Swift: توله سگ گاز گرفتن انگشتان خود را — و شما در حفظ و بر روی انگشتان شما

"این غیر ممکن است!" من hollered. "من تنها نور خوردن پنیر در دو-سخن بی معنی وبیهوده لاک پشت کیک پنیر!" اما من ب

توسط NEWSMINERAL در 14 تیر 1399

"این غیر ممکن است!" من hollered. "من تنها نور خوردن پنیر در دو-سخن بی معنی وبیهوده لاک پشت کیک پنیر!"

اما من بیش از حد نگران. شما ببینید من یک توله سگ است. نه فقط هر توله سگ اما یک چرخش خزدار درویش از nonstop فساد عمل و high jinks. او مانند X-Treme بازی تیتان صنعتی سوپر شارژ Energizer توله سگ.

او به من بزرگترین تمرین از زندگی من است.

و من خیلی خسته هستم. خیلی خسته است.

مرتبط:

هر زمان که من به دوستان در مورد وینستون توانایی دریافت تا 4 صبح و آمار زمین در حال اجرا آنها اشاره پرستانه و می گویند: "این مانند در اختیار داشتن یک نوزاد."

من خنده به توافق برسند و سپس فکر می کنم از '70s فیلم ترسناک من یک بار دیدم که در آن یک زن تولد می دهد به یک جهش نوزاد با یک مجموعه کامل از سوزن تیز دندان پر تحرک و تمایل برای قتل.

و من فکر می کنم: "خوب وینستون است و بیشتر شبیه نوزاد که."

من مطمئن است که او فقط یک توله سگ است. نوزادان ندارد روبرو thumbs, به طوری که آنها کشف جهان را با خود دوستداشتنی کمی yappers که می تواند به راحتی پاره گوشت از یک رشد کامل کرگدن.

من تا به حال توله های دیگر که استفاده می شود به "بازی-نیش" و تا به حال به تدریس نیش مهار. من سعی کردم معمول اصلاحات یک شرکت "هیچ نیش می زنند!," عدم حرکت هوا می تواند از بین بردن خودم از اتاق به طوری که آنها در برابر گاز گرفتن با جدا شدن از صاحبان آنها.

اما کسانی که نوزادان به نظر می رسید خیلی بیشتر منفعل و مایل به لطفا. وینستون را نمی کند. من خریداری شده حدود 75 $در اسباب بازی جویدن Kongs و رفتار برای او. حتی پس از آن او ترجیح میدهد بیشتر قابل توجه طعمه. مانند پای من, من گوساله, پاها, اتاق ناهار خوری میز گوشه از کابینت های آشپزخانه و مرز من فرش اتاق نشیمن.

خوب حداقل من خواهد بود فوق العاده چرم گاومیش. زندگی من تبدیل به یک ثابت قدرت-ساختمان قلب-تقویت, تمرین, به عنوان من مبارزه به ماندن یک قدم جلوتر از یک توله سگ است که من شک دارم این است که در واقع یک dire wolf.

شاید من می تواند سود حاصل از این. من تصور یک روال تمرین است که می تواند به نوبه خود سپاه خسته و غرق صاحبان توله سگ به یک ارتش شکست ناپذیر سخت بدن.

پیش بینی امکانات:

  • مریخ نورد مقاومتی: فکر می کنم چگونه شما ساخت تا ماهیچه های پا با کشیدن یک wriggling توله سگ که دندان های تعبیه شده در خود را پای نفس نفس زدن در اطراف خانه. شما می توانید شدت این تمرین یا قرض گرفتن یک توله سگ نیوفاندلند و/یا حذف شلوار خود را به طوری که او می گیره بر روی برهنه خود را پا. این نتایج در یک شدید هوازی تمرین به شما به عنوان اجرا جیغ اطراف اتاق نشیمن در حالی که تلاش برای تکان دادن او را.
  • مسابقه-the-روده بزرگ هسته-تقویت تمرین: یک سگ در سیستم گوارشی است که نسبتا پیچیده, با پانکراس سکوم روده کوچک و روده بزرگ است. اما من گمان می کنم یک توله سگ را از سیستم گوارشی است که اساسا یکی از بزرگ culvert است که اجرا می شود به طور مستقیم از دهان خود به خود به عقب پایان. عامل تمام چیزهایی که او می خورد هنگامی که شما به دنبال (پوست درخت و برگ و کفش, مرده, همه چیز گاه به گاه صفحه نمایش درب) و شما متوجه خواهد شد که بسیاری از روز خود را خواهد شد اختصاص داده شده به دفع زباله. خبر خوب این است که این ثابت خم شدن و برداشتن اگر چه تحقیر آمیز را به شما ab عضلات مانند جیسون استاتهام.
  • طبقه Cujo: اگر شما می خواهید برای جلوگیری از ناخوشایند و دردناک پارگی از دندان های توله سگ شما می توانید سعی کنید طراحی خود را "طبقه گدازه"سبک دوره مانع در اتاق نشیمن خود را. شما نیاز به پرش از عثمانی به کوچ به پایان جدول و دوباره همه در حالی که اجتناب از خوراکی فک توله سگ بر روی زمین است.
  • Walkthedogathons: سگ-آموزش کارشناسان توصیه می کنند حداقل دو پیاده روی در هر روز استفاده کنید تا توله سگ انرژی است. اگر توله سگ خود را مانند وینستون هر پیاده روی باید کمتر از 36 مایل و ترجیحا باید ترکیب تعقیب بودن توسط خرس در حالی که عبور حداقل یک مجموعه ای از whitewater رپیدز.
  • دو سرعت با نقطه: توله سگ های سریع هستند. شما باید سریع تر. زندگی خود را تبدیل خواهد شد یک سری از کوره در رفته سرعت به عنوان شما سعی می کنید برای جلوگیری از توله سگ ها, ماجراجویی, چه می شود که بسته شدن حیوان خانگی دروازه بنابراین او نمی تواند خاک فرش چیدن که افسردگی شما را بر روی زمین کاهش یافته و یا نگه داشتن او را از پریدن از گل-pawed خود شکننده بزرگ عمه.

می خواهید کامل سر-به-پا تمرین ؟ به او اجازه دهید فرار از مقابل دروازه و سپس اجرا پشت سر او ابلهانه به عنوان او تلاش می کند برای گرفتن یک jackrabbit. و یا سعی کنید به نگه داشتن پشت خود را مینمودم, lunging بدن کمی در حالی که شما عبور بیش از درب آستانه برای اولین بار در تلاش غلط به دفاع از خود آلفا-سگ وضعیت.

که ما شوخی اینجا ؟

شما هرگز خواهد بود که آلفا, اما حداقل شما باید عضلات شکم بزرگ.

بایگانی: جزئیات بیشتر از Tammy سویفت ستون

خوانندگان می تواند رسیدن نویس Tammy سریع در tswiftsletten@gmail.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب