رب BJP پرچم در اتوبوس, اما اجازه دهید ما به مهاجران صفحه اصلی: پریانکا گاندی Vadra

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: May 20, 2020 4:34:40 pm پریانکا گاندی گفت: آن زمان برای

توسط NEWSMINERAL در 31 اردیبهشت 1399
توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: May 20, 2020 4:34:40 pm
priyanka gandhi vadra, priyanka gandhi on migrant buses, up migrant buses, congress arranges buses for migrants, up government, indian express news پریانکا گاندی گفت: آن زمان برای سیاست و همه احزاب باید به کمک مهاجران در ساعت نیاز است. (عکس Tashi Tobgyal/فایل)

در میان ردیف بیش اتوبوس مرتب توسط حزب او برای مهاجران در اوتار پرادش کنگره رهبر پریانکا گاندی Vadra چهارشنبه خواسته یوگی Adityanath دولت اجازه می دهد تا اتوبوس برای رفت و آمد حتی اگر آن را به معنی "چسباندن BJP پرچم در این اتوبوس".

در یک پیام ویدئویی Vadra گفت: در 4 ساعت, از آن خواهد شد تا 24 ساعت پس از این اتوبوس ها در دسترس ساخته شد. اگر شما می خواهید به استفاده از آن, آن را انجام دهد. به ما اجازه. اگر شما می خواهید به استفاده از BJP حزب پرچم و پوستر در اتوبوس و سپس آن را انجام دهد. اگر شما می خواهید به شما می گویند که این اتوبوس ها در دسترس آن را انجام دهد. اما اجازه دهید این اتوبوس ها اجرا شود. لطفا اجازه دهید ما را مهاجران خانه."

"ما باید به درک مسئولیت های ما. آنها (کارگران مهاجر) نه تنها سرخپوستان اما هند نخاع است. کشور اجرا می شود در خون و عرق خود را. آن همه مسئولیت. آن زمان برای سیاست," او اضافه شده است.

کنگره پیشنهاد کرده بود یوگی Adityanath-بی جی پی به رهبری دولت در اوتار پرادش به اجرا 1,000 اتوبوس را به کارگران مهاجر به دولت, یک پیشنهاد بود که باعث جنگ لفظی بین دو طرف است. دولت این پیشنهاد را پذیرفت در روز دوشنبه و پرسید: حزب کنگره برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات از اتوبوس و رانندگان اما بعد از آن خواستار آن شدند که آنها تحویل 1,000 پیشنهادی اتوبوس به مقامات در لکنو 10 am. به این کنگره را متهم به بی جی پی از بازی سیاست گفت: مصرف خالی اتوبوس به لکهنو از مرزهای دولتی خواهد بود بدون استفاده است. کنگره همچنین ارائه لیست اتوبوس ها به دولت.

اما در روز سه شنبه وزیر امور خارجه Sidharth نات سینگ گفته است که این اتوبوس ها تا به حال تعداد ثبت نام از اسکوتر سه چرخ و کالاهای حامل. "در چک کردن اولیه از اعداد مشخص شده است که اعداد ذکر شده در این فهرست که از اتوبوس هستند در واقع از اسکوتر سه چرخ و کالاهای حامل" PTI به نقل از وزیر عنوان کرد و گفت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن