به ما بگویید که چگونه ما می توانیم ارائه ارزش بیشتر برای اشتراک خود را

مشترکین مثل شما پشتیبانی اخبار محلی و ما سپاسگزار برای وفاداری خود را به ما در ایجاد تغییرات لازم برای اطمینا

توسط NEWSMINERAL در 11 تیر 1399

مشترکین مثل شما پشتیبانی اخبار محلی و ما سپاسگزار برای وفاداری خود را به ما در ایجاد تغییرات لازم برای اطمینان از آینده مبتنی بر جامعه ، اما ما می دانیم که چیزهایی وجود دارند که ما می توانیم بهتر انجام دهید.

ما همیشه به دنبال بهبود و شما را با ارائه ارزش بیشتر به خصوص در حال حاضر که ما سرمایه گذاری ما در اتاق های خبر. و چه کسی بهتر برای پرسیدن در مورد چه خواهد شد افزایش ارزش ما به شما از شما وفادار ما نموده است.

به ما بگویید چرا شما مشترک.

بینش خود را و بازخورد به ما کمک خواهد کرد سرمایه گذاری منابع ما عاقلانه در حال توسعه, اخبار, داستان و سرگرمی است که شما می خواهید به خواندن و مشاهده. افزایش ارزش ما با محتوای مناسب و فرمت مناسب مهم است و ما امیدواریم که که شما به من قرض بدهید افکار خود را به روند.

ما ایجاد کرده ایم یک بررسی کوتاه برای مشترکین به ما بازخورد در مورد آنچه شما در مورد لذت بردن از اخبار محلی خود را. چه نوع از مقالات شما به عنوان خوانده شده ؟ که مزایای استفاده می کنید ؟ وجود موضوعات داستان ، که شما می خواهید برای دیدن بیشتر از خود خبر ؟ به ما بگویید. ما در حال گوش دادن.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن