مینه سوتا, ایالات دزد 2-1 برنده بیش از کانزاس سیتی در MLS برگشت مسابقات

مینه سوتا, ایالات پایین چهار بازیکن کلیدی قادر به مبارزه با عقب از یک نیمه اول کسری به سرقت 2-1 پیروزی بر اسپو

توسط NEWSMINERAL در 23 تیر 1399

مینه سوتا, ایالات پایین چهار بازیکن کلیدی قادر به مبارزه با عقب از یک نیمه اول کسری به سرقت 2-1 پیروزی بر اسپورتینگ کانزاس سیتی در گروه D بازی در MLS برگشت مسابقات در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در Kissimmee, Fla.

مینه سوتا در زمان هر سه امتیاز برای رفتن به بالای این گروه با دو بازی باقی مانده است. اما از طریق بسیاری از بازی Loons مربی Adrian هیت گفت: او می توانست خوشحال به تجمع برای قرعه کشی.

اتان Finlay بستری Loons شد "کمی در قتلگاه; من قصد ندارم به دروغ است."

"ما تا به حال برای نشان دادن بسیاری از شخصیت ... و این چیزی است که این گروه انجام داد" Finlay گفت. "ما غرور خودمان را در بودن یک تیم است که می تواند سخت کار کردن و بازی کردن; ما آن را آرام کمی در سال گذشته است. هنگامی که وجود دارد یک فرصت برای بچه ها به مرحله و نشان می دهد آنها می تواند انجام دهد و بازی در این سطح که ما دیدیم."

پس از سقوط در نیمه اول Loons بهره مند از کانزاس سیتی به 10 مردان در تیم Melia را کارت قرمز در دقیقه 74. در عین حال مینه سوتا نبود قادر به استفاده کامل تا زمان توقف.

مینه سوتا را تنظیم قطعه یادداشت برداری Jan Gregus شلاق در یک توپ خطرناک روی یک ضربه آزاد و در حالی که آن را نمی اتصال با هارون Schoenfeld سر آن نگاه کردن کانزاس سیتی Kriry شلتون قفسه سینه برای هدف خود در 92 دقیقه است.

سپس کوین Molino در این بازی برنده در 97 دقیقه است.

"زمانی که او شروع به نفوذ در این بازی و شروع به مخالفت با نگرانی در مورد چیزهایی که آنها انجام می دهند زیرا آنها نمی خواهند او را به گرفتن توپ وجود دارد نه بسیاری از بازیکنان بهتر از او" هیت گفت.

اما برای همه, درام, تحول ناشی COVID-19 ادامه داد: برای قرار دادن یک بازگشت به بازی ها در معرض خطر به یکشنبه. MLS به تعویق افتاد, d. C., United مقابل تورنتو FC match برای صبح روز یکشنبه به دلیل مشکوک مثبت آزمون و با وجود اسپورتینگ کی سی گزارش یک بازیکن آزمایش مثبت در جمعه لیگ ایستاده بود با تصمیم خود را به بازی بازی به عنوان برنامه ریزی شده.

مایکل Boxall و Finlay گفت: شایعاتی وجود دارد در مورد این بازی وضعیت اما گفت که آنها احساس نمی ناامن هنگامی که سوت منفجر کرد.

این Loons پشت افتاد روی سر خاراندن بازی توسط دروازه بان جدید تایلر میلر در دقیقه 43. شلتون به حال مبارکه تلاش و میلر به جای در نظر گرفتن دور در نزدیکی پست منتقل شد به وسط خالص و به شلتون راحت تر زاویه به نمره.

این Loons غیبت آغاز شده و با هافبک دفاعی Ozzie آلونسو شده است که کار را از طریق یک پا دچار آسیب در اورلاندو و مرکز بازگشت آیک Opara که نمی مسافرت به فلوریدا با نامعلومی وضعیت موجود.

سپس شروع مهاجم لوئیس Amarilla مجروح خود را adductor در طول warmups و جایگزین شد میسون توی. اما توی سمت چپ در 58 دقیقه با ظاهری هیپ آسیب زمانی که او در برخورد با شلتون.

"آن را نمی کند آرام تر دریافت کنید وخیم تر از آن است" Finlay گفت: نصب غیبت.

این Loons " بهترین حمله به بازی آمد و به زودی پس از Schoenfeld در آمد. در یک گوشه ضربه Finlay, missionary, یک شات به شبکه ، Molino رد شد آفساید در نقد و بررسی فیلم. لحظاتی بعد Schoenfeld تا به حال یک شات صدای جرنگ جرنگ میره.

Melia جلب یک کارت قرمز در دقیقه 74 زمانی که او در زمان Schoenfeld در یک هدف به ثمر رساند فرصت و Loons بازی 11 مرد در مقابل 10 برای نهایی 15 دقیقه.

این شد که باز Loons مورد نیاز است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب