لیگ برتر | شهرستان افتخار لیورپول - سپس چکش آنها را 4-0, اسپرز پایین 3-1 به شفیلد

منچستر سیتی سخاوتمندانه تحسین جدید قهرمانان لیورپول بر روی زمینه قبل از خود را در لیگ برتر مسابقه روز پنج شنبه

توسط NEWSMINERAL در 13 تیر 1399

منچستر سیتی سخاوتمندانه تحسین جدید قهرمانان لیورپول بر روی زمینه قبل از خود را در لیگ برتر مسابقه روز پنج شنبه — و به سرعت نشان داد no mercy با خرمن کوبی آنها را 4-0 در ورزشگاه اتحاد.

با عنوان امن یک هفته پیش کمی وجود دارد در معرض خطر برای یورگن تیمهای لیورپول را کنار نشان داد که به مراتب از سطح معمول خود را از شدت اما از دست دادن فقط دوم خود را از لیگ کشته شد و تاکید یادآوری است که شهرستان خواهد بود از جان گذشته خود را بازیابند تاج و تخت فصل آینده است.

پس از گارد افتخار است که شامل شهرستان, مدیر, Pep Guardiola کنندگان شروع به روشن و Ederson بود هشدار برای حفظ یک چهارم دقیقه تلاش از Mohamed Salah.

صلاح پس از آن رخ داد پست پس از عبور هوشمندانه از روبرتو Firmino که موهای قرمز رنگ شده اما اگر لیورپول فکر می کردند که در یکی دیگر از شب جشن آنها در بیداری بی ادب.

جو گومز نمی تواند مقابله با Raheem Sterling را پیچش و چرخش در جعبه کشیدن او را به زمین قبل از کوین ده بروین تبدیل مجازات در 25 دقیقه است.

استرلینگ دو برابر سرب 10 دقیقه بعد هنگامی که پس از یک سویفت شکستن فیل Foden او را در بر داشت در داخل جعبه و سابق لیورپول به جلو برش داخل گومز و تضعیف توپ خانه.

20 سال Foden ساخته شده آن را 3-0 شلیک گذشته Alisson پس از یک سویفت ارز با کوین ده بروین.

شهرستان بودند نشان غیر معمول تمایل به بازی توپ های بلند و پس از Rodri راه اندازی یک پاس عمق به ده بروین بلژیکی در بر داشت استرلینگ در داخل جعبه و او را تضعیف توپ goalwards با جایگزین الکس اکسلاد-چمبرلین را دراز لمس تنها تبدیل آن به شبکه خود را.

ور در کانون توجه

VAR زمان در مرکز صحنه یک بار دیگر زمانی که تاتنهام هری کین تا به حال یک هدف به شدت به عنوان حکومت آنها سقوط به یک 3-1 شکست شفیلد یونایتد باقی می ماند و نه نقاط شناور در مسابقه برای چهار صفحه.

میزبان در زمان سرب در دقیقه 31 به عنوان نروژی ساندر برگ به پایان رسید جریمه جریان حرکت سلتنج توپ را به گوشه پایین برای اولین هدف خود در فوتبال به زبان انگلیسی.

کمتر از دو دقیقه بعد کین اخراج گذشته دروازه بان دین هندرسون اما خود گل بود رد ور با لوکاس مورا حکم به استفاده از بازوی خود را به سهوا با ارنج زدن توپ در kane's جهت پس از تحت فشار قرار دادند به زمین.

اسپرز, رئیس, خوزه مورینیو خشمگین بود با تصمیم و خلق و خوی خود را بدتر در دقیقه 69 زمانی که ایالات حک شده تیم خود را دوباره باز به راه اندازی جایگزین Lys Mousset برای اولین هدف خود از دسامبر. 1.

تاتنهام و فاقد خلاقیت با وجود کیسه های در اختیار و Oli McBurnie مالیده و نمک در زخم های خود را با یک گل سوم شش دقیقه از زمان قبل از انگلستان مهاجم کین به ثمر رساند یک 90 دقیقه تسلی بهره برداری از یک Son Heung-content منتقل می کند.

این نتیجه به این معنی ایالات leapfrog اسپرز برای رفتن هفتم در 47 امتیاز و هفت امتیاز در بالای چهار با مورینیو را متناقض سمت انداختن به نهم به عنوان امید خود را تامین فوتبال لیگ قهرمانان برای فصل آینده محو شدن.

زمانی که طرف ملاقات در تاتنهام ورزشگاه در نوامبر ایالات ظاهر شده اند به سختی انجام می شود با هدف حکومت کردن برای یک کسری آفساید تصمیم گیری است.

این زمان آن اسپرز بود که باعث به سوال استفاده از VAR تکنولوژی با یک تصمیم گیری است که آسمان ورزش دانشمند جیمی ردنپ به عنوان بدترین او تا به حال دیده بود.

خواسته خود را در نظر مورینیو گفت: "من نمی توانم بگویم آنچه که من فکر می کنم, چرا که من می تواند مشکل تعلیق و من نمی خواهم به. پرسید: اگر او سخن گفته بود به داور کریس Kavanagh او اضافه کرد: "کدام یک ؟ داور پنهان است در برخی از اتاق. این مرد روی زمین است و نه داور."

ایران تلاش کرده بود پس از لیگ برتر راه اندازی مجدد اما agaisnt تاتنهام که تولید این نوع عملکرد بیشتر در همراهی با چشمگیر فصل اول در پرواز بالا.

مدیر کریس وایلدر تا به حال همدردی خود را برای اسپرز همتای بود اما بیشتر خوشحال به بحث در مورد تیم خود را.

"آنها تا به حال اکثر توپ به عنوان آنها را با بازیکنان آنها رو زمانی که ما آن را شکستن آن را به نوبه خود ما را امتحان کنید و بازی که من فکر کردم ما بود," او گفت:.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب