پنجاب hooch تراژدی: Toll rises to 64, 42 مرده در ترن ترن

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: اوت 1 سال 2020 4:48:18 pm به گفته پلیس پنج مرگ و میر گزارش

توسط NEWSMINERAL در 11 مرداد 1399
توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: اوت 1 سال 2020 4:48:18 pm
Punjab hooch tragedy, Punjab hooch tragedy death toll, Punjab spurious liquor, Amritsar hooch deaths, Tarn Taran hooch deaths, captain Amarinder Singh, punjab news, indian express به گفته پلیس پنج مرگ و میر گزارش شده از Mucchal و Tangra روستاها در امریتسار در مداخله شب چهار شنبه و پنج شنبه. (تصویر برای نمایندگی)

مرگ و میر در پنجاب hooch مورد افزایش به 64 روز شنبه با 42 از تلفات گزارش شده در ترن ترن تنهایی, مقامات گفت.

تا جمعه شب در منطقه گزارش شده بود 19 و میر. جدا از ترن ترن مقامات تایید کرده اند 11 تلفات در امریتسار و نه در Gurdaspur را بتلا پس از چهار شنبه شب.

یک افسر ارشد پلیس گفت: خبرگزاری PTI که خانواده های چندین قربانی بودند از آمدن به جلو برای ضبط اظهارات خود بودند و "امتناع از قبول" که مشروب جعلی به قتل رسانده بود خود را قوم و خویش. Gurdaspur معاون کمیسر محمد Ishfaq شد به نقل از توافق هسته ای عنوان کرد و گفت: "این بخش از برخی از کسانی که فوت کرد در حال پذیرش نیست که آنها کشته شده اند به دلیل hooch. آنها می گویند اعضای خانواده خود را, یک حمله قلبی."

ترن ترن DC Kulwant سینگ گفت: برخی از خانواده ها حتی سوزانده بدن بدون اطلاع پلیس.

هند اکسپرس گزارش داده بود که روز پنج شنبه اجساد پنج تن در امریتسار شده بود سوزانده بدون, پس از مرگ در حالی که همان شاهد بود در بتلا و ترن ترن در روز جمعه.

در بعد از ظهر جمعه یک دولت پنجاب را فشار دهید توجه داشته باشید گفت که مرده در این موارد نخواهد بود سوزانده بدون, پس از مرگ.

تا کنون حدود 10 نفر دستگیر شده اند در این مورد گفت: پلیس از جمله هفت bootleggers از امریتسار بتلا و ترن ترن در بیش از 40 حملات انجام شده توسط پنج تیم در روز جمعه.

همچنین به عنوان خوانده شده | Punjab الکل مرگ و میر: از کلید متهم رزرو شد برای فروش مشروب جعلی در ماه مه با قید وثیقه آزاد شد

پنجاب وزیر Amarinder سینگ دستور داده است تا یک امرانه پروب به این حادثه.

بخشی از کمیسر Jalandhar را انجام پرس و جو همراه با مشترک مالیات غیر مستقیم & مالیات کمیسر پنجاب و SPs (تحقیق) از مناطق نگران به گفته یک سخنگوی دولت.

به گفته پلیس پنج مرگ و میر گزارش شده از Mucchal و Tangra روستاها در امریتسار در مداخله شب چهار شنبه و پنج شنبه. روز پنج شنبه دو نفر کشته شدند و تحت شرایطی مشکوک در Muchhal و یک نفر کشته در سری گورو رام داس بیمارستان در امریتسار پس از تغییر از Tangra. بتلا بیش از حد گزارش شده بود دو مرگ و میر مرتبط با مصرف مواد مخدر مشروب در روز پنج شنبه.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

© IE آنلاین Media Services Pvt Ltdtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب