چالش بعدی برای Odisha و Bihar: ویروس آمدن به خانه با مهاجران

نوشته شده توسط Santosh سینگ , Kaunain کلانتر M | New Delhi, Patna | به روز شده: 15 مه سال 2020 5:45:02 am

توسط NEWSMINERAL در 26 اردیبهشت 1399
نوشته شده توسط Santosh سینگ , Kaunain کلانتر M | New Delhi, Patna | به روز شده: 15 مه سال 2020 5:45:02 am
IRCTC, IRCTC train tickets, train tickets, train booking, IRCTC refund, IRCTC refund train refund, IRCTC train timings, indian railways, india lockdown trains, india news در ایالت بیهار در یک تجزیه و تحلیل از نمونههای گرفته شده از بازگشت مهاجران را نشان می دهد که به عنوان بسیاری از 76 از 365 از دهلی مثبت بودند. (اکسپرس عکس)

از بیهار به Odisha Telangana به کارناتاکا بازگشت مهاجران رود به انتخاب کنید تا سرعت به عنوان مستند برطرف شده است آوردن coronavirus خانه بیش از حد طرح یک چالش تازه به ایالات مبارزه برای مهار این بیماری همه گیر.

از 4,275 نمونه های جمع آوری شده در بحار از میان مهاجران که بازگشت پردازنده Shramik قطار ویژه ممکن است بین 4 و 13 مه 320 تست شده اند Covid مثبت — 7.5 درصد است. این راه فوق مثبت رای برای دولت است که فقط در مورد 2.75 درصد است. بیهار است که تا کنون انجام شده در مورد 35,000 آزمون که 953 مثبت هستند.

بالا مثبت رای در میان کارگران مهاجر است افزایش نگرانی ها در بیهار که مقصد اصلی دولت برای مهاجران کار. و هنگامی که این تست از بازگشت مهاجران از طریق شش دولت درون مرزها که از طریق آن حدود 10 ، 000 در حال ورود به هر روز است و در عین حال برای شروع.

خواندن | بدون پول نقد در دست مهاجران دولت عقب می افتد در طرح های موجود: MNREGS, PDS

نسبتا تعداد زیادی از عفونت ها در میان مهاجران یکی از دلایلی است که چرا بیهار شاهد آن caseload افزایش سرعت در چند روز گذشته. در کمتر از 8.5 روز بیهار و اتحاد در میان سریعترین دو برابر شدن زمان از موارد پایینتر از میانگین ملی از 12.65 روز.

در کنار درب Odisha یکی از اولین متحده به گزارش افزایش تعداد کارگران مهاجر چرخش مثبت در بدو ورود با Ganjam منطقه که کانون گزارش به عنوان بسیاری از 249 موارد در 10 روز پس ممکن است 5.

دنبال Coronavirus به روز رسانی های زنده در اینجا

بیش از مدت مشابه در آندرا پرادش در مجموع 105 موارد مثبت وارد شده از خارج از دولت این است 12.20 درصد از دولت فعال موارد است. از 105, 67 از ماهاراشترا 26 از گجرات 10 از Odisha و هر یک از غرب بنگال و کارناتاکا.

روز چهارشنبه دولت در بخش بهداشت و درمان املای جزئیات 930 کارگران مهاجر که بازگشت به Kurnool در قطار ویژه از خان, Maharashtra: از 250 میان آنها که مورد آزمایش قرار گرفتند, 38 مثبت بودند و همه مشغول به کار در یک بازار ماهی در بمبئی.

پس ممکن است 5 تا دیروز کارناتاکا گزارش شده 96 موارد از خارج از دولت این است 20.25 درصد از دولت فعال موارد است. از این 48 از احمدآباد 29 از اجمیر, 16 هستند از بمبئی دو از Odisha و یکی از چنای. اما برای دولت آن است که گسترش این موارد با سفر تاریخچه از خارج از کشور خواهد شد که یک بزرگتر نگرانی برای مهار. 96 مورد در حال حاضر در سراسر 14 منطقه.

بیش از گذشته یک هفته Telangana گزارش شده است 35 مثبت در مورد مهاجران است که 8.88 درصد از همه موارد فعال دولت است.

در ایالت بیهار در یک تجزیه و تحلیل از نمونههای گرفته شده از بازگشت مهاجران را نشان می دهد که به عنوان بسیاری از 76 از 365 از دهلی مثبت بودند; 68 از 506 از ماهاراشترا; 88 از 1,066 از گجرات; 11 101 از غرب بنگال و 10 از 172 از Haryana.

همانطور که در کارناتاکا این موارد در حال حاضر در سراسر مناطق بیش از 30 در دولت از جمله بگوسری, Nalanda, Munger, باگلپور و پتنا به عنوان پنج منطقه.

زبان به بیان بیهار اصلی وزیر بهداشت سانجی کومار گفت: "هنوز هم وجود دارد یک مشکل نیست با ما صفحه اصلی جمعیت به عنوان ما جمع آوری شده کمتر از 4000 در نمونه های بعد از درب به درب غربالگری 10.40 کرور. چالش ما این است که برای صرفه جویی در خانه ما جمعیت از آلوده شدن از آمدن مهاجران به بیهار پس از هفته آخر آوریل".

اگر خواسته اولیه خود بازگشت – در اولین مستند — امر کمک کرده اند کومار گفت: "Ifs و buts معنی ندارد در حال حاضر. ما باید برای افزایش تست ما ظرفیت به صفحه نمایش تمام مظنون است. ما درخواست کرده اند ICMR برای افزایش تست ما از ظرفیت فعلی به 2000 plus به 8,600 در هر روز.مثبت و از موارد بدون علامت نمونه است این چالش است."

بیشتر به طوری که هجوم همچنان ادامه دارد. در این هنگام هجوم در حال انجام است. از هفته گذشته از ماه آوریل تا 13 مه در حدود 3 لاخ مهاجران (از جمله 2.25 لاخ از قطار) بازگشته اند به بیهار و در حال ارسال به مراکز قرنطینه در بلوک مربوطه ستاد. دولت باز کرده است 4,672 قرنطینه مراکز است که می تواند مورد 4.52 لاخ مردم است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب