Leafcutter زنبور عسل, کرم تمشک و جایگزین کردن یک درخت افرا

یک: وقتی برگ های توسعه شسته و رفته دایره سوراخ در حاشیه یک برگ آن کار leafcutter زنبورها که استفاده از این موا

توسط NEWSMINERAL در 14 تیر 1399

یک: وقتی برگ های توسعه شسته و رفته دایره سوراخ در حاشیه یک برگ آن کار leafcutter زنبورها که استفاده از این مواد به صورت تودرتو. آنها خوب کمی گرده و گیاهان معمولا نمی رنج می برند تا حد زیادی از دست رفته چند برگ قطعات و بنابراین هیچ کنترلی معمولا توصیه می شود. من فکر می کنم خود را نخود انگور هنوز تولید به طور معمول.

Leafcutter bee چاله ها نیز اغلب دیده می شود در رز برگ.

از دانشگاه ایالتی داکوتای شمالی: "یک leafcutter bee چشمگیر گرده افشان و دوستان ما در باغ. زنبور عسل آن را حمل طلایی گرده آزادانه در قسمت زیرین شکم خود را. از آنجایی که آنها نگه داشتن گرده خشک آن می افتد به راحتی زمانی که زنبور عسل پرواز از گل به گل ساخت آنها را بسیار کارآمد تر گرده افشان از یک زنبور عسل که tucks گرده در 'سبد' در پاهای عقبی آن. یک زنبور عسل نشانی از یک کار بزرگ از جمع آوری گرده اما نه در آن.

"Leafcutter زنبورها انفرادی و مشغول است. آنها لانه در حفره های کوچک موجود در پوسیده چوب یا ساقه توخالی. آنها غیر تهاجمی و فقط نیش هنگامی که به کار گرفته شده و یا به دام افتاده و در اثر آن هیچ دردناک تر از یک پشه نیش می زنند."

مرتبط:

س: من تمشک میوه ها شده اند آلوده به آن کوچک سفید کرم چند سال گذشته. وجود دارد هر چیزی را که می تواند انجام شود ؟ John H. هارود N. D.

یک: کوچک سفید کرم لارو خال خال بالدار ملانوگاستر پرواز به صورت مختصر SWD و تبدیل به یک طاعون در تمشک و سایر میوه های کوچک. علاوه بر اینکه طعم این کرم ها باعث احساساتی انواع توت ها.

کنترل است که با هدف بالغ مگس میوه که تخم مرغ را در توسعه میوه. تخم مرغ تخم به لارو که خوراک در داخل میوه است.

جیم والا از شمال درخت تخصص دارای سابقه ای طولانی از پرداختن به حشرات و بیماری ها از میوه ها و توسعه داده است یک اسپری رژیم است که به خوبی کار می کرد برای او تمشک برداشت. جیم می گوید:

"من را انتخاب کرده اند دو حشره کش ها که من جایگزین برای کنترل SWD در تمشک. آنها spinosad و مالاتیون. هر دو تاریخ توسط سازمان حفاظت محیط زیست به عنوان داشتن یک روز قبل از برداشت با فاصله در تمشک. که منتظر یک روز (24 ساعت) پس از سم پاشی قبل از برداشت میوه برای مصرف. من صبر کنید دو روز بعد از استفاده از این حشره کش ها در تمشک فقط به آن بازی کمی امن تر است. Spinosad موثر است به مدت پنج تا شش روز در حالی که مالاتیون موثر است برای شش تا هفت روز است."

متناوب بین دو حشره کش ها کمک می کند تا جلوگیری از مقاومت به محصولات توسط مگس. به طور خلاصه برنامه جیم اسپری تمشک منتظر دو روز پس از آن برداشت تا روز هفتم که در آن او اسپری جایگزین حشره کش. سپس او منتظر دو روز برداشت تا روز هفتم و اسپری های دیگر حشره کش در یک چرخه مداوم.

این و دیگر اطلاعات خوبی می توان در جیم Facebook صفحه Northern درخت تخصص w/ جیم والا — درخت ،

مرتبط:

س: من خسته از مبارزات با پاییز فروغ افرا. است وجود دارد یک درخت است که بهتر است متناسب با شرایط ما اما هنوز خوب پاییز رنگ ؟ دیو N. فارگو.

یک: پاییز فروغ افرا و شبیه ترکیبی افرای یک رول از تاس در قلیایی خاک از دره رودخانه و به سوی غرب. برخی از زنده ماندن به بزرگسالی ، آنها بهتر اقتباس به طور طبیعی مناطق جنگلی ایالت مینه سوتا و به سمت شرق.

یک انتخاب بهتر برای مناطق است که یک بار دشت علفزار مانند بسیاری از داکوتای شمالی و غربی مینه سوتا است اوهایو گیاهی شبیه شاهبلوط هندی. آنها تبدیل به بزرگ سایه درختان خوب و متناسب به شرایط خاک و در زمستان سرسختی مورد نیاز است. پاییز رنگ برجسته است سایه ای از رنگ نارنجی روشن است.

شما پیدا کردن چند نام رقم اوهایو گیاهی شبیه شاهبلوط هندی در محلی متعلق به مراکز باغ مانند پاییز و جلال دشت مشعل و LavaBurst. دو مورد آخر طراحی و توسعه توسط NDSU.

بایگانی: جزئیات بیشتر از همین Kinzler را فیلدینگ سوالات ستون

اگر شما یک باغبانی و یا مراقبت از چمن, سوال, ایمیل همین Kinzler, NDSU فرمت-Cass County, در kinzlerd@casscountynd.gov تماس بگیرید و یا 701-241-5707. پرسش و پاسخ با درخواست تجدید نظر گسترده ممکن است منتشر شود پس لطفا خود را شامل نام شهر و دولت برای مشاوره مناسب.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب