مرد برگزار شد casteist سخنان برابر Dalit صفحه اصلی گارد jawan

توسط: اکسپرس سرویس خبری | احمدآباد | به روز شده: 14 ژوئن 2020 11:18:20 pm پلیس رزرو متهم تحت هندی قا

توسط NEWSMINERAL در 25 خرداد 1399
توسط: اکسپرس سرویس خبری | احمدآباد | به روز شده: 14 ژوئن 2020 11:18:20 pm
man arrested for derogatory casteist remarks, derogatory casteist remarks, dali jawan home guard casteist remark, dalit attacked for having moustache, indian express news پلیس رزرو متهم تحت هندی قانون مجازات اسلامی بخش 504 به صورت عمدی توهین و بخش برنامه ریزی طبقات و برنامه ریزی قبایل (پیشگیری از جنایات) عمل می کنند. (بازنمودی)

26 ساله دستگیر شد, از یک روستا در امرلی در روز یکشنبه به اتهام عبور موهن casteist اظهارات یک Dalit صفحه اصلی گارد jawan ورزشی یک سبیل.

به گفته پلیس این حادثه رخ داده است در Nana Machiyala روستا در امرلی روستایی در ژوئن 11, زمانی که Vipul Parmar, 24 خانه گارد jawan با امرلی Taluka پلیس گفته بود توهین Rohitbhai Vala به اتهام ارسال یک عکس در Facebook از او ورزشی یک سبیل.

"در ژوئن 11, Rohit همراه با دوست خود Yuvraj آمد به خانه من در Nana Machiyala ایجاد کرد حدود 5.30 بعد از ظهر و از من خواست به هاپ به موتور سیکلت خود را. وقتی از او پرسیدم دلیل او گفت که او آن را نشان می دهد بعد. من پریدند در موتور سیکلت خود را همراه با Yuvraj و رفتیم به سمت Varsada جاده ها است. Rohit متوقف دوچرخه خود را همراه 'Sojitrani Dela" خارج کرد و به من گفت که من آن را نگه داشته my Facebook ID مشخصات نام به عنوان Virendrasinh Parmar و ارسال شده یک عکس از من با سبیل. او با استفاده از یک expletive برای توصیف من کاست و به من گفت که من نباید پست تصاویری از معدن با سبیل پس از من متعلق به یک طبقه کم" گفت: Parmar در شکایت خود.

"من به او گفتم که من را حذف عکس از Facebook هنگامی که من رسیدن به خانه به عنوان من تا به حال سمت چپ گوشی ، چند دقیقه بعد دو نفر از دوستان من و پسر عموی نیز وارد در این نقطه و Rohit به آنها گفتم به درک من به ارسال تصاویر شبیه به آن است," او اضافه شده است.

پلیس رزرو متهم تحت هندی قانون مجازات اسلامی بخش 504 به صورت عمدی توهین و بخش برنامه ریزی طبقات و برنامه ریزی قبایل (پیشگیری از جنایات) عمل می کنند.

"بر اساس شکایت ما دستگیر Rohit از نانا Machiyala ایجاد کرد در روز یکشنبه. بیشتر پروب جریان است در این مورد گفت:" JY Pathan مسئول افسر امرلی روستایی ایستگاه پلیس.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن