TU رهبر دادا Purshotam Narayan Samant خودکشی: ماهاراشترا پلیس

توسط: اکسپرس سرویس خبری | بمبئی | منتشر شده در تاریخ: مارس 23, 2020 5:13:38 am رهبر اتحادیه کارگری P

توسط NEWSMINERAL در 2 خرداد 1399
توسط: اکسپرس سرویس خبری | بمبئی | منتشر شده در تاریخ: مارس 23, 2020 5:13:38 am

Trade Union, trade union leader, trade union leader suicide, maharashtra trade union leader suicide, Maharashtra Cabinet Minister, Jitendra Awhad. maharashtra police, indian express news

رهبر اتحادیه کارگری Purshotam Narayan Samant (91) خودکشی در محل اقامت خود در Borivali در روز جمعه. محبوب شناخته شده به عنوان دادا او برادر افسانه ای رهبر اتحادیه کارگری Datta Samant و پدر در قانون پيشين وزیر کابینه Jitendra Awhad.

Samant خود را به دار آویخته و بدن او در بر داشت خود را داخلی کمک در صبح زود. او در سمت چپ یک خودکشی توجه داشته باشید بیان کرد او در پایان دادن به زندگی خود را به دلیل بیماری طولانی مدت پلیس ابراز نگرانی کرد.

یک مورد از مرگ تصادفی به ثبت رسیده توسط Dahisar پلیس که در حال بررسی این پرونده است. دادا Samant گرفته بود تا تجارت فعالیت بسیار قبل از او برادر Datta و تا به حال نقش مهمی در بمبئی در اول راه آهن اعتصاب از سال 1960. Samant تا به حال پس از آن معطوف به گوالیور که در آن او کار می کرد به عنوان یک مسئول فنی در Jiyajee رائو Cotton Mills.

او بازگشت به سابق بمبئی در سال 1981 یک سال قبل از سال های طولانی کارگران کارخانه های نساجی اعتصاب از سال 1982 بود که به رهبری برادرش Datta Samant. هر Rajni Bakshi کتاب "مسافت های طولانی" در نساجی اعتصاب 1982-83 دادا است گفت: به توصیه Datta Samant به این موضوع نساجی. "آیا تا پارچه شما شکست مفتضحانه" متحده کتاب به نقل دادا Samant.

او با این حال پیوست تا با برادر خود و به عنوان یک اطاق عقب, اپراتور, اداره مدارک قانونی از اتحادیه. او شناخته شده بود برای دانش خود را از قوانین کار. پس از ترور برادر در سال 1997 دادا رهبری Kamgar Aghadi از سال 1997 تا 2011. او جان سالم به در با همسر و سه دختر که یکی از آنها ازدواج کرده است, به, Maharashtra وزیر مسکن Jitendra Awhad.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن