دیوان عالی کشور به شنیدن BCCI درخواست در تاریخ 22 ژوئیه برای اصلاح قانون اساسی آن

دادگاه عالی هند روز چهارشنبه را بشنود BCCI درخواست برای اصلاح قانون اساسی آن است که در اثر, اجازه می دهد رئیس

توسط NEWSMINERAL در 31 تیر 1399

دادگاه عالی هند روز چهارشنبه را بشنود BCCI درخواست برای اصلاح قانون اساسی آن است که در اثر, اجازه می دهد رئیس جمهور Sourav Ganguly و دبیر جی شاه برای ماندن در عوض از پله پایین و خدمت اجباری دوره های خنک کننده خاموش.

Ganguly و شاه فرض بر این اتهام به عنوان منتخب اتاق حامل اکتبر گذشته پس از نزدیک به سه سال دوره که در طی آن BCCI موفق شد توسط کمیته ای از مدیران منصوب شده توسط دادگاه عالی برای کمک به طلیعه چیزی بودن در اصلاحات اداری آن در حال کارگردانی.

با توجه به موجود rulebook شاه, که در خدمت به عنوان گجرات انجمن کریکت مشترک وزیر قبل از ارتفاع خود را به BCCI باید demitted در پایان ماه ژوئن به خدمت سه سال دوره های خنک کننده خاموش. Ganguly واجد شرایط به باقی می ماند یک دفتر حامل تا هفته آینده.

در طول مدنی درخواست تجدید نظر ثبت شده در آوریل 21, BCCI درخواست دیوان عالی کشور برای جدا کردن tenures از دفتر حامل از BCCI و دولت انجمن قبل از خدمت اجباری خنک کردن دوره. BCCI همچنین درخواست دیوان عالی کشور برای انجام دور با بند اجازه می دهد اصلاحات به BCCI اساسی تنها با apex دادگاه را تایید.

هر دو حرکت می کند به نظر می رسد در تضاد با روح دیوان عالی کشور-کارگردانی اصلاحات.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب