این Ambanis, ISL و آینده از فوتبال

یک طوفان می تواند دم در هند بالا پرواز فوتبال پر زرق و برق و acrimonious جهان است که شامل آسیای ثروتمندترین مر

توسط NEWSMINERAL در 11 تیر 1399

یک طوفان می تواند دم در هند بالا پرواز فوتبال پر زرق و برق و acrimonious جهان است که شامل آسیای ثروتمندترین مرد کرم از بالیوود و خودخوانده گانگستر سابق.

Mukesh Ambani میلیاردر سرمایه دار خیلی مهم است که دستورات تکیه صنایع شرکت امپراتوری که صاحب هندی سوپر لیگ است و در مواجهه با مقاومت مواجه و به خانواده خود تسلط از برخی مدیران کشور در فدراسیون فوتبال و باشگاه است.

در خطر است آینده مالی فوتبال در کشور را به خود اختصاص کریکت. نتیجه جنگ قدرت نیز می تواند کمک به شکل دادن به اینکه آیا هند می تواند تا کنون تبدیل به یک جهان در نیروی در بازی متوجه ex-سپ بلاتر رئیس فیفا را در شرح حال "غول خفته" — و البته رویای بزرگ: آیا آن را می توانید یک روز در بازی و یا حتی میزبانی یک جام جهانی.

Ambani است و برگزاری گروه راه اندازی هندی سوپر لیگ نخبگان رقابت ایجاد شده تیم در سال 2014 با هدف جذب سرمایه گذاری و بزرگ جهانی نام بسیار شبیه به لیگ برتر هند در کریکت.

اما تنش ایجاد شده است بیش از که در نهایت خواستار عکس: هند فدراسیون فوتبال که از لحاظ فنی حاکم بر فوتبال در تمام سطوح و یا Ambani گروه که دارای لیگ برتر از 10 تیم.

این قدرت نادر در تقسیم جهانی فوتبال و اخیر اختلاف بین Ambani اردوگاه و کانون مصور متفاوت در سند چشم انداز بیش از جهت هندی بازی که تیم ملی در رتبه 108th در سطح جهان است.

در این سال قبل از COVID-19 گیر بالای اجرایی در هند, فوتبال, انجمن Kushal داس نوشت: مارتین Bain این Ambani ستوان که سران فوتبال توسعه ورزش محدود (FSDL) یک تکیه برگزاری شرکت که صاحب لیگ.

ملی, مربی, استخدام انجمن شکایت کرده است که بهره گرفتن از بسیاری از خارجی استخدام در فوتبال می تواند مانع توسعه خانه رشد بازیکنان است. داس در مارس تبادل ایمیل با دیده مهرگفت: بدن حاکم حق دارد به منظور محدود کردن تعدادی از بازیکنان خارجی مجاز به رقابت در سوپر لیگ.

اخراج سریع بود.

"بر خلاف موقعیت را در ایمیل خود در تمام رقابت مقررات و نه نیاز به تایید از FSDL," Bain پاسخ داد: با توجه به یک کپی از این ایمیل تبادل دیده می شود با مهر.

فدراسیون فوتبال حمایت را برای این فصل است.

نمایندگان برای اعتماد و FSDL نیست پاسخ به درخواست های مکرر برای اظهار نظر در این مقاله است. فدراسیون فوتبال را رسانه ای مدیر Nilanjan داتا کاهش یافته است به نظر, اما گفت, سوال در مورد تنش با FSDL شد "نادرست".

درخواست برای نظر از Bain و داس از طریق FSDL و انجمن بودند و در پاسخ به.

هندی بازی از دو نیمه

بازیکن مسئله مورد مناقشه است در سطح جهانی; برخی استدلال می کنند وارداتی جانبازان در راه ایستاده داخلی استعداد در حالی که دیگران می گویند آنها مسافت تا استانداردها و به اشتراک گذاری مهارت و تجربه است.

اما این ارز نیز نشان دهنده یک درگیری در هند بازی.

FSDL و Ambani خانواده را به هواداران می گوید: سوپر لیگ مطرح است آگاهی و پول برای یک نظم و underinvested بخش آورده و در خیمه بازیکنان مانند ایتالیا الساندرو دل پیرو و فرانسه رابرت پیرس.

Ambani همسر Nita, FSDL صندلی و چهره عمومی از لیگ کرده است ابراز امیدواری کرد هند خواهد شد واجد شرایط برای جام جهانی 2026 و یک روز میزبان این رویداد است. و برخی از سوپر لیگ باشگاه صاحبان متعهد به آنچه که در نظر آنها یک فوتبال انقلاب است.

"هند بازیکنان بهره گیری از ورود با کیفیت خارجی و مربیان گفت:" Mandar Tamhane مدیر عامل شرکت JSW بنگلور, FC. "فوتبال تبدیل شده است خیلی بیشتر تاکتیکی و فنی," او اضافه شده است. "قرار گرفتن در معرض کمک کرده است هند فوتبال توسعه است."

Mandar Tamhane, CEO of JSW Bengaluru FC with club captain Sunil Chhetri at the Sree Kanteerava Stadium, in Bengaluru in 2018.

Mandar Tamhane مدیر عامل شرکت JSW بنگلور, FC با کاپیتان باشگاه Sunil Chhetri در Sree Kanteerava ورزشگاه در بنگلور در سال 2018 است. | عکس های اعتباری: Murali K. کومار

اما Ambanis' تاثیر ناخوشایند برخی از صاحبان باشگاه در هند سنتی فوتبال لیگ I-لیگ که می گویند سوپر لیگ مکیدن توجه و سرمایه گذاری از بقیه ی بازی ها و کوتاه قدی بلند مدت به توسعه است.

"این است که تصاحب خصمانه اگر تا کنون وجود داشت. آنها اساسا خود فوتبال" گفت: Ranjit Bajaj خود توصیف گانگستر سابق که رستگاری در فوتبال و چهره های برجسته در این بازی که در زمان پنجاب من-سمت لیگ به قهرمانی ملی در سال 2018 به عنوان صاحب آن است. "این واقعا غم انگیز است."

این Ambanis نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر ساخته شده از طریق تکیه.

تکیه امپراتوری با ارزش بازار حدود 153 میلیارد و شامل هند پیشرو مخابرات شرکت عمده فروش و خرده فروش بزرگترین مجتمع پالایش یک خروجی اخبار و بالیوود استودیو. درآمد این گروه و آخرین سال مالی اختصاص حدود 3 درصد از هند $2.9 تریلیون اقتصاد است.

"چنین یک وضعیت دشوار'

اعتماد و شریک IMG در سراسر جهان bailed این بسته های پول در فدراسیون فوتبال یک دهه پیش حمایت حدود 140 میلیون دلار بیش از 15 سال در ازای حمایت و صدور مجوز, حقوق و در حال اجرا در سوپر لیگ.

انجمن باقی می ماند بستگی به معامله پول است. آن فرستاده شش ایمیل به اعتماد مدیران بین ماه مه و اکتبر سال گذشته, نوشته شده توسط ایسناگفت: پرداخت 6 میلیون دلار شده بود را دریافت کرد. یکی هشدار داده بود که "شدید جریان نقدی بحران" و گفت: این انجمن تا به حال برای قرار دادن پرداخت به تامین کنندگان در خود نگه دارد.

یک تکیه اجرایی پاسخ داده دو بار گفت: این امر نیاز به زمان بیشتری برای آزادی پرداخت و سپس گفت: پرداخت در روند.

اعتماد نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در این تبادل ایمیل.

فدراسیون فوتبال در نظر گرفته شده است که آیا آن را ممکن است به مذاکره مجدد بخش هایی از قرارداد با توجه به ضبط صدا reviewed by مهر از رئیس جمهور خود را از صحبت کردن با من-لیگ مدیران در جلسه سال گذشته اگر چه روشن نیست که قطعات.

"هنگامی که شما در حال برخورد با یک غول مانند FSDL که پدر و مادر این است که اعتماد از نظر قانونی شما خواهد شد زمین در چنین وضعیت دشوار" رئيس جمهور انجمن Praful پاتل گفت: در ژوئیه نشست.

او گفت: FSDL ذخیره کرده بود ارتباط از افتادن به بدهی اضافه کرد "آنها سرمایه گذاری پول زیادی."

پاتل نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر ساخته شده از طریق فدراسیون فوتبال.

کسب و کار ملاقات بالیوود

تا کنون این سوپر لیگ خود را اثبات و نه بسیار محبوب و سودآور است. ورزشگاه تماشاگران را نصف بیش از شش سال گذشته و همه گیر است که به احتمال زیاد به بدتر شدن وضعیت.

البته ایجاد سودآور در لیگ کریکت دیوانه هند بود و همیشه برای رفتن به یک کار دشوار است. اما صنعت جانبازان می گویند Ambani اشتباه با به استثنای هند و اصلی باشگاه و ایجاد مستقل مسابقات بدون ارتقاء یا سقوط.

Mukesh Ambani, Chairman and Managing Director of Reliance Industries, poses with wife Nita Ambani

Mukesh Ambani رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل اتکای صنایع به شمار با نیتا Ambani | عکس های اعتباری: ایسنا

 

"این بود 100% یک فرصت هدر رفته. پول در آینده خوش است اما باید آن را صرف در یک شیوه مناسب نیست فقط ایجاد اعتیاد به مواد مخدره" گفت: پیشرو مفسر ورزشی Novy Kapadia.

سوپر لیگ اصلی هشت باشگاه متعلق بودند بالیوود سنگین وزن ها مانند رانبیر کاپور, کریکت قهرمانان از جمله Sachin Tendulkar و تجار برجسته هر چند چند باید از آنجا خارج شد. دو تیم پیوست و در سال 2017.

Ambani گروه در ابتدا پیش بینی شده در سال 2014 است که باشگاه خواهد بود سود آور در حدود پنج سال با توجه به یک صنعت منبع مستقیم با آگاهی از این موضوع است.

با این حال هیچ یک از اصلی هشت باشگاه که آخرین صورتهای مالی مورد بررسی قرار گرفت که توسط رویترزبه حال شکسته حتی در ماه مارس 2019, صرفه جویی برای بنگلور با حدود 234,000 در سود.

FSDL که از اعتماد صاحب 65 درصد و والت دیزنی متعلق به پخش ستاره هند 35 درصد قابل توجهی کنترل باشگاه, با توجه به پیش نویس 2014 قرارداد دیده می شود با مهر.

باشگاه ها باید در انتخاب مربیان از یک لیگ-لیست تایید شده نمی تواند فروش سهام بدون تصویب و باید صرف حداقل $500,000 در هر فصل در بازاریابی است.

ستاره هند با اشاره سوالات به FSDL.

مفسر ورزشی Kapadia گفت: در لیگ آینده وابسته میلیاردرهای ادامه به پشتوانه های خود به خصوص که فصل آینده می تواند با تاخیر و بدون بازیکنان خارجی و یا تماشاگران با توجه به کوروناویروس.

"ضربه خواهد شد بسیار شدید او گفت:" اما اضافه شدن لیگ ادامه خواهد داد "تا زمانی که به اندازه کافی وجود دارد افراد ثروتمند در هند برای سوزاندن پول". Otinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب