هیچ NCAA رای در مدارس پریدن از D-III به D-من تا 2021 اما سنت توماس می توانید فایل چشم پوشی برای شروع آن طبقه بندی

وجود دارد هیچ خبری در سنت توماس " تلاش برای پرش از بخش سوم به بخش I. نمی رتبهدهی نشده است ، این روند در حال ا

توسط NEWSMINERAL در 28 خرداد 1399

وجود دارد هیچ خبری در سنت توماس " تلاش برای پرش از بخش سوم به بخش I. نمی رتبهدهی نشده است ، این روند در حال انجام است.

بخش من پیشنهاد شورای مسیر بخش سوم برنامه ها را به پرش مستقیم به بخش I — a جهش شده است که ممنوع از سال 2011 است. که مسیر را از نزدیک آینه روند برای بخش دوم مدارس به پرش به بخش I. اما رای گیری در آن پیشنهاد نمی گیرد تا آوریل 2021 اجازه می دهد زمان را بدست آورد-من اعضا به بررسی پیشنهاد و ارائه بازخورد بر روی آن.

اما در عین حال این شورا "حاکی از این امر می تواند پذیرای رسمی درخواست چشم پوشی از بخش سوم سنت توماس (مینه سوتا) و اجلاس لیگ است که اجازه می دهد مدرسه برای شروع طبقه بندی فرایند" هر NCAA را آزاد کند.

این Tommies هدف را به پرش به پیوستن به اجلاس لیگ در اکثر ورزش — به جز فوتبال و مردان و زنان هاکی — در 2021-22 فصل است. اجلاس لیگ دعوت Tommies برای پیوستن به این کنفرانس در ماه اکتبر.

فوتبال برنامه است که به طور گسترده ای انتظار می رود به دنبال عضویت در پیشگام لیگ, غیر-بورس FCS کنفرانس در حالی که هاکی مردان و زنان هاکی همچنین نیاز به پیدا کردن خانه جدید — شاید در WCHA برای هر دو تیم و یا این برنامه می تواند در پیوستن به تازگی تشکیل شده CCHA. هاکی برنامه ها نیز خواهد نیاز به یک عرصه جدید است.

وجود دارد چهار سال NCAA postseason مهلت قانونی برای مدارس که انتقال به بخش من سطح. در گذشته پرش از بخش سوم به بخش من در زمان 12 سال از جمله حداقل پنج سال توقف گودال در بخش II.

"این فرایند موجود برای بخش دوم مدارس انتقال به بخش موفق بوده است و در تهیه آن دسته از مدارس به صورت معنی دار عضویت در بخش من و ما معتقدیم که با زمان اضافی جلسه خاصی معیار بخش سوم مدارس می تواند به همان اندازه به خوبی موقعیت را که انتقال گفت:" ریک جورج صندلی NCAA چشم انداز استراتژیک و برنامه ریزی کمیته و مدیر دو و میدانی در کلرادو

مینه سوتا کنفرانس ورزشی بین دانشکده رئیس جمهور رای دادند و سنت توماس از بخش سوم کنفرانس سال گذشته است. این Tommies خواهد شد رقابت در MIAC از طریق 2020-21 فصل قبل از حرکت بر روی بعدی خود را در صفحه اصلی در هر کجا که ممکن است.

باید سنت توماس داده می شود چراغ سبز توسط NCAA به پرش به بخش من جمع آوری کمک های مالی و امکانات کارکنان و اندازه منابع عمومی باید به طور قابل توجهی بالا برده. به عنوان یک بخش سوم مدرسه Tommies در حال حاضر نمی تواند ارائه کمک هزینه های تحصیلی ورزشی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب