J&K: ارتش jawan کشته و 2 مجروح در پاکستان شلیک در Poonch منطقه

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: 14 ژوئن 2020 10:31:43 am این مقامات همچنین گفته

توسط NEWSMINERAL در 25 خرداد 1399
توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: 14 ژوئن 2020 10:31:43 am
pakistan firing LoC, Poonch pakistan firing, Poonch firing, army jawan killed in Poonch firing, J&K pakistan shelling, J&K news این مقامات همچنین گفته است که تلفات رنج می برد توسط ارتش پاکستان در اقدام تلافی جویانه بودند و در عین حال به توضیح دارد. (بازنمودی)

یک پرسنل ارتش کشته شد و دو نفر دیگر مجروح شدند پس از نیروهای پاکستانی آتش گشودند و با توسل به بمباران در امتداد خط کنترل (LoC) در Poonch منطقه جامو و کشمیر, مقامات گفت.

این سومین مرگ و میر در این ماه با توجه به پاکستان شلیک و بمباران در جلو پست ها و روستاها در دو منطقه از Poonch و Rajouri.

شلیک در انتخابات گفت: امروز در زمان شاهپور-Kerni بخش در شنبه شب باعث ارتش به شدت مقابله به مثل است.

سه پرسنل ارتش مجروح شدند و بلافاصله به تخلیه بیمارستان که یکی از آنها در برابر صدمات مقامات اضافه شده است.

این مقامات همچنین گفته است که تلفات رنج می برد توسط ارتش پاکستان در اقدام تلافی جویانه بودند و در عین حال به توضیح دارد.

سه روز پیش یک سرباز ارتش کشته شد و یک غیر نظامی مجروح در Mendhar بخش پس از نیروهای پاکستانی با توسل به بی خمپاره توپخانه و سلاح های کوچک آتش در مکان های مختلف در Rajouri و Poonch مناطق جامو و کشمیر.

ارتش PRO Lt سرهنگ Devender آناند گفت: چند خانه های آسیب دیده در شهرستان نوشهره بخش با توجه به "شدید" خمپاره بمباران در طول LoC در Rajouri منطقه و بعد در Poonch را Balakote بخش. هند نیروهای انتقام befittingly او اضافه شده است.

در ژوئن 4, havaldar P Mathiazhagan کشته شد در Sunderbani بخش از Rajouri منطقه در حالی که در ژوئن 10 Naik Gurcharan سینگ از دست داده و زندگی خود را در یک شبیه شلیک حادثه در Rajouri بخش.

(با ورودی از PTI)

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب