ساعت مودی Mann ki Baat: فقیر سخت ترین ضربه مستند

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: مه 31 سال 2020 2:40:33 pm نخست وزیر نارندرا یکشنبه گفت ک

توسط NEWSMINERAL در 11 خرداد 1399
توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: مه 31 سال 2020 2:40:33 pm
Pain of the poor and labourers cannot be described in words, says PM Modi نخست وزیر نارندرا یکشنبه گفت که فقیر و کارگران شده اند ضربه سخت ترین coronavirus شیوع بیماری و درد خود را نمی تواند توضیح داده شده در کلمات است. (عکس)

نخست وزیر نارندرا یکشنبه گفت که ضعیف شده اند ضربه سخت ترین coronavirus شیوع بیماری و درد خود را نمی تواند توضیح داده شده در کلمات است.

در ماهانه خود را Mann ki Baat رادیو برنامه مودی گفت که همه طبقات از مردم رنج می برد در طول همه گیر اما از آن است که فقیر که رنج می برد بیشتر. "تا به حال ما در روستاها, شهرها, مناطق و ایالات متحده شده است متکی مشکلات رو ما نمی توانست چنین قدر همانطوریکه امروز," او گفت:.

نخست وزیر خواسته مردم باید فوق العاده هوشیار و اقدامات احتیاطی از قبیل پوشیدن ماسک و حفظ فاصله اجتماعی به عنوان یک تکه بزرگ از اقتصاد باز است.

بخوانید | باز 1: مراکز و هتل ها و اماکن عبادت می توانید بازگشایی در ژوئن 8; میله ورزشگاه هنوز هم ممنوع

برجسته راه آهن' ورزش برای حمل و نقل مهاجران به خانه های خود مودی گفت که همه در حال کار سخت به آنها کمک کند. او افزود که راه آهن و ترافیک هوایی هستند که تا حدی از سر و کوچک خواهد شد تا در روزهای آینده. "ما پرسنل راه آهن را در آن روز و شب. از مرکز متحده به ارگانهای محلی, بدن, همه زحمتکش در سراسر ساعت. راه ما راه آهن پرسنل خستگی ناپذیر مشغول آنها بیش از حد خط مقدم تاج رزمندگان," او گفت:.

ساعت مودی گفت که سناریو فعلی یک "درب بازکن چشم به اتفاق می افتد در گذشته" در کشور است. "پریشانی نیروی کار است که تحت نماینده است که از منطقه شرقی این کشور," او گفت: "این منطقه بسیار است که دارای ظرفیت به این کشور رشد موتور... شرقی منطقه نیاز به توسعه است."

مهارت نقشه برداری از کارگران در حال انجام است و ایجاد یک مهاجر کمیسیون در حال بررسی بر او گفت.

با اشاره به بسته محرک مودی در ادامه گفت که تصمیم گیری های اخیر گرفته شده توسط دولت مرکزی باز کرده اند تا امکانات گسترده ای در ایجاد اشتغال, اشتغال خود و در مقیاس کوچک میباشد.

مودی گفت که هند شانس خیلی بهتر از بسیاری از نقاط جهان در مبارزه با این بیماری همه گیر و ستایش حس و خدمات نشان داده شده توسط مردم از نقاط مختلف کشور است. "ما مردم خود را در بسیاری از موارد است که اکثر کشورها است. چالش های پیش روی این کشور بیش از حد از یک نوع متفاوت و در عین حال coronavirus از او به عنوان سریع به عنوان آن را در دیگر کشورهای جهان است," او گفت:, و اضافه کرد که میزان مرگ و میر ناشی از این ویروس بیش از حد است خیلی کمتر در هند.

Coronavirus اعداد توضیح داده شده | بیشتر بهبود در جمعه اما لازم نیست آن را بخوانید به معنای واقعی کلمه

نخست وزیر گفت که ما در حال مبارزه با یک بیماری همه گیر که در مورد کوچک که قبلا شناخته شده بود و راه پیش رو است یکی از طولانی.

صحبت در مورد حمله ملخ در مزارع در نقاط مختلف این کشور, نخست وزیر مطمئن برای کمک به همه کسانی که تحت تاثیر این حمله است.

در تخریب ناشی از طوفان Amphan هفته گذشته مودی گفت که هند در کنار اوریسا و بنگال غربی و مردم این کشور نشان داده اند قابل توجه شجاعت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن