی و در برخی از نقطه شما نوع نگاه کردن و رفتن, 'پسر ما رو دقیقا آنچه که او می خواست به انجام و او اعدام" Baldelli گفت: از Keuchel. "من فکر می کنم ما تا به حال چند فرصت اما در نهایت احتمالا می تواند چرخش خفاش ها کمی بهتر بیش از حد."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب