هند مستند خاطرات روز 42: تریپورا جدید تفریح و سرگرمی; Gurdaspur 'memsahab' اضافه کاری کار می کند و بیشتر

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: آوریل 5 سال 2020 9:07:38 pm با توجه به آخرین به روز رسان

توسط NEWSMINERAL در 16 اردیبهشت 1399
توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: آوریل 5 سال 2020 9:07:38 pm
با توجه به آخرین به روز رسانی توسط وزارت بهداشت و درمان تعداد کل موارد در حال حاضر در 46,711 در کشور است. (اکسپرس عکس: Nirmal Harindran)

با عنوان بسیاری از 3,900 موارد جدید و 195 مرگ و میر هند در روز سه شنبه شاهد بزرگترین واحد-بعد سنبله در Covid-19 نفر در سراسر کشور است. با توجه به آخرین به روز رسانی توسط وزارت بهداشت و درمان تعداد کل موارد در حال حاضر در 46,711 در حالی که مرگ و میر در 1,583. وزارت گفت: 1,020 Covid-19 بيمار بهبود در 24 ساعت گذشته, گرفتن تعداد کل کسانی که درمان به 13,160.

در ضمن در یکی از بزرگترین تخلیه تمریناتبه نام "Vande بهارات ماموریت" دولت عمل خواهد 64 پرواز از مه 7 تا 13 به خانه نزدیک به 14 ، 800 زمین هند اتباع رشته در خارج از کشور با توجه به کروناویروس مستند.

در روز 42 از هند مستند در اینجا برخی از قابل توجه ترین داستان:

تریپورا جوانان در حال ضرب و شتم مستند بلوز با پرواز بادبادک

آسمان بالا تریپورا یک خوش آمدید, علاوه بر جدید,: افزایش, رنگارنگ, بادبادک. جوانان و دیگر علاقه مند به نقض این مستند به گوشه ای از زندگی خارج از خانه های خود را, اما به جای آن گرفته شده به پرواز بادبادک خود را در پشت بام هر بعد از ظهر.

این واقعیت است که کسب و کار ساخت بادبادک برداشت تا سرعت است و شهادت به این محبوب سرگرمی جدید — به عنوان بادبادک دونده مشغول خرید بادبادک 'latai' (غلطک) و معتدل تاپیک با 'manja'.

کار ساخت و ساز رزومه در گجرات. (اکسپرس عکس: جاوید رجا)

"شما اقتصاد': مردم در یک مشروب صف باران با گلبرگ

ویدئویی به تازگی از دوش گرفتن گلبرگ روی مردم ایستاده در صف در خارج از مشروب فروشگاه در دهلی نو Chander نگر. در این ویدئو مردی با پوشیدن یک دستمال ماسک برگزاری یک کیسه پلاستیکی پر از گلبرگ های گل و پرتاب آنها را بر روی مردم است. این می آید یک روز پس از هند وارد شده مستند 3.0 که در طی آن الکل مغازه ها مجاز به باز باقی می ماند.

"شما اقتصاد کشور ما دولتی هیچ پول ندارد" او بنا به گزارش به آنها گفت. (ما را از دست ندهید, مبین, چرا مشروب مسائل متحده)

فیلم دیگری است که پدید آمده است که یک گزارش از Nainital در Uttarakhand. این نشان می دهد یک خط از مردم در خارج از یک مغازه مشروب فروشی و... در زیر باران!

همچنین به عنوان خوانده شده | Covid-19 فرایند در مشروب در دهلی 'میخکوب کردن محکم کردن از الگوهای رفتاری" در رسانه های اجتماعی امروز

در خارج یک فروشگاه شراب در بمبئی. (اکسپرس عکس: Amit Chakravarty)

رسیدن به مهاجران سنگاپور وزیر سوابق پیام در تامیل

سنگاپور وزیر ارتباطات و اطلاعات S Iswaran منتشر کرده یک پیام ویدئویی در تامیل به آدرس نگرانی های خارجی کارگران مهاجر که بدترین آمار شیوع کروناویروس در کشور است. Iswaran توضیح داد که نیاز به تست سریع در میان کارگران خارجی که عمدتا در بخش ساخت و ساز.

هندی-منبع گفت: دولت سنگاپور به حال "انجام شده متعدد تلاش برای افزایش کیفیت مواد غذایی و امکانات" در خوابگاه. "اگر آزمایش مثبت ما را فراهم خواهد کرد (دوستان) با مراقبت های پزشکی لازم است به طور کامل پرداخت شده توسط دولت است. ما شما را با کیفیت لازم مراقبت های پزشکی به عنوان ما برای سنگاپور. این است که ما وعده" Iswaran گفت: در این ویدئو که دوبله فارسی برای کارگران بنگلادشی.

مهاجران برای بازگشت به خانه از گجرات در ویژه Shramik بیان. (اکسپرس عکس: جاوید رجا)

'Memsaab' کار اضافه کاری در برابر coronavirus در Gurdaspur

یک کرون زن از روی علاقه به 'memsaab' در پنجاب Gurdaspur گرفته آن را بر خودش را به مردم فقیر در منطقه آگاه در مورد رمان coronavirus و راه آن را نگه دارید در خلیج.

کار در میان زاغه ساکنان ناتاشا و ناتالی Sommer کمک پنجاب جامعه صلیب سرخ در کمک به محروم. او گفت که او با الهام از کار انجام شده توسط پنجاب واحد از جامعه پس از او Malkit Singh با موفقیت درمان اعتیاد به مواد مخدر توسط آن است.

Sommer ملاقات کرده بود Malkit در سایت های شبکه های اجتماعی. او آمد به هند در ماه ژانویه سال گذشته و ازدواج کردم هر سیک سنت است. "ما در حال خدمت در مناطق زاغه و گسترش آگاهی است. من می دانم که این بیماری همه گیر است که بیش از حد خطرناک که چندین نفر در اروپا گریبانگیر شده توسط این بیماری است. وضعیت خوب نیست در اینجا بیش از حد. ما باید برای خدمت به فقرا را به نگه داشتن همه گیر تحت کنترل" او گفت:.

هندی-منبع دانشمند شناسایی چهار ممکن است داروهایی برای درمان COVID-19

هندی-منبع محقق در ایالات متحده و تیم خود را شناسایی چهار داروهای ضد ویروسی — از جمله remdesivir بود که در اصل برای درمان ابولا — که ممکن است موثر در مهار تکثیر رمان کروناویروس که باعث Covid-19.

Kamlendra سینگ استادیار در دانشگاه میسوری در آمریکا و همکارانش استفاده می شود به کمک کامپیوتر طراحی دارو به بررسی اثربخشی remdesivir, 5-فلورواوراسیل, ریباویرین و favipiravir در درمان COVID-19. مطالعه منتشر شده در مجله پاتوژنیافت که هر چهار مخدر موثر در مهار و یا مسدود کردن coronavirus' RNA پروتئین از ساخت ژنومی نسخه از رمان coronavirus.

"این داروهای ضد ویروسی در صورتی که به نوبه خود موثر باشد همه باید برخی از محدودیت. اما در میان همه گیر جهانی آنها به ارزش مصرف یک نگاه عمیق تر در, چرا که بر اساس تحقیقات ما ما دلیلی برای باور کردن که همه از این داروها به طور بالقوه می تواند موثر در درمان COVID-19" او گفت:" سینگ به نقل از به نقل از خبرگزاری PTI.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن