راجستان دولت بحران: Tharoor به Sibal Cong رهبران شنیدن شوکی امید رهبری گوش

نوشته شده توسط Manoj C G | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: جولای 13, 2020 4:35:39 am راجستان سانتی متر

توسط NEWSMINERAL در 23 تیر 1399
نوشته شده توسط Manoj C G | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: جولای 13, 2020 4:35:39 am
Rajasthan crisis, Rajasthan government crisis, Sachin Pilot, Ashok Gehlot, Sachin Pilot Ashok Gehlot tiff, Ashok Gehlot Sachin Pilot tiff, India news, Indian Express راجستان سانتی متر Ashok Gehlot و معاون سانتی متر Sachin خلبان در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه.

بحران تهدید کنگره دولت در راجستان فقط چهار ماه پس از حزب اجازه Madhya Pradesh لغزش از آن درک کرده است یک بار دیگر تاکید خلاء رهبری در حزب و چگونه حس خود را از رانش تعمیق faultlines در: قدیمی در مقابل جوان نسل دوم رهبران در مقابل کسانی که از طریق صفوف افزایش.

روز یکشنبه این رهبران به نظر می رسد تقسیم بر آنچه منجر به آخرین درگیری میان وزیر Ashok Gehlot و معاون او Sachin خلبان, اما آنها متحد درخواست بالا فرمان به "بیدار" و "صرفه جویی در دولت" — یک موضوع در محدوده زمانی معین تا کنون پس از راهول گاندی رفت از بالا و پست در سال گذشته خروج از سونیا گاندی برگزاری موقت شارژ.

این ناآرامی در داخل می تواند سنجیده از غیر معمول توییت توسط حزب وفادار ارشد رهبر سابق اتحادیه وزیر Kapil Sibal. "نگران حزب ما. خواهد ما را از خواب بیدار تنها پس از اسب باید پیچ و مهره ای از ما اصطبل" او نوشت.

تریواندروم MP شاشی Tharoor هوشیار تر بود. "من عاشقانه این باور است که کشور ما نیاز به یک واقعا حزب لیبرال به رهبری میانه رو حرفه ای متعهد به فراگیر سیاست و احترام از هند کثرت گرایی است. همه کسانی که اعتقاد به ارزش های موسس جمهوری باید به تقویت @INCIndia نه تضعیف آن" او هنوز توییتی.

بدون اشاره به بحران Karthi P چیدمبرم, سیوگنگا MP و پسر سابق اتحادیه وزیر و Rajya سبها MP P چیدمبرم توییتی: "چرا @گوگل یک شرکت موفق? به دلیل آن اجازه می دهد تا استعداد برای تبدیل شدن به کارآفرینی در درون سازمان. درس به یاد می شود در اینجا."

و در عین حال آنچه در خلاصه این مخمصه بود یک صدای جیر جیر از مردی که تا به حال کشیده پلاگین در آن دولت در, Madhya Pradesh. "غم به دیدن من مغبون همکار @SachinPilot بیش از حد طرد و آزار و اذیت توسط راجستان سانتی متر... نشان می دهد که استعداد و قابلیت پیدا کردن کمی اعتبار در @INCIndia," ارسال شده Jyotiraditya Scindia که در حال حاضر برجسته BJP صورت.

در شنبه Gehlot مطرح کرده بود زمین با در نظر گرفتن یک ضربه تند وشدید زدن خلبان در پلیس پس از بازداشت دو BJP, اعضای, به اتهام تلاش برای فریب دور کنگره و مستقل MLAs با ارائه می دهد از 20-25 تومان کرور روپیه در هر. Gehlot گفت که "تنها یکی می تواند سانتی متر" اگر چه حزب او "ممکن است 5-7 افرادی که ممکن است رقیب برای سانتی متر و همچنین ممکن است توانایی و استعداد".

"اگر چه Sachin است که دولت و کنگره رئیس جمهور و معاون سانتی متر Gehlot عملا او را محروم از تمام قدرت. Sachin می گوید او نمی تواند حتی پیشنهاد انتقال" یکی از رهبران ارشد گفت.

یکی دیگر از رهبران مخالف: "کسانی که paradropped زیرا آنها فرزندان کنگره رهبران مانند Scindia و خلبان کسانی که آمده اند از طریق NSUI و جوانان کنگره کسانی که راهول گاندی ترجیح مردم...آنها هستند نه نشان دادن هر گونه وفاداری به حزب...این نشان می دهد چقدر بد قضاوت خود را از مردم است."

چند رهبران توافق کردند که خلاء رهبری است اضافه کردن به مشکلات. قانون سابق وزیر M Veerappa Moily و Rajya سبها MP Vivek Tankha گفت: دستور بالا باید در مرحله بلافاصله.

"هر کس نمی تواند اشغال همان پست. حتی رهبران باید انعطاف پذیری. اما اگر آنها نمی تواند حل و فصل این خود دستور بالا باید حل و فصل آن را بلافاصله... Soniaji به عمل در حال حاضر و تزریق نظم و انضباط در حزب" Moily گفت.

Tankha گفت: "میلیون ها نفر از کنگره کارگران به دنبال این فرمان بالا برای راه حل". "به عنوان یک فرد وفادار ماندهاند به کنگره ایدئولوژی آن است که بسیار مأیوس کننده و غم انگیز شاهد این تضعیف حزب" او گفت:.

"این است که عمیقا مایه تاسف است که به نظر میرسد ما یاد گرفتیم کمی از Madhya Pradesh فاجعه است. پس Lok سبها شکست در 2019 ما باید ملایم تسلیم کارناتاکا و Madhya Pradesh, و اجازه دولت ما واحد در گجرات ، به تضعیف است. ضروری است که راجستان است که حل و فصل بحران در اولین" گفت: Sanjay Jha بود که حذف به عنوان سخنگوی حزب ماه گذشته پس از هشدار در مقاله ای که این حزب مواجه شد "سیاسی منسوخ شدن".

با این حال, حزب, سخنگوی Abhishek Singhvi زده مهار توجه داشته باشید. "این زمان برای تعادل خویشتن داری و متانت. تفاوت ناچار وجود دارد اما علت این حزب همیشه بزرگتر است. من هیچ شکی ندارم که این تلاطم و نه آخرین خواهد شد," او گفت:.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

© هند اکسپرس (P) Ltdtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب