از دست دادن بو و طعم اضافه شده به لیست Covid-19 علائم: وزارت بهداشت

نوشته شده توسط Abantika Ghosh | دهلی نو | به روز شده: 13 ژوئن 2020 5:19:36 pm از دست دادن بو و طعم

توسط NEWSMINERAL در 24 خرداد 1399
نوشته شده توسط Abantika Ghosh | دهلی نو | به روز شده: 13 ژوئن 2020 5:19:36 pm
از دست دادن بو و طعم اضافه شده است به عنوان علائم در علاوه بر این به تب و سرفه و خستگی و تنگی نفس و بدن درد و گلو درد و اسهال.

هند تجدید نظر این پروتکل برای مدیریت بالینی COVID-19 شامل استفاده از remdesivir و خارج از برچسب استفاده از توکلیزوماب و نقاهت پلاسما درمانی در شرایط بسیار خاص گروه از بيماران است. این لیست از علائم نیز تجدید نظر شده است شامل از دست دادن طعم و بوی.

در حالی که remdesivir مواد مخدر در اصل برای ابولا است که repurposed برای COVID-19, توکلیزوماب است که مورد استفاده در اختلالات خود ایمنی. نقاهت پلاسما درمانی (CPT) شامل تزريق پلاسمای خون از بهبود بیمار به بیمار دیگر. آن استفاده شده است برای بسیاری از بیماری های دیگر است اما اثر بخشی آن برای COVID-19 هنوز تحت بررسی است. در ضمن هیدروکسی کلروکین ادامه خواهد داد تا در استفاده اما آنتی بیوتیک آزیترومایسین دیگر بخشی از پروتکل درمان. دنبال coronavirus به روز رسانی های زنده

Apex سلامت بدن در سراسر جهاناز جمله مراکز کنترل بیماری و پیشگیری باید در چند ماه گذشته شامل از دست دادن بویایی در میان لیست COVID علائم. از دست دادن بو و طعم اضافه شده است به عنوان علائم در علاوه بر این به تب و سرفه و خستگی و تنگی نفس و بدن درد و گلو درد و اسهال.

رمان coronavirus با استفاده از ACE2 گیرنده را وارد کنید sustentacular سلول های اپیتلیوم بویایی. بالغ به سلول های عصبی بویایی را بیان ACE2. (منبع: Butowt et al, ACS شیمی علوم اعصاب)

تجدید نظر بالینی مدیریت پروتکل منتشر شده توسط وزارت بهداشت در روز شنبه گفت: "طبق اطلاعات از یکپارچه اطلاعات سلامت پلت فرم (IHIP)/ مجتمع بیماری نظارت برنامه (IDSP) پورتال مورد بررسی اشکال برای COVID 19 (n=15,366), جزئیات بیشتر در مورد علائم و نشانه گزارش شده است (به عنوان در 11.06.2020) و تب (27%) و سرفه (21%) گلو (10%) و تنگی نفس (8%) ضعف (7%) در حال اجرا بینی (3%) و دیگران 24 درصد."

بیان توضیح داده شده | چرا برخی از Covid-19 بيمار از دست دادن احساس خود را از بوی ؟

پروتکل میسازد پایین نیاز برای درمان خفیف موارد متفاوت تکرار است که RT-PCR تنها قابل قبول تست تشخیصی و بر اهمیت درمان با اکسیژن است. متوسط دوره کمون آن پایین است 5.1 روز (محدوده 2-14 روز). "دقیق فاصله زمانی که در طی آن یک فرد با COVID-19 عفونی است نامشخص است. طبق شواهد موجود این دوره از عفونت شروع می شود و دو روز قبل از شروع علائم و طول می کشد تا هشت روز. میزان و نقش های پیش بالینی/ بدون علامت عفونت در انتقال هنوز تحت بررسی می گوید:" پروتکل سند که در حال حاضر خواهد بود که کتاب مقدس برای پزشکان سراسر کشور درمان COVID بیماران.

در زیر بخش تحقیقاتی درمان ظاهر می شود remdesivir, توکلیزوماب و CPT آن می گوید: "Remdesivir (تحت شرایط اضطراری با استفاده از مجوز) ممکن است در نظر گرفته شود در بيماران با وزش بیماری (کسانی که در اکسیژن)...توکلیزوماب (خاموش برچسب) ممکن است در نظر گرفته شود در بيماران با وزش بیماری به تدریج با افزایش اکسیژن مورد نیاز و در بيماران تحت ونتيلاسيون مکانيکی بهبود نیست با وجود استفاده از استروئید. طولانی مدت اطلاعات ایمنی در COVID-19 تا حد زیادی ناشناخته باقی مانده است. نقاهت پلاسما (خاموش برچسب) ممکن است در نظر گرفته شود در بيماران با وزش بیماری که بهبود (اکسیژن مورد نیاز است که به تدریج در حال افزایش) با وجود استفاده از استروئید. برای هر یک از این سه شرایط خاص و موارد منع مصرف گذاشته شده است."

برای مثال remdesivir است که نمی توان در شدید کلیوی یا اداره به کودکان زیر 12 سال یا باردار یا مادران شیرده. توکلیزوماب باید مورد استفاده قرار گیرد تنها پس از عفونت موجود بررسی شده و سل شده است را رد کرد.

در هیدروکسی کلروکین است که موضوع بسیار علمی فلیپ فلاپ برای چند هفته گذشته در این سند می گوید: "این دارو نشان داده است در شرايط in vitro فعالیت در برابر سارس-CoV2 شده بود بالینی مفید در چند کوچک تک مرکز مطالعات هر چند با محدودیت های قابل توجهی. با اینحال چند مطالعات مشاهده شديد methodologic محدودیت ها نشان داده اند هیچ تاثیری در مرگ و میر و یا دیگر بالینی معنی دار میباشد. به این ترتیب شواهد پایه خود را با استفاده از باقی مانده محدود به عنوان با داروهای دیگر و تنها باید مورد استفاده قرار گیرد پس از مشترک تصمیم گیری با بیماران در حالی که در انتظار نتایج در حال انجام مطالعات است. به عنوان مورد با سایر آنتی ویروسها این دارو باید به عنوان استفاده می شود در اوایل دوره بیماری که ممکن است برای رسیدن به هر معنی دار اثرات و باید اجتناب شود در بیماران با بیماری شدید. نوار قلب در حالت ایده آل باید انجام شود قبل از تجویز این دارو برای اندازه گیری فاصله QTc".

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب