سام کوک ستون: یک بار وجود دارد یک پسر و یک ماهی قزل آلا جریان

"و من فکر می کنم وجود دارد Mepps (spinner) در آن وجود دارد," او گفت:. "من تا به حال همه چیز اما پیر فایبر گلاس

توسط NEWSMINERAL در 19 خرداد 1399

"و من فکر می کنم وجود دارد Mepps (spinner) در آن وجود دارد," او گفت:. "من تا به حال همه چیز اما پیر فایبر گلاس راد و میچل 300 حلقه."

آنچه که او فکر بود که در حال حاضر در 70s شاید او می تواند پس از یک بیت از جوانان خود را. او تا به حال رشد در یک, North Shore, جامعه نزدیک یک ماهی قزل آلا است که جریان به دریاچه سوپریور. او و دوست دوران کودکی آموخته بود به ماهی که جریان در روزهای تابستان طولانی.

با الهام از یک artsy ماهیگیری تصویری از او دیده بود به تازگی و با مقابله با جعبه مقاومت lures او را به بازگشت به آن رودخانه است.

"من فکر کردم," i'm going back to my roots,'," او گفت:.

پس روز دیگر او بود. او سوار شمال به زادگاه کوچک خود را. او پارک شده در نزدیکی زمین گلف است که او و دوست دوران کودکی خود را استفاده می شود به اجرا در سراسر در راه خود را به جریان.

اما در زمان سن او احساس نمی راحت scampering بین زن و شوهر چهارتایی, چهارتایی. بنابراین او در بر داشت یک مسیر جایگزین برای ماهی قزل آلا.

آن را فقط یک کمی شیب دار است.

"من اقدام به اسلاید پایین," او گفت:. "آن را تا به حال به 60 پا از دامنه کوه و درختان و سنگ ها. من رو باد زدم از من, اما من در رفت. من فرود در رودخانه است. من نمی break my راد, اما آن را در زمان در حالی که برای پیدا کردن آن."

او دو دختر سیاه و آزمایشگاه همراه ،

"آنها شنا در یکی از چاله ها من می خواستم برای ماهی" دوست من گفت.

پس از جمع آوری خود — خود را مقابله با جعبه دست نخورده بود — او تقلب برای شروع ماهیگیری. او را مجبور به انجام برخی از midstream راک-رقص برای رسیدن به محل او می خواست به ماهی — یکی از استخرهای از شکوه روز از جوانان خود را.

"من فکر کردم من می خواهم nimbly پیاده روی از سنگ به سنگ مانند من استفاده می شود به," او گفت:. "و به سرعت تضعیف و سقوط به رودخانه دوباره پرتاب من میله."

زمانی که او به زمین خشک او نیز بررسی تلفن همراه خود را برای آسیب. خوب بود. اما در دره عمیق و باریک است که او تا به حال هیچ سرویس اینترنت.

واقعیت وضعیت خود را در مجموعه.

"این زمانی است که من شروع به نگران باشید," او گفت:. "من با خودم. هیچ سرویس. هیچ کس نمی داند که در آن من هستم."

هنوز در او وجود دارد. بنابراین او چند کست, او گفت:.

هیچ ماهی قزل آلا گل رز به او ارائه شده است.

"من متوجه شدم داشتن هر گونه سرگرم کننده," او گفت:.

او و سگ در بر داشت کمتر دشوار مسیر و صعود از دره عمیق و باریک.

"من در سمت چپ رودخانه امن در دانش است که من دست نخورده بود," او گفت:. "فقط کبودی — به هر دو بدن و روح است."

هنوز هم به او داده نشده است تا بر اساس این ایده از تلاش برای اصلاح تند و تلخ گذشت از گذشته خود.

"من نیاز به این روش متفاوت," او گفت:.

من تعجب آنچه که به معنای.

"من نیاز به آمده با کسی که می تواند اجرا برای کمک به," او گفت:.

سام کوک یک نویسنده مستقل برای اخبار تریبون. او را در رسیدن به cooksam48@gmail.com و یا پیدا کردن خود را در Facebook صفحه در facebook.com/sam.cook.5249.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن