خواننده مشاهده: بچه ها در مورد سیستم های نژادی و ظلم و ستم

سفید, پدر و مادر, در حال حاضر زمان برای صحبت کردن با بچه های خود را در مورد سیستم های نژادی و ظلم و ستم و بی

توسط NEWSMINERAL در 14 خرداد 1399

سفید, پدر و مادر, در حال حاضر زمان برای صحبت کردن با بچه های خود را در مورد سیستم های نژادی و ظلم و ستم و بی عدالتی و چگونه آن می تواند منجر به قتل از مردان و پسران است.

آن را به اندازه کافی خوب به مردم سیاه و سفید و یا به مطمئن شوید که بچه های خود را به یک گروه متنوع از دوستان. آموزش خود و فرزندان خود را در مورد نسل اثرات نژادپرستی. سیستم های نژادی و ظلم و ستم و بی عدالتی به نفع بسیاری از مردم (از جمله دسترسی به آموزش و پرورش بهتر و شغل داشتن اعضای خانواده و دوستان است که ارائه پشتیبانی بهتر و دسترسی به وام و وام مسکن و غیره.). همان سیستم تاثیر منفی بسیاری از مردم (از جمله مبارزه مدارس با منابع کمتر و ورود به مشاغل سطح است که پرداخت نشده کمتر از اعضای خانواده یا دوستان به کمک مسدود شده از وام برای ایجاد کسب و کار و خرید خانه و غیره.). این سیستم منجر به مفروضات در مورد مردم سیاه و سفید و در نهایت به ترس از مردم و به ویژه سیاه و سفید پسران و مردان است.

صحبت با کودکان در مورد, روزانه, واقعیت های زندگی بسیاری از مردم سیاه و سفید. شما به دنبال زمانی که شما در حال خرید. شما نمی حمله کردند و یا کشته شدند در حالی که رفتن برای اجرا. شما نمی کشته در ترافیک متوقف شود. شما نگران نباشید که آیا همسایگان می خواهم شما در منطقه خود است. در حالی که شما باید یک نگرانی عمومی برای بچه های خود را زمانی که آنها را به خاطر این که پدر و مادر چه شما نمی ترس برای ایمنی کودک شما در روزانه و ساعتی اساس به دلیل رنگ پوست خود را.

صحبت کردن با صدای بلند با نمونه های خاص در مورد چگونه, سیاه, افراد به ویژه مردان سیاه و پسران ترسید تبعیض و در نهایت آسیب سیستم های تحت ظلم و ستم و نژادپرستی. کمک به کودکان خود را درک کنند که چگونه و چرا این اتفاق می افتد به تشخیص زمانی که آن اتفاق می افتد و به مرحله و جلوگیری از بی عدالتی روزمره خطرات و جنگ رو به مردم سیاه و سفید.

این یک شروع به توقف آن را صادر کرد.

سارا پری بریتنی

دلوتtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب