مادرید بیت جامعه را به بازگشت به لالیگا

رئال مادرید در زمان کنترل اسپانیایی عنوان مسابقه ضرب و شتم توسط رئال سوسیداد 2-1 دور روز یکشنبه به حرکت لالیگ

توسط NEWSMINERAL در 2 تیر 1399

رئال مادرید در زمان کنترل اسپانیایی عنوان مسابقه ضرب و شتم توسط رئال سوسیداد 2-1 دور روز یکشنبه به حرکت لالیگا بالاتر از بارسلونا بعد از نیمه دوم در بحث.

مادرید, کاپیتان سرجیو راموس را شکست بن بست در 50 دقیقه با تبدیل مجازات پس از Vinicius Jr رفت و به زمین در منطقه زیر تماس از جامعه را دیگو للرنت.

جامعه فکری به حال مسطح با یک اعتصاب از Adnan Januzaj از خارج از جعبه اما هدف این بود که حکومت پس از VAR بررسی نشان داد Mikel گوسفند مرینوس مانع مشاهده مادرید دروازه تیبو کورتوا را بدون دست زدن به توپ.

احساس خود را از بی عدالتی عمیق تر از یک دقیقه بعد از زمانی که کریم بنزما دو برابر مادرید سرب در 71 پس از کنترل توپ با بازوی خود را اگر چه مرینوس تضمین هیجان انگیز در پایان با شلاق در میره در 83 دقیقه است.

Real Sociedad's Mikel Merino celebrates his goal during the Spanish La Liga soccer match between Real Sociedad and Real Madrid at Anoeta stadium, San Sebastian, Spain, Sunday, June 21, 2020.

رئال سوسیداد را Mikel گوسفند مرینوس جشن هدف خود در لالیگا اسپانیا مسابقه فوتبال بین رئال سوسیداد و رئال مادرید در Anoeta ورزشگاه سن سباستین اسپانیا یکشنبه 21 ژوئن 2020. | عکس های اعتباری: AP

اما زین الدین زیدان را در کنار چسبیده برای پیروزی به حرکت به سطح با بارسا در 65 امتیاز پس از 30 بازی اما صعود بالاتر از کاتالانها که برگزار شد 0-0 سویا در روز جمعه با توجه به برتر سر-به-سر ضبط. جامعه هستند و ششم در 47.

مادرید سفر به سن سباستین شد پر از فتنه پس از بارسا موفق به ضرب و شتم سویا و کاتالان طرف مدافع Gerard Pique گفت که عنوان شد در حال حاضر مادرید برای در نظر گرفتن. او به نظر می رسد نشان می دهد تصمیم گیری رفته بود رئال مادرید را در راه خود را 3-0 برنده بیش از والنسیا در آخرین پنج شنبه.

زیدان تیم تا به حال سود از والنسیا هدف این بود که chalked برای یک آفساید در برابر یک بازیکن که توپ را لمس کرد و در آنجا بود ملموس حس deja-vu زمانی که Januzaj را گل رد شد با توجه به گوسفند مرینوس ،

"ما در حال قهر با همه چیز است اما عمدتا با راه ما از دست داد چرا که جزئیات کوچک و بزرگ در لحظات رفت و در برابر ما" گفت: Merino. "من حداقل پنج متر از کورتوا زمانی که من پرچم آفساید. من نمی دانم اگر همان چیزی را که اتفاق افتاده است آن را به حال شده است در منطقه دیگر اما پرچم بالا رفت و ما احساس می کنیم که ما مورد ستم قرار گرفتهاند."

مادرید هافبک فدریکو Valverde, اما, احساس سه امتیاز بودند سزاوار.

"به نظر من ما تیم برتر در مقابل یک حریف بسیار دشوار ما می دانستند که چگونه به مقابله با آنها و چگونه به نگه داشتن به ما منجر شود گفت:" اروگوئه. "ما بسیار خوشحال هستیم چرا که آن را مانند یک بازی سخت و هنگامی که شما برنده یک بازی است که شما باید از آن لذت ببرید."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن