مینه سوتا زندانی زندان نقاشی های دیواری کمک به او را در جاده به بازیابی

38 ساله که متولد و بزرگ شده در سنگ چخماق, Mich., اما زندگی در اسکندریه چند سال گذشته گفت: او نیست زندگی یک زند

توسط NEWSMINERAL در 21 خرداد 1399

38 ساله که متولد و بزرگ شده در سنگ چخماق, Mich., اما زندگی در اسکندریه چند سال گذشته گفت: او نیست زندگی یک زندگی خوب است.

او صرف مقدار زیادی از زندگی بزرگسالی خود را در داخل و خارج از زندان است و در حال حاضر در شهرستان داگلاس زندان رزرو اتهام مواد مخدر.

هنر شده است یک خروجی برای Treece و در حالی که در استیلوتر زندان مدتی به عقب او شرکت در یک برنامه هنر. در آن زمان هر چند او گفت که او از صمیم قلب به آن اما او چند چیز یاد بگیرند.

هنگامی که او از, او یک هنرمند خال کوبی. او هنرمندی هرگز واقعا رفت و در هر نقطه از آنجا که یک بار دیگر او را باور نمی کند او تا به حال هیچ استعداد.

اما این است که به آرامی در حال تغییر به عنوان او در حال گذراندن وقت خود را در شهرستان داگلاس زندان است.

"آن بوده است در سر من که من به اندازه کافی خوب نیست" گفت: Treece. "این همیشه یک نبرد و چیزی است که من کار بر روی."

کارکنان به طور خاص از زندان به برنامه نویسان که مشغول به کار با Treece متوجه هنری و استعدادهای او را فراهم جالب بوم به نمایش گذاشتن توانایی های خود را.

آنها به او اجازه دهید رنگ نقاشی های دیواری در دیوار های برنامه نویسی فضا – دو در منطقه تفریحی و اتاق جلسه/کلاس منطقه است.

نقاشی های فوق العاده دقیق و همه آمده از قلب با هر نقشه کشی داشتن معنی خاص برای Treece.

One of the walls in the rec center at the Douglas County Jail was recently painted by Jon Treece, an inmate. Many details in the story depict his journey and the hard life he's lived, along with his willingness to now make a change. (Celeste Edenloff / Echo Press)

یکی از دیوارهای rec مرکز در شهرستان داگلاس زندان بود و به تازگی نقاشی شده توسط Jon Treece یک زندانی. بسیاری از جزئیات در داستان به تصویر کشیدن سفر خود و زندگی سخت او را به زندگی همراه با تمایل خود را به در حال حاضر ایجاد یک تغییر. (Celeste Edenloff / اکو مطبوعات)

تصاویر اصلی در نقاشی دیواری هستند از اوله مهم مجسمه یک وایکینگ است که می ایستد در اسکندریه و یک وایکینگ کشتی قایقرانی بر آب های پر سر و صدا به دنبال ابرها در پس زمینه. اما نیز وجود دارد یک ساعت یک درخت با Treece نشستن زیر آن خون اشام, و, پروانه, کنزینگتون runestone (یکی دیگر از قطعه ای از تاریخ محلی) با خود رونز بر روی آن و عبارت "Douglas County برنامه های که در آن تغییر شروع می شود!"

"این نقاشی توضیح می دهد که تغییرات من ساخته شده ذهنی و جسمی" گفت: Treece. "چشمانم را بستم و دعا برای الهام و دیدم آن را در ذهن من است. نقاشی است که همیشه آنچه را که من می خواستم به انجام, اما هرگز فکر نمی کردم من به اندازه کافی خوب بود. و هیچ کس تا به حال به من گفت که فقط پیش بروید و آن را انجام دهد."

دوم نقاشی دیواری با گل رز پله های منتهی به بهشت تسبیح صلیب و Treece بر روی زانو های خود را رسیدن به خدا, نقاشی شده بود برای یکی از معلمان او در طول تفریحی عقب نشینی یک رویداد زندان می کند دو بار در سال. او گفت: عقب نشینی زندگی خود را تغییر.

Jon Treece, an inmate in the Douglas County Jail, painted this mural recently. It represents his need to do something different with his life and that he is giving his life to God. The compass is the middle points to the cross and God is reaching his hand out to Treece, who is drawn on the left hand side. (Celeste Edenloff / Echo Press)

جان Treece یک زندانی در شهرستان داگلاس زندان, نقاشی, این نقاشی دیواری به تازگی. این نشان دهنده نیاز خود را به انجام کاری متفاوت با زندگی خود و این که او زندگی خود را به خدا. قطب نما به وسط نقطه به صلیب و به خدا رسیدن است دست خود را به Treece که کشیده شده است در سمت چپ. (Celeste Edenloff / اکو مطبوعات)

Douglas County Jail مدیر جکی گفت: شکاف تفریحی عقب نشینی واقعا تغییرات زیادی از زندانیان. وجود دارد حدود 40-50 داوطلبان که به کمک بسیاری از آنها محلی است.

"Rec عقب نشینی کامل معنوی rebirth برای بسیاری از این افراد گفت:" شکاف و اشاره کرد که آن را برای Treece.

دقیق ترین نقاشی دیواری که در زمان او حدود سه یا چهار هفته برای تکمیل تصویر می کشد "داستان دو گرگ."

The Story of Two Wolves is depicted in a mural drawn and painted by Jon Treece, an inmate at the Douglas County Jail. (Celeste Edenloff / Echo Press)

داستان دو گرگ به تصویر کشیده شده است در یک نقاشی دیواری کشیده شده و نقاشی شده توسط Jon Treece یک زندانی در شهرستان داگلاس زندان است. (Celeste Edenloff / اکو مطبوعات)

یک چروکی آموزش نوه اش در مورد زندگی است. "مبارزه می گذرد بر من," او گفت: به پسر. "این وحشتناک است و مبارزه با آن است که بین دو گرگ. یکی بد است – او خشم و حسادت و غم و اندوه و تاسف و حرص و تکبر و ترحم و احساس گناه و خشم حقارت دروغ غرور کاذب برتری و نفس است."

او ادامه داد: "دیگر خوب است – او شادی, صلح, عشق, امید, آرامش, فروتنی و مهربانی و خیرخواهی و همدلی و سخاوت و حقیقت و محبت و ایمان است. همان مبارزه درون شما می گذرد – و در داخل هر شخص دیگر بیش از حد."

نوه و فکر در مورد آن را برای یک دقیقه و سپس پرسید: پدر بزرگ او "که گرگ برنده خواهد شد؟"

قدیمی چروکی به سادگی پاسخ داد: "یکی از شما خوراک."

Treece توضیح جزئیات هر یک از سه نقاشی های دیواری و چه معنای پشت نقاشی شده برای او.

در نقاشی با اوله وجود دارد یک ساعت در بالای درب به سمت چپ و با دست در 1:45 p. m. نیز وجود دارد یک روبان با کلمات "زمان برای تغییر است." هنگامی که او در انجام این نقاشی یکی از زندان, برنامه نویسان, نظر, درخواست Treece در مورد زمانی که او شروع به تغییر زندگی خود را. Treece از او پرسید که چه زمان این بود و آن بود 1:45 p. m. به طوری که او در جواب گفت: "در حال حاضر" و 1:45 p. m. چه زمان او نقاشی شده در ساعت است.

به عنوان بزرگ Ole Treece گفت: از آنجا که مجسمه مترادف با اسکندریه او تا به حال عبارتند از او. اما جمله بندی در Ole را سپر تغییر از "زادگاه امریکا" به "زادگاه بهبود است." دلیل او گفت که به دلیل زمان صرف شده در داخل Douglas County زندان جایی است که راه خود را به بهبود واقعا آغاز شد. این محل که در آن مردم بر این باور در او و جایی که او داده شده است درست است شانس.

او در طول نقاشی Treece با استفاده از آمریکای لاتین کلمات و عبارات است که باید معنی خاص برای او.

در همان نقاشی صور فلکی دیده می شود در آسمان و دقیق فلکی که در نیمکره شمالی آسمان به دنبال به جنوب در روز دستگیر شد و در اسکندریه – Nov. 19.

رونز بر روی سنگ در اوله نقاشی هستند و نه اصل. Treece تحقیق رونز و نحوه نوشتن آنها. به طور کلی معنای پشت رونز او کشید و گفت: چیزی است که او را نگه داشته برای خودش که در اصل آن را می گوید که آزادی است که دولت از ذهن است.

به طور کلی نقاشی دیواری به Treece بدان معنی است که او در یک سفر طولانی از طریق بسیاری از طوفان, اما او در حال حاضر شده است یک هدیه داده و او متوجه شد که تغییر امکان پذیر است.

نقاشی دیواری که به تصویر می کشد داستان دو گرگ را نشان می دهد یک طرف که تاریک است و ملال انگیز و دارای معانی منفی با طرف دیگر در حال روشن تر و پر جنب و جوش با یک چشم انداز مثبت.

A mural depicting The Story of Two Wolves was drawn and painted in an education/meeting room inside the Douglas County Jail by an inmate, Jon Treece. The painting is his representation of the story as it relates to his journey. (Celeste Edenloff / Echo Press)

یک نقاشی دیواری به تصویر می کشد داستان دو گرگ کشیده شد و رنگ در آموزش و پرورش/جلسه اتاق داخل Douglas County زندان با یک زندانی جان Treece. نقاشی است که نمایندگی خود از داستان به عنوان آن مربوط به سفر خود را. (Celeste Edenloff / اکو مطبوعات)

Treece گفت: سمت تاریک شامل کوه سنت هلن فوران یک کلیسای مخروبه ابر رعد و برق و یک سنگ قبر با نام او بر آن است که نشان دهنده خود قدیمی خود را در حال مرگ.

سمت روشن تر نشان می دهد کوه رینیر که او گفت: نشان دهنده زنده تر احساس. آن را نیز شامل همان کلیسای اما در خیلی بهتر شکل ققنوس از دست یک پیر چروکی مردی که نشسته است توسط یک پسر جوان همراه با درختان زیبا و رنگین کمان.

ققنوس گفت: البته نشان دهنده تولد دوباره خود را. و رنگین کمان بود برای یکی از زندان برنامه نویسان که فکر کردم این امر می تواند سرد برای او به اضافه کردن یک رنگین کمان به خود نقاشی.

در وسط دو نیمه یک چروکی زن, درآوردن آب از رودخانه که جریان بین دو نیمه. او به عنوان یک دلو او تا به حال برای اضافه کردن آب جزئیات.

واقع بر روی رودخانه نیز بین دو طرف است که یک گذرگاه طاقدار با عبارت لاتین "من Bello" که او گفت به معنی "نبرد من." این گذرگاه طاقدار, او گفت:, یک نمایندگی از او در آینده به یک نقطه خاص در زندگی خود و رونمایی از جدید خود را.

"من می خواهم به داستان با رنگ" گفت: Treece که اضافه شده بود که او خدا را شکر برای کارکنان به خصوص برنامه نویسان که نه تنها در باور او, اما او ارائه این خروجی و به او این فرصت به نمایش گذاشتن استعدادهای خود را.

اگر چه Treece نمی دانم زمانی که زمان خود خواهد بود تا در زندان به پرونده اش در حال کار را از طریق سیستم او در نهایت عشق خود را به دلخواه خود نقاشی و کسب و کار. او را قادر به رنگ نقاشی های دیواری برای کسب و کار.

او در واقع انجام برخی از کار در کسب و کار از جمله زمینه های مشترک قهوه خانه در اسکندریه همراه با غرب مرکزی جامعه عمل دفاتر در آرنج دریاچه و اسکندریه.

"این چیزی است که من همیشه می خواستم به انجام," او گفت:.

شکاف گفت: از آن شده است سرگرم کننده به تماشای پیشرفت Treece را نقاشی.

قبل از Treece شروع در نقاشی بریدگی گفت: زندان برنامه نویسان از او خواست اگر او می تواند آنها را انجام دهد. آنها به او گفت که از طریق برخی از نقشه های آنها را دیدم او را که او واقعا خوب بود هنرمند و گفت: او می خواست به رنگ نقاشی های دیواری.

"آنها را دیدم استعداد او بود و می خواست به او فرصت بدهد" گفت: شکاف.

او خواسته است که او از طرح آنچه که او می خواست به انجام به طوری که او می تواند آن را تایید کند و پس از دیدن آن به او بروید.

"تماشای پیشرفت آن باور نکردنی بود," او گفت:. "هنگامی که او را در قبر قرار داده و نام خود را در آن ارسال لرز پایین ستون فقرات من."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن